Spoko_Hala_Fan
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
OMG po dwumeczu :/
1
Alexis to jest kot :P
0
Szczęsny do bramki! :D
0
"narazic sie" ? pobiją mnie? Co to za różnica czy tracę czas na stronie Realu czy Barcy? :D Nawet lubię poczytać sobie te spiny (dla zabawy :D)
2
Bardzo was przepraszam i ogólnie bardzo szanuje Messiego ale po tym karnym idealną ksywką dla Messiego jest- missi (szczególnie ta główka 5 metrów od pustej bramki) :D (tylko nie spinać się zaraz ... wy też na Ronaldo mówicie penaldo i "mnie to nie rusza")PS. już widzę te memy na necie :D
0
Komentarz usunięty
0
Ale się nie spinaj ok? Rasistowskie korzenie...
3
Liczę na wspaniałe widowisko i dobrą grę obydwu zespołów :)
1
Ja dostałem bana za pusty komentarz na miesiąc (nic w nim nie było). Napisałem odwołanie, że miesiąc to trochę za długo... odpisali mi, że mam racje jaki mam nick (bo zapomniałem w formularzu podać)... jak podałem swój nick to oczywiście bana nie skrócili i zero odpowiedzi :D
0
Pisze referat o głupocie w internetach :D PS. Rozumiem, że według was napisałem coś głupiego i się z tym nie zgadzacie ale od razu taki hejt... :D
0
wiem, że jest porównywalny :D Tak to jest w internecie :/
0
Owszem. W styczniu moim zdaniem nie powinien grać... z tym, że nie było go kim zastąpić i pozycje ofensywne to coś innego. Wy macie Bartrę, Masche którzy mogą go z powodzeniem zastąpić i zagrać lepiej.
3
Właśnie piszę program z obiektówki ale co to ma do rzeczy? Wyzywając od hala dzieci pokazujesz, że to ty jesteś na poziomie podstawówki (nie wiem ile masz lat ale mentalnie). Pique w ostatnim meczu był bardzo nieskoncentrowany i zagrał słabo i moim zdaniem nie powinien zagrać w 1 składzie.PS. Zawsze najwięcej lajków na tej stronie mają właśnie komentarze typu "morda"... Naprawdę bardzo zabawne i pokazuje wasz wysoki poziom...
0
Lepiej dla was będzie jak ten Pan jutro nie wystąpi :)
0
Komentarz usunięty
2
Oklaski dla Isco... pięknie... i gwizdy na Arbeloe :P
2
ładnie :) -4 oficjalnie stało się faktem.
3
Rzeczywiście sędzia amator. Zdecydowanie czerwona się Albie należała.
0
20 minuta a wy już płaczecie i wyzywacie... Poczekajcie chociaż do końca meczu bo pewnie będziecie piać z zachwytu...
2
Kementarze wczoraj:
"K...., niech ktoś weźmie gruby kij i obije czerepy tym naszym idiotom z "derekcji sportowej".
Mamy na miejscu najlepszego prawego obrońcę świata.
Dani gra u nas siódmy sezon. Czy kiedykolwiek były z nim jakieś problemy?
Zasuwa na treningach, Enrique stawia go za wzór pod względem fizycznym. Za darmo grał nie będzie bo nikt u nas nie gra za darmo- a skoro było nas stać na Daglasa i Vermalena, to na Daniego też."
Komentarze dzisiaj:
"Alves ty debilu co ty kurwa zrobiłeś!"
2
Wstyd. Gdyby Legia grała z Barcą to był bym w stanie cię zrozumieć a tak to pozostaje jedno wytłumaczenie- Cebulactwo.
0
Ale jak W Warszawie mecz będzie wyglądał jak w 2 połowie to Legia jest w stanie to odrobić.
0
Nie ważne jaki będzie wynik. Graty za walkę z tak dobrym zespołem. Gdyby Milik grał dzisiaj w Legii to kto wie co by było :D
0
Na pewno nie ośmiesza tak jak komentarze takich jak ty. Legia ładnie ciśnie z klasowym klubem...
0
co wszystko jasne? że kibicuje Polskiej drużynie? Co złego napisałem?
0
za co? że skomplementowałem Messiego, że jest cudem (chodziło mi o to, że nie ma żadnych cudów i zawodników jak Messi)
0
Cebulaki Legia to nie Barca... Tutaj nie ma cudów i innych Messich...Przegrywają tylko 1:0 starają się strzelić bramkę. Nie ma tragedii... Za co wam wstyd? Że Legia jest w 1/16?? Sam jestem za Pogonią ale to jest POLSKA drużyną i im kibicuję!! Ciekaw jestem czy byliście chociaż na jednym meczu jakiegokolwiek klubu... PS> Kolejna świetna akcja Legii
0
A za kogo miałby grać? Jak już to możesz zadać pytanie np. Czemu Iniesta nie gra za Xaviego albo czemu Masche nie gra za Busiego...
0
Perez: Kogo ja mam Ku*** jeszcze kupić...?Ronaldo: Sędziów...!Zubi: Może Douglasa?
0
tak jest! sprzedać! Kupić Pogbe, Reusa, Hazarda itp... za niego :) Na pewno lepiej by to wyszło :D