Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niestety głupota najpierw Yamala, a potem de Jonga.
Czerwona zasłużona.
0
@RobsonPL Dani Olmo?
0
@kuz To Mateusz Święcicki jest za Realem?
1
Raphinha zszedł. Oby teraz nie stracić bo bez niego będzie ciężko.
6
Po golu Raphinhi pokazali sędziego i wyglądało to tak jakby on serio martwił się, że nie spełnia oczekiwań swojego szefa z Madrytu.
Zaraz może odstawić jakiś cyrk.
2
Raphinha!
On jest wielki!
Barcelona 3-2 Real Madryt!
0
@derus Tak samo jak pchnięcie Valverde nie było na żółtą.
0
Czerwona mogłaby być ale nie będzie bo to piłkarz Realu.
0
Wreszcie coś się dzieje, zaczyna się gotować.
1
Robercik Lewandowski mógł uderzać tego wolnego. Szkoda, że jednak Raphinha.
0
Pedri ma zakaz strzelania na bramkę?
0
Jeśli dalej będą tak grać w obronie to Vinicius Junior w końcu strzeli drugą lub zrobi asystę. Całkowicie obrona Barcy sobie z nim nie radzi.
0
Jak to możliwe? Zamiast zejść spokojnie na przerwę to strata bramki.
0
@DonAndresFCB A to nie Pedri zamiast uderzać kombinował bez sensu?
4
Robercik Lewandowski!
Znów zamyka mordy hejterom!
Barcelona 2-1 Real Madryt!
0
A wszystko zaczęło się do głupiej straty Pedriego.
Gdyby to była strata Yamala to byłby jechany, jak będzie z Pedrim?
1
Vinicius Junior zrobił Julesa Kounde jak chciał.
Chyba koniec śmiania się z jego passy?
1
@Soetie I więcej niż ty przez całe swoje marne życie.
0
@Rupert_Haubica Miałby asystę gdyby Raphinha nie zawalił setki. Rzeczywiście nie potrafi podać.
0
Raphinha! Ależ rehabilitacja!
Barcelona 1-0 Real Madryt!
3
Po zwycięstwo, po trofeum!
Vamos Barca!
0
@Matheu12 Nie żeby coś ale kiedyś Bayern osiem bramek włożył Barcelonie więc takie wyniki też nie oznaczają, że dana liga jest słaba.
1
@VegetaPolska Trochę jest to "denerwujące". Oczywiście wiek tutaj na pewno też odegrał swoją rolę ale jak pisałem w innym wpisie - wolałbym żeby Kacper Tomasiak odpuścił daleki lot do Japonii ale wystartował na lotach.
No cóż, szkoda ale mam nadzieję że Kacper Tomasiak wystartuje w Willingen bo później po IO zawody na Kulm pewnie także odpuści ze względu na MŚJ, które rozpoczną się od razu po lotach.
A debiut na mamucie? No myślę że Kacper Tomasiak zaliczy i Vikersund i Planicę.
0
@Starrk Zobaczymy, na pewno nie mówię że to musi stać się już ale Kacper Tomasiak to nasza w tym momencie jedyna większa nadzieja.
0
@FCBMati10 Anze Lanisek wczoraj także skakał świetnie. Mówiąc o nim nie miałem na myśli tylko dzisiejszego konkursu ale całego całokształtu z Zakopanego.
Po świetnym początku sezonu później trochę spuścił z tonu, a teraz znów wygląda na to, że idzie do góry i uważam, że on nie wygrał dlatego że była loteria. Uważam, że wygrał bo był najlepszy.
0
@Encore Jeszcze Liga Mistrzów i Wilfredo Leon zrealizuje plan.
Później tylko złoto w barwach naszej reprezentacji - oczywiście wiem, że ma złoto MŚ i LN ale jednak MŚ i IO to większy prestiż.
0
@VegetaPolska Ciekawe jak inne reprezentacje - na razie wiemy, że Sapporo odpuszcza Anze Lanisek.
0
@VegetaPolska Można zrozumieć ze względu na wiek ale moim zdaniem jest to trochę bez sensu.
Już chyba wolałbym żeby odpuścił Japonię i wystartował na MŚ w lotach narciarskich.
Mimo wszystko, ciekawe czy wystartuje w Willingen? Moim zdaniem w tej sytuacji powinien.
2
@Starrk Adam Małysz kończył także będąc młodszym od Kamila, a zresztą sam mówił, że chce skończyć na szczycie.
Mimo wszystko dalej nie zmienia to faktu, że kończy się kolejna wielka era. Szkoda i mam nadzieję, że ktoś (Kacper Tomasiak?) zapełni tą skokową pustkę bo bez Polaka w czołówce, bez Polaka walczącego o zwycięstwa i trofea, skoki narciarskie nie będą takie same.
3
Adama Małysza nie pamiętam od początku kariery, a Kamila Stocha oglądam praktycznie od początku.
Oczywiście mówię tutaj szczególnie o Pucharze Świata bo w tamtych latach nic więcej poza oglądaniem na TVP nie widziałem ale akurat Kamila pamiętam od samego debiutu.
Dziwnie było jak karierę kończył Adam Małysz, dziwnie jest kiedy karierę kończy Kamil Stoch.
Wiem, że jeszcze będzie skakał do końca sezonu, wiem że decyzje ogłosił jeszcze wiosną ale tak naprawdę dzisiaj dociera, że on za moment przestanie skakać i skończy się kolejna era.