Stasiuburza
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2020
Częstochowa
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie moge uwierzyć ze nie kupiłem bitcoina jak był po 500 zł 10 lat temu teraz byłbym milionerem xD
1
@kamiVeB około 70 tysięcy ludzi
0
@Barwindg przygotowywał sie do roli xDDD
1
ch*j im w dupe!
0
@Cobra303 też ich mam xD
1
@TheNekro94 i klasa lecimy po sukces!
0
Ahh cudowna ta dzisiejsza druga połowa w wykonaniu Barcelony, oby tak dalej chłopaki!
1
Witam co sądzicie o tym bym codziennie starał się wrzucać jedną propozycję kuponu dla Was??
17
Ostatnie 3️⃣ mecze Barcelony⚽❤️
Valencia 1️⃣-4️⃣ Barcelona ✅
Napoli 2️⃣-4️⃣ Barcelona ✅
✅Barcelona 4️⃣-0️⃣ Ath.Bilbao
[STRZELCY]
Aubameyang - 5 bramek
Frenkie De Jong - 2 bramki
Jordi Alba - 1 bramka
Gerard Pique - 1 bramka
Ousmane Dembele - 1 bramka
Memphis Depay - 1 bramka
Luuk De Jong - 1 bramka
[BILANS BRAMKOWY]
12:3
[BILANS MECZOWY]
3:0
Widać że Xavi odmienił drużynę nie do poznania i drużyna Barcelony idzie po sukcesy! ❤️
3
Major Suchodolski : Dobry wieczór, bardzo żałuję że tak się stało dla was dla ukrainców że ludzie giną po prostu uciekajta stamtąd do nas, będziemy was szanować a uguem chce władze przejąć Putin on wszystko ma niby ale uguem mu to nie wyjdzie bo świat przepraszam bardzo daj mi powiedzieć, świat nie pozwoli żeby on ludzi niszczył, zabijał tak jak zabijał wcześniej, ta Rosja to uguem to nasz cisztyświnska k*rwa!
Piękne słowa naszego wodza z Podlasia pełen podziw!!!
1
Spokojnie niedługo wiosna, idzie ciepełko także na spokojnie w wielu przypadkach można samochód zastąpić rowerem :))
2
@marko111122 tak
2
@Joe_Pesci gorąco i cieplutko
0
to mój wielki powrót panowie i panie!!
0
@David_Beckham Leo Messi, Kylian Mbappe , ERlign Holland
0
O czym zrobić prezentacje xd
4
@MesQueUnClub96 Berlińskie
0
No super dałem siano na Milan xD
0
@Karzel no nie zesraj sie i tak nie wygrasz
1
@Persyfl do ciebie o rozum xd
0
@raben24 ty jestes autorytet
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
obywatelski obowiązek podpisania apel.tvn wykonany???
1
@raben24 ja pisze 5-6 donosów dziennie jara mnie to :dDDDDDD
0
Gavi jest dużo lepszy od Messiego moim zdaniem
4
Akurat ten samochód to dostaliśmy nie wiecie o tym od yyyy bezdomnego...tak dwa samochody dostaliśmy przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody Pan Stanisław z Warszawy,niestety zmarł.
0
@Woland10 ale akurat Barcy w klasyku 2-3 nie prowadził Xd
0
Ludzie wolą iść do więzienia niż się zaszczepić xD elegancko w sumie
0
Komentarz usunięty