0

Dwa mecze wygrane w niezłym stylu, i znowu gimbusy licytują się ile strzeli Messi/Suarez/Neymar. Mam nadzieję, że się nie przeliczą i wywieziemy 3 pkt...

1

Żaden trener o zdrowych zmysłach nie będzie zmieniał połowy składu z meczu na mecz, oczywiście 1-2 zawodników można wymienić, ale przy większej liczbie zmian drużyna traci automatyzm. Real ma teraz lekko uszczuplony środek pola, więc o rotacje będzie tam ciężko. Nie oglądajmy się na Real tylko módlmy się, żeby Barca punktów nie traciła

0

Przecież do indywidualnych dokonań się odniosłem, lol. Skoro dla Ciebie Ronaldo nie grał w finale LM, to dalsza dyskusja mija się z celem.

4

Ktoś chyba zapomniał, że przez całą rundę wiosenną tego roku 95% tej strony sprzedawało Messiego, który "człapał po boisku i nie dawał nic drużynie". Nagle przekształcił się dla nich w "głównego kandydata do zdobycia ZP".Odnosząc się jeszcze do Twoich wypunktowań:
-Finał LM: Ronaldo - grał, strzelił bramkę; Messi - odpadł, przez jak to określono "człapanie" w meczu z Atletico
-Finał CdR: Ronaldo - nie grał; Messi - grał, był niewidoczny
-SE: Ronaldo - grał, strzelił, Messi - wiadomo
-SH: Ronaldo grał: zagrał średnio, Messiego tam nie było

Więc czepiasz się o to, że Ronaldo zagrał WEDŁUG CIEBIE słabo w meczach, do których Messi nawet nie zdołał dobrnąć razem z Barceloną, gdzie tu sens?

0

Mało ciekawy bo każdy wiedział, jak się skończy. Pomyśl, to nie boli. Jeżeli Barca/Psg miały pewny awans, to pokazali te ciekawsze mecze(ewentualnie te, gdzie wciąż ważyły się losy awansu). Zapoznaj się z zasadami interpunkcji i nazwami klubów "kibicu" :)

0

Wspierają swojego zawodnika, co w tym kompromitującego? Świetne zachowanie i jednoczesne skarcenie Platiniego za niewyparzony jęzor, bo ktoś na takim stanowisku nie powinien publicznie wypowiadać swoich subiektywnych odczuć na ten temat. A Ty napisałeś 5 czy 6 bezensowny post, nie wiem po jaką cholerę.

0

Abonentami NC+ nie są tylko i wyłącznie kibice Barcelony, świat się wokół nich nie kręci. Nie wiem dlaczego go nie pokazali, ale najprawdopodobniej dlatego, że uznali go za mało ciekawy.

1

I to wywołało u Ciebie taki ból dupy, żeby napisać 4 bezsensowne posty? Lepiej?

0

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

3

Identyczna sytuacja była w 2010r, po mundialu w RPA. Casillas ZP wtedy nie dostał, dostał ją Messi, a teraz nagle dla was faworytem jest Neuer? Hipokryci.

3

No o co chodzi? Odniosłem się do Twojej wypowiedzi, więc?

11

Żaden zawodnik bez kolegów nie istnieje. Piłka nożna to gra zespołowa, jeden zawodnik sam nic nie zdziała. Doskonałym przykładem jest Messi - kiedy Xavi i Iniesta byli w formie, to strzelał jak na zawołanie, tak samo jest z Ronaldo. Ronaldo strzela mnóstwo bramek także z dystansu, a nie same patelnie/karne jak sugerujesz, więc śmiem twierdzić, że nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz.

1

Z mundialu zapamiętają Niemców, o przegranych nikt nie pamięta.

17

A kto zabronił Messiemu nastrzelać bramek ogórkom?

2

Może dlatego, że zagrał tylko jeden mecz xD

0

Pewnie dlatego, że Modrić w pierwszej połowie zszedł z kontuzją ;o

0

Zwykła plotka, i w dodatku wyjątkowo durna. Gdzie on miałby grać w Realu? Chyba na trybunach. Do póki nie ściągną zakazu, to o transferach nie ma co pisać. Cuadrado zmieni klub jak nie w tym, to w kolejnym okienku transferowym, MU już sobie na niego ostrzy zęby.

1

Tak bardzo zawsze marzył o grze dla Barcelony, że ta musiała zapłacić za niego blisko 100 milionów euro rok przed końcem kontraktu, żeby ten nie poszedł do Realu? 2-3 sezony bez trofeów i Neymar ucieknie raz dwa, nie ma co się oszukiwać, kasa rządzi i trzeba się z tym pogodzić.

1

Sport jest tak śmieszny, że aż trudno uwierzyć :o

0

A Ty chyba zapomniałeś, że my dostaliśmy baty od nich. Tak, jesteś żałosny.

0

Ale Ty masz ból dupy. Bramkę strzelił Busquets, ale PO NOGACH OBROŃCY, więc po części to jego zasługa. Skończ z tymi kompleksami ofiary i zacznij czytać co napisałem. Dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, bo nawet faktów nie możesz zaakceptować. Pozdrawiam.

0

Czyli nie przekonam Cię, że bramka jednak wpadła po rykoszecie? Jak to kiedyś pewien polityk powiedział: "Nie damy sobie wmówić, że białe jest białe, a czarne jest czarne" :)

4

Czy ktoś tu napisał coś o Ronaldo? Lecz kompleksy gdzieś indziej. Podałem tylko suchy fakt - bramka wpadła po rykoszecie, trudno jest Ci to zaakceptować?

0

Oczywiście, że tak, szczególnie porównując styl gry obu tych piłkarzy.

0

Sport- wiarygodne źródło informacji :D

1

Nie ma to jak wybrać najdurniejszą z możliwych statystyk i się nią podniecać.

8

No a nie jest zasługą? Piłka wpadła po rykoszecie, który zmylił bramkarza...

0

Artykuł do bani. Gra 3 obrońcami to samobójstwo jeżeli nie ma się przynajmniej 2 stoperów na ławce. O ile wahadłowi (Alba, Alves) nadają się idealnie do tego ustawienia to środek pomocy by nie istniał z dwoma przecinakami(zwłaszcza z Busquetsem), kreowanie sytuacji wyglądałoby jeszcze gorzej niż teraz. No i oczywiście wymagałoby to większego zaangażowania trójki Messi-Neymar-Suarez w obronę, a na to się nie zanosi.

0

Mundo olewa kadrę, bo obecnie katalońscy piłkarze nie są w niej postaciami wiodącymi, przecież nie napiszą o Isco, który gra w Realu ;P

2

Ależ Ty jesteś głupi... Który z socios z kilkunastoletnim stażem( który jest niezbędny aby kandydować na prezesa + zagwarantowanie odpowiedniego kapitału) byłby skłonny posunąć się na takie coś? Aż mnie krew zalewa, jak widzę tych pseudo ekspertów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?