Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 Pisałem o tym już kilkanaście dni temu i sam obstawiam indywidualne złoto Stephana Embachera.
Myślę że z odrobiną szczęścia szczególnie na skoczni normalnej może być bardzo mocny.
0
@MirusAmisz Dobry milf?
0
@FcPortoFan1999 24 oznaczenia? To strasznie mało. Pan mądrala mógłby i 100 zrobić. Nie ma problemu.
0
@MOLESTA Obstawiam, że w dwumeczu żadna z nich nie wyeliminuje Realu. Oczywiście chciałbym się mylić ale kiedy jeszcze w pojedynczym meczu wszystko możliwe tak w dwumeczu uważam, że Real poradzi sobie bez względu czy to Benfica czy Marsylia.
1
@FcPortoFan1999 Trochę sensacyjnie znaleźli się w strefie medalowej zamiast Szwecji.
Dzisiaj jednak też obstawiam, że przegrają z Danią no ale trzeba poczekać bo może sprawią niespodziankę.
0
Niemcy w finale Mistrzostw Europy 2026 w piłce ręcznej.
Drugiego finalistę wyłoni mecz Danii z Islandią.
Przypominam, że 5 miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Portugalii, która dzisiaj pokonała Szwecję.
1
@takisobiektos Gdyby Alexander Zverev utrzymał to dawał bym duże szanse Novakowi Djokoviciowi, a tak obstawiam zwycięstwo Carlosa Alcaraza.
6
@LeoMessiiBarcaPepa Realowi dochodzą dwa mecze w fazie play-off LM ale za to nie grają w CdR gdzie gra Barcelona.
0
@Conradxc Czyli to osoby, które kompletnie nic, a nic nie interesują się polityką i głosują tak jak ich rodzice bo myślą że to jedyna słuszna racja.
Mówiąc jednak o takich, którzy coś tam wiedzą, czymś się zainteresują to jednak nie spotykam się na co dzień z tym żeby byli za PiS-em aczkolwiek to też może być mylące bo przecież nie chodzę od jednej osoby do drugiej i nie pytam na kogo głosują.
3
@mordini123 Ja podobnie. Turnieje mistrzowskie (MŚ, ME) dalej zbieram do kolekcji. Jeśli będzie skarb kibica IO (wiadomo coś?) to może też zakupię ale innych już dużo mniej choć Ligę Mistrzów 2025/26 także kupiłem.
Oczywiście wiem, że teraz wszystko jest w internecie ale lubię wrócić do dawnych czasów i poczytać sobie skarb kibica. Poza tym to zawsze mniej internetu.
0
@michal26 Nie wierzę w ten sondaż. Gdyby zamienić PiS z Konfederacją to ok ale tak? Nie znam młodych ludzi w takim wieku, którzy idą za PiS-em.
3
Dzisiaj w sprzedaży Skarb Kibica Ekstraklasa 2025/26 wiosna.
Czy są tutaj osoby, które kupują jeszcze skarby kibica?
Może ktoś je zbiera i kolekcjonuje?
0
@LeszekFCB Oczywiście, zgadzam się. Jednak dalej uważam, że oznaczanie tych samych osób pod każdym wpisem dodanym co 30 sekund jest jakąś chorą akcją.
Po co?
Oczywiście zanim mi napiszesz, że może to wiem. Może ale po co?
Przecież jeśli ktoś jest w tym czasie na stronie to i tak to przeczyta i/lub odpisze, a jeśli kogoś nie ma to po wejściu, kiedy zobaczy skrzynkę, a tam 100 oznaczeń i analiza każdego gema to przecież i tak tego nie przeczyta, a i się do tego nie odniesie bo i po co?
Co innego gdyby wstawił jakieś fajne podsumowanie meczu i oznaczył. Wtedy można porozmawiać.
1
@A4ron Szkoda, że Leo Messi wypisał się z poważnego futbolu bo również dalej mógłby kosić w Europie.
Wiadomo, że dwie kompletnie inne dyscypliny sportu ale w tym aspekcie to Novak Djoković pokazuje, że nie daje się młodym. Leo za to odpuścił.
1
@LeszekFCB Troll czy nie to najmniej ważne. Czy nie miał racji z tymi komentarzami co każdy gem?
Przecież ten pacjent będzie komentował każdy gem, każdy ruch lewą ręką i każde mrugnięcie okiem.
0
@Chimera Jakbym wiedział to cały dorobek życia bym postawił i właśnie bym się z wami żegnał. Niestety nie chciałem ryzykować mieszkania pod mostem.
0
@Fog_W_1899 Przede wszystkim pod każdym wpisem, który będzie co 15 sekund, mądrala musi oznaczyć te same osoby żeby przypadkiem czegoś nie pominęli. To najważniejsze.
2
@BojanKriKicz Czy jeśli Novak Djoković wygra AO 2026 to tenis urodzi się na nowo?
3
@Frimpong To jest sport. Nie zawsze wygrywa lepszy czy młodszy o tyczy się to praktycznie każdej dyscypliny sportu, nie tylko tenisa.
3
Wszyscy się martwili zmęczeniem Carlosa Alcaraza i że przez to będzie ciężej z Jannikiem Sinnerem w finale, a tymczasem Włoch odpada, a Novak Djoković mimo że w poprzednich dwóch rundach za wiele się nie nagrał to jednak jest po pięciosetówce.
3
Carlos Alcaraz vs Novak Djoković w finale Australian Open 2026!
2
@Konradowskyy Też uważam, że najlepiej jakby po fazie ligowej była od razu 1/8, a kolejne 8 drużyn spadłoby do Ligi Europy i analogiczne z LE do LK.
Co do klasyfikacji strzelców to oczywiście, że mając dwa mecze więcej jest, a przynajmniej powinno być łatwiej ale do tego dochodzi większe zmęczenie i w ogóle. Koniec końców może się okazać tak, że te dwa mecze nie będą miały większego znaczenia.
W tym sezonie raczej nie będą miały - będą, a przynajmniej mogą mieć jeśli chodzi o pobicie rekordu Cristiano Ronaldo.
0
@escarabajo Na razie to żeby mu starczyło siły na tego seta bo Jannik Sinner próbuje przełamać, a raczej odłamać.
7
@FcPortoFan1999 W tamtym meczu były dwa remisy - tak jest zapisane w statystykach i wszędzie gdzie to możliwe ale kwestia awansu to inna sprawa.
Wtedy decydowały bramki na wyjeździe. PSG strzeliło 2 bramki w Londynie, a Chelsea 1 w Paryżu, a że 2 to więcej niż 1 to PSG awansowało dalej.
Nie ma tu nic o podwójnie liczonych bramkach.
PS I jakie 3-2 skoro w dwumeczu był remis 3-3? Jedna bramka magicznie znikła?
6
@FcPortoFan1999 Czyli wynik końcowy to 5-3 dla PSG?
Możesz wypisać mi tych strzelców pięciu bramek dla PSG?
11
@FcPortoFan1999 Nie, ten gol nie liczył się podwójnie tylko drużyna która strzeliła więcej bramek na wyjeździe awansowała dalej.
10
@FcPortoFan1999 Nieprawda. W przypadku remisu dalej awansowała ta drużyna która strzeliła więcej bramek na wyjeździe. Tu nie ma nic o podwójnie liczonych się bramkach.
3
Wątpię w drugi taki mecz Benfici z Realem aczkolwiek bardzo się cieszę, że znów zmierzą się ze sobą.
Szykuje się naprawdę ciekawy dwumecz. Oczywiście faworytem Real Madryt i jeśli nie zagrają słabiej to raczej przejdą dalej ale dopóki piłka w grze to wszystko możliwe.
0
@AmigoBlancos Też tak obstawiam ale Novak Djoković to Novak Djoković, seta może wyrwać.
0
@AmigoBlancos Jeśli dobrze pamiętam to dwa mecze "zabrali" Robertowi Lewandowskiemu, a więc rewanże z Lyonem i Barceloną.
Ciężko powiedzieć ile mógłby strzelić bramek w tych meczach Robert Lewandowski ale myślę że szanse na choć 3 były, a to by dawało rekord.
Cóż, szkoda, że tak to się wszystko potoczyło.