16 grudnia 2012, 20:57
0
Dzisiejsza strata punktów Realu to najlepsze , co mogło nas spotkać :)
10 listopada 2012, 19:43
Ależ brama Alberto
20 października 2012, 22:49
Super mecz :D Bardzo cieszy gol Messiego prawą nogą :) Fabregas rozgrywa baardzo dobre spotkanie.
23 sierpnia 2012, 10:20
Należy podkreślić równiez asysty Messiego w klasykach. :)
19 sierpnia 2012, 20:19
ramos został 2 metry blizej bramkarza , a sedzia spalonego pokazuje...
15 stycznia 2012, 23:14
karny
26 listopada 2011, 23:22
nieee
22 grudnia 2011, 23:21
Lubię komentatora! Zabawnie, lajtowy mecz. :)
25 września 2011, 08:47
Teraz trzeba dodać jeszcze jakiąś pewną wygraną na wyjeździe ;]
28 stycznia 2012, 23:18
Fabs nie ma już siły...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dzisiejsza strata punktów Realu to najlepsze , co mogło nas spotkać :)
0
Ależ brama Alberto
0
Super mecz :D Bardzo cieszy gol Messiego prawą nogą :) Fabregas rozgrywa baardzo dobre spotkanie.
0
Należy podkreślić równiez asysty Messiego w klasykach. :)
0
ramos został 2 metry blizej bramkarza , a sedzia spalonego pokazuje...
0
karny
0
nieee
0
Lubię komentatora! Zabawnie, lajtowy mecz. :)
0
Teraz trzeba dodać jeszcze jakiąś pewną wygraną na wyjeździe ;]
0
Fabs nie ma już siły...