Spoko_Hala_Fan
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszcze o LE powalczą.
0
Presa: "Byliśmy lepsi od Realu" Xavi jest Dumny :) (mieli większe posiadanie piłki)
0
Szpila wygrał :/
1
Ja jestem za Adamkiem. Nie lubię cwaniaków. Cenię pokornych ludzi. Dlatego Zawsze byłem za Kliczkami :)
1
Tak i jeszcze przy okazji o katastrofie Smoleńskiej prawdę nam powiedz.
0
http://bliner-planet.info/stream1.html tutaj ładnie działa ale niektórzy muszą zmienić ip na inne niż Polskie.
2
nie porównujcie piłki do boksu.... boks to nawalanie się po ryjach... wszystkie sporty walki są dla mnie chore (jakie wartości one przekazują? agresję?)
0
macie LINKA (darmowe) http://bliner-planet.info/stream1.html
2
żeby do LE się dostali... :/
1
na swoim poziomie.
1
na 4:1 bo na 3:1 strzelił toni KroosCo do wyniku to oczywiście, że wypaczony i Real nie zasłużył na wygraną... wszystko na farcie.
3
Xavi: "Real miał 41% posiadania z Rayo. Wstyd. Rayo zasłużyło na wygraną."
1
macie za dobrą pomoc na nich :D
3
Ronaldo po tym farfoclu nie okazywał zbytnio radości (nie napinał się "goooooolllll") :P do tego bardzo cieszył się po bramkach kolegów :O Aż sam się zdziwiłem.
0
Bramkarz taką petardę Bale'a obronił a jak na złość wam szmatę od Ronaldo wpuścił :P
5
Hejty na bramkarza dawać!!!!!!
0
Jak Enrique nie może to Suarez pomoże :)
1
taka jest piłka... raz sędziowie mylą się na korzyść a raz na niekorzyść... Dopóki nie będzie powtórek tak będzie
22
Ludzie co to za różnica czy 3:1 czy 4:1... i tak Real wygrał... chyba was tylko to boli, że Ronaldo asysta...
0
Atak Marzenie to Ronaldo Benzema Jamez :D
0
Diego Simeone? Owszem.
1
Live przegrywało z Realem a i tak nie potrafili ich zdominować... Live przegrywa z Chelsea i Chelsea postawiła autobus... Mała różnica między Realem a Chelsea.
0
Pedro w ostatnich meczach grał lepiej niż Suarez. Ale Neymar ława, Adriano na PO (gdzie Montoya? aż tak słaby jest? mi się zawsze podoba jak gra), Masche Śo nie rozumiem!
6
"Czy to ty chciałeś sprowadzenia Douglasa?
Pokładam w nim duże nadzieje."
18
Przecież Lucho "Pokłada duże nadzieje w Douglasie" :)
1
0
OK Neymar nic nie gra jest cienki i fuksem strzelił 9 bramek.
2
Nie wiem o co wam chodzi... W ostatnich meczach Pedro>Suarez... a Neymarowi dał po prostu odpocząć za dobrą grę (No chyba nie uważacie, że na Almerię musicie najlepszy skład wystawić :D)
0
0
0
Nie