Sprrite
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ile można dokonać zmian w tym meczu?
0
Messi, Villa, Pedro, Sanchez, Ibrahim to nie jest wielu napastników.
0
Messi dorastał przy jego boku :D przy wyższym "boku" już się wtedy nie dało :P
0
pepe powinien byc zawieszony już jak skopał jakiegos typa z getafe, powinien walczyc w klatce...
0
Ciekawe co murinio powiedzial na konferencji...
0
Alves głównie stopował Ronaldo :D bardzo dobry mecz Daniego
0
Villa, świetny gol! Sanchez jak na debiut w GD to nieźle, pokazał parę ładnych akcji. :)
0
Co za dureń to w ogóle do mediów puścił?
0
Nie rozumiecie, że Fabregas to nie jest defensywny pomocnik?
0
Valdes bohater. Jak z tym posiadaniem:D
0
Szpakowski - 50 razy w meczu mówi "AJ BĘDZIE OKAZJA" kiedyś był lepszy
0
TVP chociaz dwa razy w roku pokaże jakieś meczyki dobre. :)
0
Wg buków Real jest faworytem i wg mnie też ma lekką przewagę, ale liczę na remis, bądź wygraną. Na CN wygramy:)
0
scunad - racja
0
Oby się przełamał i strzelił na wyjeździe:)
0
Coś mi się zdaje, że będzie 1000+ komentów. :P
0
Ile komentów:D Dobrze, że Cesc przechodzi.:)
0
Niech się sprawdzi!