1

@Kgorecki2500 dobrze sie czujesz? czy przedawkowałeś Witamine C i ostrzegasz innych?

0

@Gwyn Majora? UGUEM MAJOR BOŻY

0

@sebqPL za rok

0

@Litman hahah faktycznie smieszne hahah 1-0 heheh h

0

@bartas97 a co to za roznica

0

@PawkoFCB beka troche xD ale w sumie ja mam X2 w salzburgu

0

@FCBeSeM ja mam X2 xD

0

@Sulimo kopernik

0

@klopx dzwoni do ciebie komornik dryn dryn

1

@hayek Raszja ci ludzie co mowia o okraglej ziemi to hyba siue za dzuzo bajek naogldali

3

Jestem płaskoziemcom i antyszczepienkowcem i mi z tym dobże

4

@DaPidejpi jakby ziemia była okrągła to by ludzie tam na dole Ameryka Południowa itp by spadali nie wiem gdzie do wody może ale na pewno by spadali a jak jest płaska to sobie chodzą z jednej strony i jest super

0

@fcbheroes ja mam raczej covida i jestem zamulony taki od tygodnia w chuuu xd

0

Kochane misiaczki jakiś sposób na zarabianie coinsów w fifke 22?

0

@klopx witam ,te w grobie sa najlepsze

0

@jeyx77x o tak a o frytkach pan zapomniał????

0

Ej powie ktoś piłkarzom Barcelony że istnieją też strzały celne a nie tylko te poza stadion?

0

Ej w sumie to śmieszne jest to że Barca celnie to podaje tylko do rywala xD

0

Piekne podanie to jest właśnie ta klasa to jest to MES QUE UN CLUB BRAWO JEDZIEMY CELNOŚĆ CELNOŚĆ!!

10

ale kurwa łatwo xd

2

@Przemek2323 gdzie my żyjemy xd

0

0

Dałem kupon na Świt i narazie widze dramat xD

0

Ma ktoś z was Windows 11 i go poleca?

0

Zlatan Ibrahimović : Od 2012 roku nie zrobiłem ani jednej pompki, to nie tak że nie potrafię po prostu to nic nie daje.

3

@!34RC3!_0N4 mówisz masz

1

Legia warszawska duma

0

@tadzik447 o blisko 1200 zł grubszy ale jak tam chcesz byQ!

0

@blaugrana94 jak sie pracuje w tulipanach?

1

@bartas97 Ja na Anglii byłem bez testu ,bez maseczki jedynie co widziałem to że jak pula zostanie wykupiona to zostana uruchomione miejsca dla zaszczepionych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?