Sprrite
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejsza strata punktów Realu to najlepsze , co mogło nas spotkać :)
0
Ależ brama Alberto
0
Super mecz :D Bardzo cieszy gol Messiego prawą nogą :) Fabregas rozgrywa baardzo dobre spotkanie.
0
Należy podkreślić równiez asysty Messiego w klasykach. :)
0
ramos został 2 metry blizej bramkarza , a sedzia spalonego pokazuje...
0
Adan sie rozgrzewał, Casillasowi coś sie chyba stało. i może nie zagra w el clasico, ale tego bysmy nie chcieli.
0
Bilet na mecz Barca-Malaga pod koniec sezonu kosztował mnie coś około 45 euro... To za tyle można obejrzeć Gran Derbi? :) to fajnie :D
0
Szkoda trochę Tello, zjadła Go trema. Barca nie była tą prawdziwą Barcą w tym spotkaniu. Cóż, Real grał równiej w tej lidze i dlatego wygrali... Mówi się trudno i oglądamy dalej. ;)
0
wszystkie strzały w bramkarza...
0
Alexis gra dziś naprawdę bardzo dobrze :)
0
przypadkowo odbiła mu się od głowy?
0
Messi prawą nogą :)
0
Iniesta gra dziś jak nie Iniesta
0
Iniesta na razie słabo
0
to jest geniusz...
0
Nie wiem o co chodzi, karny ewidentny.
0
Alves zalicza asystę przy golu Marcelo! :)
0
dos santos traci i przechwyca, traci i przechwyca...
0
Puyol!!
0
Cuenca, coż on zrobił...
0
co robi senna?
0
co to jest
0
Fabs nie ma już siły...
0
chyba nie było karnego?
0
ale gorąco
0
Myślałem, że będzie 2 żółta Messiego... ufff
0
Carwalho...
0
K -A-P-I-T-A-N
0
spalony z kapelusza
0
haha aha pepe