1

Ten mecz to byl jeden wielki festiwal niewykorzystanych sytuacji przez Barce

0

Niezły mecz i brameczki palce lizać

0

Mamy Lampego w druzynie koszykarskiej Barcelony,Syprzaka w recznej teraz czas na jakiegos polskiego pilkarza w Barcelonie:)

6

Ta wiadomość to zwieńczenie przepięknego sezonu!!!

0

Nasser Al-Khelaifi jest jak krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje

0

Jak dla mnie to bedzie wielka strata tym bardziej ze mamy zakaz transferowy

0

Co nas interesuje Legia?!!Jak dla mnie to moga nawet nago wybiec na boisko

0

Niestety u mnie druga zmiana zaczyna się od 14 45 do 22 45

3

Czekam na te piłkarskie święto i nie mogę się doczekać tej 20 45.Specjalnie z tego powodu wziąłem na dzisiejszy mecz urlop z pracy.Nie mogłem przeżyć tego że moja ukochana drużyna gra taki ważny mecz a ja musiałbym tyrać na drugiej zmianie do 22 45.

1

I gdzie jest ta najsilniejsza liga na świecie?Wszystkie kluby angielskie dostaja baty w pucharach

0

Nie kolego to było do rafcio1616

1

Dac mecz przerwy osobom zagrozonym kartkami i po klopocie.Bez nich rowniez damy sobie rade z Eibarem

0

Co ty chcesz od tego Mathieu?

0

Tymi kartkami dla Alvesa i Alby bym sie nie przejmowal.Bez nich tez nie damy zadnych szans Eibarowi

0

Awans mamy pewny wiec spokojnie Pedro moze zagrac

0

Piłka nożna to sport kontaktowy,a jeżeli taki faul cię przeraża to zacznij oglądać jakieś turnieje szachowe.Tam powinno się obejść bez fauli

2

Pokazmy szejkom gdzie jest ich miejsce w szeregu,niech wiedza ze petrodolary nie dadza im sukcesu

0

W drugiej polowie zobaczymy nasza barce taka jaka grala w ostatnich tygodniach

3

Mam nadzieje ze bedzie okazale zwyciestwo i w swietnych humorach ruszymy na szejkow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?