0

mógł przewrotką :P

0

karny

0

dziś, każda ręka to żółtko

0

Wreszcie Alexis lewą nogą!

0

Brawo, remis 1:1

0

no i przegrywamy :(

0

REKA BYŁA?

0

Emocje są spore :)

0

GOOOLL

0

Victor! brawo

0

Jest Cuenca, jest życie.

0

Lubię komentatora! Zabawnie, lajtowy mecz. :)

0

Tezio :P

0

Roberto!

0

Iniesta!!

0

Świetny artykuł. :)

0

Czyli ewentualny finał będzie w sobotę o 10.30?

0

Ta głowa Fabregasa jest duuużo warta :)

0

Zaczęli jak z ManU w ostatnim finale LM, ale później było tylko lepiej. :))

0

Barca grała 80 minut, a Real tylko 10. :)

0

byl teraz faul na cr?

0

spokojnie, jeszcze jest 80 min

0

Wyszli! powodzenia :)

0

Jeszcze studio u mnie pokazują...takie krótkie będą reklamy?

0

Urban jako ekspert...

0

CR nie strzelił karnego Barcelonie, kiedy grał jeszcze w ManU. Skuteczność 50 %.

0

GOOOLLL

0

karniakkkk

0

słupek*

0

GOLLLLL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?