Sprrite
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mógł przewrotką :P
0
karny
0
dziś, każda ręka to żółtko
0
Wreszcie Alexis lewą nogą!
0
Brawo, remis 1:1
0
no i przegrywamy :(
0
REKA BYŁA?
0
Emocje są spore :)
0
GOOOLL
0
Victor! brawo
0
Jest Cuenca, jest życie.
0
Lubię komentatora! Zabawnie, lajtowy mecz. :)
0
Tezio :P
0
Roberto!
0
Iniesta!!
0
Świetny artykuł. :)
0
Czyli ewentualny finał będzie w sobotę o 10.30?
0
Ta głowa Fabregasa jest duuużo warta :)
0
Zaczęli jak z ManU w ostatnim finale LM, ale później było tylko lepiej. :))
0
Barca grała 80 minut, a Real tylko 10. :)
0
byl teraz faul na cr?
0
spokojnie, jeszcze jest 80 min
0
Wyszli! powodzenia :)
0
Jeszcze studio u mnie pokazują...takie krótkie będą reklamy?
0
Urban jako ekspert...
0
CR nie strzelił karnego Barcelonie, kiedy grał jeszcze w ManU. Skuteczność 50 %.
0
GOOOLLL
0
karniakkkk
0
słupek*
0
GOLLLLL