0

OMG po dwumeczu :/

1

Alexis to jest kot :P

0

Szczęsny do bramki! :D

0

"narazic sie" ? pobiją mnie? Co to za różnica czy tracę czas na stronie Realu czy Barcy? :D Nawet lubię poczytać sobie te spiny (dla zabawy :D)

2

Bardzo was przepraszam i ogólnie bardzo szanuje Messiego ale po tym karnym idealną ksywką dla Messiego jest- missi (szczególnie ta główka 5 metrów od pustej bramki) :D (tylko nie spinać się zaraz ... wy też na Ronaldo mówicie penaldo i "mnie to nie rusza")PS. już widzę te memy na necie :D

0

Komentarz usunięty

0

Ale się nie spinaj ok? Rasistowskie korzenie...

3

Liczę na wspaniałe widowisko i dobrą grę obydwu zespołów :)

1

Ja dostałem bana za pusty komentarz na miesiąc (nic w nim nie było). Napisałem odwołanie, że miesiąc to trochę za długo... odpisali mi, że mam racje jaki mam nick (bo zapomniałem w formularzu podać)... jak podałem swój nick to oczywiście bana nie skrócili i zero odpowiedzi :D

0

Pisze referat o głupocie w internetach :D PS. Rozumiem, że według was napisałem coś głupiego i się z tym nie zgadzacie ale od razu taki hejt... :D

0

wiem, że jest porównywalny :D Tak to jest w internecie :/

0

Owszem. W styczniu moim zdaniem nie powinien grać... z tym, że nie było go kim zastąpić i pozycje ofensywne to coś innego. Wy macie Bartrę, Masche którzy mogą go z powodzeniem zastąpić i zagrać lepiej.

3

Właśnie piszę program z obiektówki ale co to ma do rzeczy? Wyzywając od hala dzieci pokazujesz, że to ty jesteś na poziomie podstawówki (nie wiem ile masz lat ale mentalnie). Pique w ostatnim meczu był bardzo nieskoncentrowany i zagrał słabo i moim zdaniem nie powinien zagrać w 1 składzie.PS. Zawsze najwięcej lajków na tej stronie mają właśnie komentarze typu "morda"... Naprawdę bardzo zabawne i pokazuje wasz wysoki poziom...

0

Lepiej dla was będzie jak ten Pan jutro nie wystąpi :)

0

Komentarz usunięty

2

Oklaski dla Isco... pięknie... i gwizdy na Arbeloe :P

2

ładnie :) -4 oficjalnie stało się faktem.

3

Rzeczywiście sędzia amator. Zdecydowanie czerwona się Albie należała.

0

20 minuta a wy już płaczecie i wyzywacie... Poczekajcie chociaż do końca meczu bo pewnie będziecie piać z zachwytu...

2

Kementarze wczoraj:
"K...., niech ktoś weźmie gruby kij i obije czerepy tym naszym idiotom z "derekcji sportowej".

Mamy na miejscu najlepszego prawego obrońcę świata.
Dani gra u nas siódmy sezon. Czy kiedykolwiek były z nim jakieś problemy?

Zasuwa na treningach, Enrique stawia go za wzór pod względem fizycznym. Za darmo grał nie będzie bo nikt u nas nie gra za darmo- a skoro było nas stać na Daglasa i Vermalena, to na Daniego też."


Komentarze dzisiaj:
"Alves ty debilu co ty kurwa zrobiłeś!"

2

Wstyd. Gdyby Legia grała z Barcą to był bym w stanie cię zrozumieć a tak to pozostaje jedno wytłumaczenie- Cebulactwo.

0

Ale jak W Warszawie mecz będzie wyglądał jak w 2 połowie to Legia jest w stanie to odrobić.

0

Nie ważne jaki będzie wynik. Graty za walkę z tak dobrym zespołem. Gdyby Milik grał dzisiaj w Legii to kto wie co by było :D

0

Na pewno nie ośmiesza tak jak komentarze takich jak ty. Legia ładnie ciśnie z klasowym klubem...

0

co wszystko jasne? że kibicuje Polskiej drużynie? Co złego napisałem?

0

za co? że skomplementowałem Messiego, że jest cudem (chodziło mi o to, że nie ma żadnych cudów i zawodników jak Messi)

0

Cebulaki Legia to nie Barca... Tutaj nie ma cudów i innych Messich...Przegrywają tylko 1:0 starają się strzelić bramkę. Nie ma tragedii... Za co wam wstyd? Że Legia jest w 1/16?? Sam jestem za Pogonią ale to jest POLSKA drużyną i im kibicuję!! Ciekaw jestem czy byliście chociaż na jednym meczu jakiegokolwiek klubu... PS> Kolejna świetna akcja Legii

0

A za kogo miałby grać? Jak już to możesz zadać pytanie np. Czemu Iniesta nie gra za Xaviego albo czemu Masche nie gra za Busiego...

0

Perez: Kogo ja mam Ku*** jeszcze kupić...?Ronaldo: Sędziów...!Zubi: Może Douglasa?

0

tak jest! sprzedać! Kupić Pogbe, Reusa, Hazarda itp... za niego :) Na pewno lepiej by to wyszło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?