0

jeszcze o LE powalczą.

0

Presa: "Byliśmy lepsi od Realu"       Xavi jest Dumny :) (mieli większe posiadanie piłki)

0

Szpila wygrał :/

1

Ja jestem za Adamkiem. Nie lubię cwaniaków. Cenię pokornych ludzi. Dlatego Zawsze byłem za Kliczkami :)

1

Tak i jeszcze przy okazji o katastrofie Smoleńskiej prawdę nam powiedz.

0

http://bliner-planet.info/stream1.html tutaj ładnie działa ale niektórzy muszą zmienić ip na inne niż Polskie.

2

nie porównujcie piłki do boksu.... boks to nawalanie się po ryjach... wszystkie sporty walki są dla mnie chore (jakie wartości one przekazują? agresję?)

0

2

żeby do LE się dostali... :/

1

na swoim poziomie.

1

na 4:1 bo na 3:1 strzelił toni KroosCo do wyniku to oczywiście, że wypaczony i Real nie zasłużył na wygraną... wszystko na farcie.

3

Xavi: "Real miał 41% posiadania z Rayo. Wstyd. Rayo zasłużyło na wygraną."

1

macie za dobrą pomoc na nich :D

3

Ronaldo po tym farfoclu nie okazywał zbytnio radości (nie napinał się "goooooolllll") :P do tego bardzo cieszył się po bramkach kolegów :O Aż sam się zdziwiłem.

0

Bramkarz taką petardę Bale'a obronił a jak na złość wam szmatę od Ronaldo wpuścił :P

5

Hejty na bramkarza dawać!!!!!!

0

Jak Enrique nie może to Suarez pomoże :)

1

taka jest piłka... raz sędziowie mylą się na korzyść a raz na niekorzyść... Dopóki nie będzie powtórek tak będzie

22

Ludzie co to za różnica czy 3:1 czy 4:1... i tak Real wygrał... chyba was tylko to boli, że Ronaldo asysta...

0

Atak Marzenie to Ronaldo Benzema Jamez :D

0

Diego Simeone? Owszem.

1

Live przegrywało z Realem a i tak nie potrafili ich zdominować... Live przegrywa z Chelsea i Chelsea postawiła autobus... Mała różnica między Realem a Chelsea.

0

Pedro w ostatnich meczach grał lepiej niż Suarez. Ale Neymar ława, Adriano na PO (gdzie Montoya? aż tak słaby jest? mi się zawsze podoba jak gra), Masche Śo nie rozumiem!

6

"Czy to ty chciałeś sprowadzenia Douglasa?
Pokładam w nim duże nadzieje."

18

Przecież Lucho "Pokłada duże nadzieje w Douglasie" :)

1

0

OK Neymar nic nie gra jest cienki i fuksem strzelił 9 bramek.

2

Nie wiem o co wam chodzi... W ostatnich meczach Pedro>Suarez... a Neymarowi dał po prostu odpocząć za dobrą grę (No chyba nie uważacie, że na Almerię musicie najlepszy skład wystawić :D)

0

0                     

0

Nie                 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?