0

Na Wielkiej Krokwi pożegnanie Kamila Stocha.

0

@Cataloniec94 Tak, Manuel Fettner nigdy nie wygrał zawodów Pucharu Świata.

1

@July_6_BcN Lubię gościa ale żal tego Manuela Fettnera. Tyle lat skacze, ponad 40 na karku i dalej bez zwycięstwa. No mogli by mu to dzisiaj ułatwić.

1

@Conradxc Nie obrażaj Wisły Kraków, dobre?

0

@FCBMati10 Lepszy niż Jan Hoerl ale dalej jestem nieusatysfakcjonowany wynikami tego konkursu.

Jeśli już tak wyszło z Polakami to chociaż ten Manuel Fettner mógłby wygrać. No cóż, nie udało się.

Ciekawe czy forma Anze Laniska nie idzie w górę. Na MŚ w lotach może się bić o złoto.

0

@FCBMati10 Niestety, chyba ostatnia szansa Manuelowi Fettnerowi uciekła.

0

Niestety Anze Lanisek psuje nam ostatnią nadzieję na udane Zakopane.

0

Manuel Fettner na podium w Zakopanem!

Teraz nie życząc źle Laniskowi i Hoerlowi ale niech wygra dzisiaj Manuel Fettner!

0

@esem91 Paweł Wąsek przegrał z Kapustikiem o ledwo 3 punkty.

Serio jeden nielot, a drugi pokazał że się da? Oglądasz konkurs czy jak zwykle - nie znam się ale się wypowiem?

2

@JanuszKorwinMikke To jest plebiscyt w Polsce, a w Polsce takie dyscypliny jak skoki narciarskie, biegi narciarskie czy inny rzut młotem jest chętnie oglądany.

0

@APTAPT Dalej trzymam się tego, że PŚ wygra ale na IO może być w cieniu innych. Nie oznacza, że będzie słaby ale jednak typuje że mistrzem (ind.) olimpijskim nie zostanie, a kto wie czy zdobędzie medal.

0

Domen Prevc weekend na straty.
Wczoraj nie startował, a dzisiaj drobinca. Ryoyu Kobayashi wygrywa w tej "rywalizacji". Zobaczymy czy Domen poleci do Japonii.

0

Domen Prevc wylądował! Koniec passy!

0

Ale to TVP jest ułomne. Oglądałem na TVP Sport i ominąłem dwa pierwsze skoki drugiej serii bo transmitowali tylko pierwszą serię.

4

Patrząc na czołówkę to najbardziej będę kibicował Manuelowi Fettnerowi.

Niech sobie Austriak wreszcie wygra zawody Pucharu Świata. Pierwszy raz w karierze i najprawdopodobniej ostatni choć Jan Hoerl i Anze Lanisek są tutaj bardzo mocni. Oczywiście liczę że druga seria się odbędzie.

0

@FCBMati10 Bardzo dobrze. Rekord Janne Ahonena był moim zdaniem bardziej kosmiczny i ikoniczny.

0

Domen Prevc daleko od podium po pierwszej serii.
Czyżby nie wyrównał rekordu Janne Ahonena?

0

Jan Hoerl bombarduje Wielką Krokiew.

0

Manuel Fettner atakuje. Czy uda mu się w swoim ostatnim sezonie w karierze, w wieku blisko 41 lat wreszcie wygrać konkurs Pucharu Świata?

10

Kamil Stoch bardzo smutne pożegnanie z Pucharem Świata w Polsce. Bardzo szkoda.

1

@VegetaPolska Tomas Zmoray nigdy nie zdobył punktów PŚ. Najwyższe miejsce to 36.

@lukaszbrk Skakał z numerem 2 więc w tej serii raczej nie powinien już zostać zdyskwalifikowany. Oczywiście cały czas może zostać w drugiej serii ale mam nadzieję że tak się nie stanie.

8

Hektor Kapustik już oficjalnie w drugiej serii!

Pierwsze punkty Pucharu Świata w skokach narciarskich dla Słowacji od sezonu 2005/06!

Wtedy Martin Mesik zajął 29 miejsce w konkursie w Engelbergu (18 grudzień 2005 rok).

Lekko ponad 20 lat czekała Słowacja na kolejne punkty PŚ w skokach narciarskich (chyba nikogo nie pominąłem).

@Criss18Barca @July_6_BcN @Pnog37 @VegetaPolska @tadzik447 @Almogaver @michal26 @Sysia11 @APTAPT

2

@July_6_BcN Nie chciałbym upadku Kamila Stocha ale jeśli to miałoby sprawić, że Kacper Tomasiak za 10 lat będzie stawiany obok Adama Małysza i Kamila Stocha to biorę to w ciemno.

0

Ciężko ocenić po dwóch skokach i to w takich warunkach ale wydaje się, że Hektor Kapustik ma bardzo duże szanse na pierwsze punkty Pucharu Świata.

3

To co, dzisiaj ostatnia wygrana w karierze Kamila Stocha czy pierwsza Kacpra Tomasiaka?

A może uda się pogodzić obie te wygrane i będą ex aequo na pierwszym miejscu?

3

@Unbe Jeśli będą rzuty karny to chyba nie pozostanie mi nic innego niż wypicie setki lub dwóch, a do tego przepić to wszytko piwem.

3

Pięknie odśnieżone. Zima potrafi być świetną porą roku.

1

@Sysia11 Trochę to żałosne bo mimo wszystko Dawid Kubacki na tyle nic nie popsuł, że stanęliśmy na podium.

Ja wiem, że Dawid dostał potężne lanie od Kacpra Tomasiaka, a stawka nie była najmocniejsza ale choćby Timiego Zajca pokonał. Ciekawe czy w Słowenii także jeżdżą po Zajcu bo z Domenem mogliby wygrać?

1

@mordini123 Mimo wszystko tenis to jest TOP dyscyplina nie tylko na świecie ale i u nas, a Wimbledon to jest chyba najbardziej prestiżowy turniej.

Bardzo fajnie, że Klaudia Zwolińska wygrała ale wątpię żeby więcej osób oglądało kajakarstwo niż tenis. Wątpię żeby Zwolińska miała więcej kibiców niż Świątek i wątpię żeby kajakarstwo stało i nas wyżej niż tenis.

Niemniej bardzo fajnie, że mamy nową zawodniczkę, która wygrywa.

4

Klaudia Zwolińska sportowcem roku 2025! Brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?