Stasiuburza
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2020
Częstochowa
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 dobrze sie czujesz? czy przedawkowałeś Witamine C i ostrzegasz innych?
0
@Gwyn Majora? UGUEM MAJOR BOŻY
0
@sebqPL za rok
0
@Litman hahah faktycznie smieszne hahah 1-0 heheh h
0
@bartas97 a co to za roznica
0
@PawkoFCB beka troche xD ale w sumie ja mam X2 w salzburgu
0
@FCBeSeM ja mam X2 xD
0
@Sulimo kopernik
0
@klopx dzwoni do ciebie komornik dryn dryn
1
@hayek Raszja ci ludzie co mowia o okraglej ziemi to hyba siue za dzuzo bajek naogldali
3
Jestem płaskoziemcom i antyszczepienkowcem i mi z tym dobże
4
@DaPidejpi jakby ziemia była okrągła to by ludzie tam na dole Ameryka Południowa itp by spadali nie wiem gdzie do wody może ale na pewno by spadali a jak jest płaska to sobie chodzą z jednej strony i jest super
0
@fcbheroes ja mam raczej covida i jestem zamulony taki od tygodnia w chuuu xd
0
Kochane misiaczki jakiś sposób na zarabianie coinsów w fifke 22?
0
@klopx witam ,te w grobie sa najlepsze
0
@jeyx77x o tak a o frytkach pan zapomniał????
0
Ej powie ktoś piłkarzom Barcelony że istnieją też strzały celne a nie tylko te poza stadion?
0
Ej w sumie to śmieszne jest to że Barca celnie to podaje tylko do rywala xD
0
Piekne podanie to jest właśnie ta klasa to jest to MES QUE UN CLUB BRAWO JEDZIEMY CELNOŚĆ CELNOŚĆ!!
10
ale kurwa łatwo xd
2
@Przemek2323 gdzie my żyjemy xd
0
@KrwawiaceoczyVEB nawet 2
0
Dałem kupon na Świt i narazie widze dramat xD
0
Ma ktoś z was Windows 11 i go poleca?
0
Zlatan Ibrahimović : Od 2012 roku nie zrobiłem ani jednej pompki, to nie tak że nie potrafię po prostu to nic nie daje.
3
@!34RC3!_0N4 mówisz masz
1
Legia warszawska duma
0
@tadzik447 o blisko 1200 zł grubszy ale jak tam chcesz byQ!
0
@blaugrana94 jak sie pracuje w tulipanach?
1
@bartas97 Ja na Anglii byłem bez testu ,bez maseczki jedynie co widziałem to że jak pula zostanie wykupiona to zostana uruchomione miejsca dla zaszczepionych :)