0

Polecicie jakieś fajne stronki z serialami za darmo?

0

@Mns21 Iphone zdecydowanie

3

Czekam na te "profesjonalne" analizy w przerwie XDDDDDDDDDDDDDDDD

1

ale kaleki boże XD

0

@leomessi1710 każda z tych opcji jest realna XD

0

Ile dzisiaj typujecie w meczu Anglia-Polska? ja tak od siebie 4-0

0

Kiedy mniej więcej będzie dostępny Kross level 5.0 2021?

1

Lewy wraca na swój "ukochany" stadion XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan_SW tak ciężko jest wam zainstalować ad blocka?

0

@Adamski69 on jedyne o co niech walczy to o top 5 w bundes i wygrana z fc koln ,z city to z 6 bramek dostana w dwumeczu

0

@bolinho89 olejek rycynowy XD

1

@Encore to ma swoje plusy przynajmniej piłka nie wyleci xD

1

@Pilka_jest_okragla Muza jakby FBI wjeżdzało na chate

1

@Encore żeby przejść przez płot 5 metrowy nie trzeba mieć 5 metrów :)

0

@Stasiuburza a może na Nazario panowie co sądzicie dobra fryzurka całe te?

5

@szoch6 na orliku będą bezpieczni bo wątpie by panowie policjanci potrafili przejść przez płot XD

0

@bartekvisca o jeju ale mi to przeszkadza strach sie bać to wiesz co chyba nie pójdę ale szkoda naprawdę,będe taki sprytny bo wirus na mnie czeka na maszynce a ja nie przychodząc go wykiwam hihihih

1

@Nano22 a później jade do Turynu zastąpić kristiano na mecz i sie nie skapną

9

@DanielOOL nawet jeśli to przejść przez płot nie cięzko

4

Jutro ide do fryzjera jaką fryzurke polecacie?

2

@Nano22 po co nosić coś co nic nie daje XD?

0

@FC1899Barca ale prawdziwe XD

0

Jaki dzisiaj wynik obstawiacie w meczu Węgry - Polska?

1

@fcbarcafan19 no właśnie doszło XD

0

@SonBarcaGoku można jak najbardziej, jeszcze jak

1

@codemat nawet dwie, na dwa kebaby

6

Panyyyyyyyyy bierzta w ciemno!!!!
https://zapodaj.net/f9a11fee90fbd.jpg.html

0

jakie propozycje na dziś jeśli chodzi o typy na eliminacje?

0

@Bandit myśle że szkolenie tylko i wyłącznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?