Stasiuburza
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2020
Częstochowa
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecicie jakieś fajne stronki z serialami za darmo?
0
@Mns21 Iphone zdecydowanie
3
Czekam na te "profesjonalne" analizy w przerwie XDDDDDDDDDDDDDDDD
1
ale kaleki boże XD
0
@leomessi1710 każda z tych opcji jest realna XD
0
Ile dzisiaj typujecie w meczu Anglia-Polska? ja tak od siebie 4-0
0
Kiedy mniej więcej będzie dostępny Kross level 5.0 2021?
1
Lewy wraca na swój "ukochany" stadion XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan_SW tak ciężko jest wam zainstalować ad blocka?
0
@Adamski69 on jedyne o co niech walczy to o top 5 w bundes i wygrana z fc koln ,z city to z 6 bramek dostana w dwumeczu
0
@bolinho89 olejek rycynowy XD
1
@Encore to ma swoje plusy przynajmniej piłka nie wyleci xD
1
@Pilka_jest_okragla Muza jakby FBI wjeżdzało na chate
1
@Encore żeby przejść przez płot 5 metrowy nie trzeba mieć 5 metrów :)
0
@Stasiuburza a może na Nazario panowie co sądzicie dobra fryzurka całe te?
5
@szoch6 na orliku będą bezpieczni bo wątpie by panowie policjanci potrafili przejść przez płot XD
0
@bartekvisca o jeju ale mi to przeszkadza strach sie bać to wiesz co chyba nie pójdę ale szkoda naprawdę,będe taki sprytny bo wirus na mnie czeka na maszynce a ja nie przychodząc go wykiwam hihihih
1
@Nano22 a później jade do Turynu zastąpić kristiano na mecz i sie nie skapną
9
@DanielOOL nawet jeśli to przejść przez płot nie cięzko
4
Jutro ide do fryzjera jaką fryzurke polecacie?
2
@Nano22 po co nosić coś co nic nie daje XD?
0
@FC1899Barca ale prawdziwe XD
0
Jaki dzisiaj wynik obstawiacie w meczu Węgry - Polska?
1
@fcbarcafan19 no właśnie doszło XD
0
@SonBarcaGoku można jak najbardziej, jeszcze jak
1
@codemat nawet dwie, na dwa kebaby
6
Panyyyyyyyyy bierzta w ciemno!!!!
https://zapodaj.net/f9a11fee90fbd.jpg.html
0
jakie propozycje na dziś jeśli chodzi o typy na eliminacje?
0
@Bandit myśle że szkolenie tylko i wyłącznie