Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Wielkiej Krokwi pożegnanie Kamila Stocha.
0
@Cataloniec94 Tak, Manuel Fettner nigdy nie wygrał zawodów Pucharu Świata.
1
@July_6_BcN Lubię gościa ale żal tego Manuela Fettnera. Tyle lat skacze, ponad 40 na karku i dalej bez zwycięstwa. No mogli by mu to dzisiaj ułatwić.
1
@Conradxc Nie obrażaj Wisły Kraków, dobre?
0
@FCBMati10 Lepszy niż Jan Hoerl ale dalej jestem nieusatysfakcjonowany wynikami tego konkursu.
Jeśli już tak wyszło z Polakami to chociaż ten Manuel Fettner mógłby wygrać. No cóż, nie udało się.
Ciekawe czy forma Anze Laniska nie idzie w górę. Na MŚ w lotach może się bić o złoto.
0
@FCBMati10 Niestety, chyba ostatnia szansa Manuelowi Fettnerowi uciekła.
0
Niestety Anze Lanisek psuje nam ostatnią nadzieję na udane Zakopane.
0
Manuel Fettner na podium w Zakopanem!
Teraz nie życząc źle Laniskowi i Hoerlowi ale niech wygra dzisiaj Manuel Fettner!
0
@esem91 Paweł Wąsek przegrał z Kapustikiem o ledwo 3 punkty.
Serio jeden nielot, a drugi pokazał że się da? Oglądasz konkurs czy jak zwykle - nie znam się ale się wypowiem?
2
@JanuszKorwinMikke To jest plebiscyt w Polsce, a w Polsce takie dyscypliny jak skoki narciarskie, biegi narciarskie czy inny rzut młotem jest chętnie oglądany.
0
@APTAPT Dalej trzymam się tego, że PŚ wygra ale na IO może być w cieniu innych. Nie oznacza, że będzie słaby ale jednak typuje że mistrzem (ind.) olimpijskim nie zostanie, a kto wie czy zdobędzie medal.
0
Domen Prevc weekend na straty.
Wczoraj nie startował, a dzisiaj drobinca. Ryoyu Kobayashi wygrywa w tej "rywalizacji". Zobaczymy czy Domen poleci do Japonii.
0
Domen Prevc wylądował! Koniec passy!
0
Ale to TVP jest ułomne. Oglądałem na TVP Sport i ominąłem dwa pierwsze skoki drugiej serii bo transmitowali tylko pierwszą serię.
4
Patrząc na czołówkę to najbardziej będę kibicował Manuelowi Fettnerowi.
Niech sobie Austriak wreszcie wygra zawody Pucharu Świata. Pierwszy raz w karierze i najprawdopodobniej ostatni choć Jan Hoerl i Anze Lanisek są tutaj bardzo mocni. Oczywiście liczę że druga seria się odbędzie.
0
@FCBMati10 Bardzo dobrze. Rekord Janne Ahonena był moim zdaniem bardziej kosmiczny i ikoniczny.
0
Domen Prevc daleko od podium po pierwszej serii.
Czyżby nie wyrównał rekordu Janne Ahonena?
0
Jan Hoerl bombarduje Wielką Krokiew.
0
Manuel Fettner atakuje. Czy uda mu się w swoim ostatnim sezonie w karierze, w wieku blisko 41 lat wreszcie wygrać konkurs Pucharu Świata?
10
Kamil Stoch bardzo smutne pożegnanie z Pucharem Świata w Polsce. Bardzo szkoda.
1
@VegetaPolska Tomas Zmoray nigdy nie zdobył punktów PŚ. Najwyższe miejsce to 36.
@lukaszbrk Skakał z numerem 2 więc w tej serii raczej nie powinien już zostać zdyskwalifikowany. Oczywiście cały czas może zostać w drugiej serii ale mam nadzieję że tak się nie stanie.
8
Hektor Kapustik już oficjalnie w drugiej serii!
Pierwsze punkty Pucharu Świata w skokach narciarskich dla Słowacji od sezonu 2005/06!
Wtedy Martin Mesik zajął 29 miejsce w konkursie w Engelbergu (18 grudzień 2005 rok).
Lekko ponad 20 lat czekała Słowacja na kolejne punkty PŚ w skokach narciarskich (chyba nikogo nie pominąłem).
@Criss18Barca @July_6_BcN @Pnog37 @VegetaPolska @tadzik447 @Almogaver @michal26 @Sysia11 @APTAPT
2
@July_6_BcN Nie chciałbym upadku Kamila Stocha ale jeśli to miałoby sprawić, że Kacper Tomasiak za 10 lat będzie stawiany obok Adama Małysza i Kamila Stocha to biorę to w ciemno.
0
Ciężko ocenić po dwóch skokach i to w takich warunkach ale wydaje się, że Hektor Kapustik ma bardzo duże szanse na pierwsze punkty Pucharu Świata.
3
To co, dzisiaj ostatnia wygrana w karierze Kamila Stocha czy pierwsza Kacpra Tomasiaka?
A może uda się pogodzić obie te wygrane i będą ex aequo na pierwszym miejscu?
3
@Unbe Jeśli będą rzuty karny to chyba nie pozostanie mi nic innego niż wypicie setki lub dwóch, a do tego przepić to wszytko piwem.
3
Pięknie odśnieżone. Zima potrafi być świetną porą roku.
1
@Sysia11 Trochę to żałosne bo mimo wszystko Dawid Kubacki na tyle nic nie popsuł, że stanęliśmy na podium.
Ja wiem, że Dawid dostał potężne lanie od Kacpra Tomasiaka, a stawka nie była najmocniejsza ale choćby Timiego Zajca pokonał. Ciekawe czy w Słowenii także jeżdżą po Zajcu bo z Domenem mogliby wygrać?
1
@mordini123 Mimo wszystko tenis to jest TOP dyscyplina nie tylko na świecie ale i u nas, a Wimbledon to jest chyba najbardziej prestiżowy turniej.
Bardzo fajnie, że Klaudia Zwolińska wygrała ale wątpię żeby więcej osób oglądało kajakarstwo niż tenis. Wątpię żeby Zwolińska miała więcej kibiców niż Świątek i wątpię żeby kajakarstwo stało i nas wyżej niż tenis.
Niemniej bardzo fajnie, że mamy nową zawodniczkę, która wygrywa.
4
Klaudia Zwolińska sportowcem roku 2025! Brawo!