0

@Barcanajlepszyteam Bo to było porównanie, że tak wielki i bogaty piłkarz jak Leo Messi nie był wstanie zrobić czegoś takiego, a inni dużo słabsi, dużo mniej zarabiający mogli.

To pokazuje, że nawet ci najwięksi grają dla kasy co jest normalne kiedy jesteś w pracy ale po prostu zabrakło tego gestu ze strony Leo ale to nijak nie umniejsza jego zasług sportowych. Tylko tyle.

0

@Barcanajlepszyteam Ja nie mam pretensji, że Leo Messi brał jak najwięcej - wielu na jego miejscu robiłoby tak samo. To jest normalne.

Po prostu chwalę zachowanie piłkarzy, którzy robią więcej żeby trafić do danego klubu bo obniżenie wymagań finansowych czy dołożenie do transferu to jest naprawdę dużo i zasługuje to na pochwałę bez względu jakiej klasy piłkarzem jest Leo Messi.

9

@marcin62 Ale ja nie mam pretensji o jego zarobki. Nie krytykuję Leo Messiego tylko zwracam uwagę na to, że są tacy piłkarze, którzy zejdą z pewnych żądań żeby tylko zagrać w danym klubie, a są tacy jak Leo Messi, którzy nie przepuszczą żadnej okazji żeby zarabiać więcej.

@Barcanajlepszyteam W takim razie nie przeczytałeś albo nie zrozumiałeś pierwszej wiadomości wątku, którą napisał @Peciak .

PS Pierre Emerick Aubameyang także nie musiał obniżać swoich żądań, a zrobił to mimo że mógł i zasługiwał na więcej. To tylko porównanie, nie rozumiem dlaczego tak się "rzucacie" na mnie, tzn. trochę rozumiem, gdybym napisał Cristiano Ronaldo to nie było by problemu ale za przykład dałem Leo Messiego.

2

@NeroTFP1 Nie wiem, nie pamiętam tego. Jak napisałem wyżej, są tacy co obniżają swoje wymagania ale też są tacy co zarabiają tak dużo, że ostatecznie muszą odejść z klubu.

4

@Barcanajlepszyteam Co to ma wspólnego z tematem? Chodziło mi tylko o to, że są piłkarze, którzy obniżają swoje wymagania płacowe lub nawet dopłacają do transferu jak autor wątku wspomniał, a są też tacy jak Leo Messi, który brał ile mógł ostatecznie musząc odejść z Barcy. Tylko o to mi chodzi.

1

@July_6_BcN My tam mamy swoich trzech królów Turnieju Czterech Skoczni - Adam Małysz, Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

16

@Peciak A teraz wyobraź sobie, że Leo Messi każdym kolejnym kontraktem brał podwyżkę.

0

@Michu94 Prezent to by był jakby sprowadzili Haalanda, a nie jakiegoś średniaka na ławkę.

4

Dzisiaj w konkursie TCS w Bischofshofen w skokach narciarskich mamy bardzo fajną parę.

Oczywiście obaj panowie szczyt formy mają za sobą ale w jednym z pojedynków zmierzą się Kamil Stoch i Dawid Kubacki czyli dwóch z TOP 3 najlepszych skoczków w historii Polski.

4

@NeroTFP1 To dwóch różnych Ten Hagów. Pierwszy to TOP trener prowadzący Ajax do sukcesów, a drugi to jakiś cienias.

0

@Bykunn Jeśli lubi jak ktoś go nie szanuje to ok, nie mam z tym problemu.

Dobrze, że w City nie ma szans na tytuły.

@VegetaPolska Na tej pozycji Rodri może grać jeszcze długo. Oczywiście jeśli tylko będzie zdrowy bo ostatnio z tym ma problemy.

0

@tbas Samo mówienie, że Rodri zdobył Złotą Piłkę niesłusznie i że powinien zdobyć Vinicius plus brak pojawienia się na gali bo się obrazili to jest wyraz braku szacunku dla samego Rodriego.

Możesz myśleć inaczej, masz dlatego prawo. Według mnie to zachowanie pokazuje dużo i uważam, że nie okazało szacunku Rodriemu, a teraz go chcą. Idąc tym tropem to teraz Rodri powinien okazać im brak szacunku ale zrobi co będzie chciał. To jest tylko moje zdanie.

0

@Safrani Jest taka opcja - mi tylko chodzi o to, że wyśmiewali go, wręcz oskarżali o złodziejstwo Złotej Piłki, a teraz Rodri tam pójdzie? No dla mnie trochę chore ale to jego decyzja.
Może przecież jeszcze wziąć Złotą Piłkę, wręczyć Viniciusowi podczas podpisania kontraktu i przeprosić za swoje zachowanie i że więcej nic nie "ukradnie".

3

@derus "Już ci odpowiadam, śmieszny piłkarz z jego jest w dodatku placek."

Czyli plackom nie wolno kibicować?
Zawsze trzeba kibicować najlepszym? Dziwną masz teorię.

5

Zauważyłem, że coraz więcej mówi się o Rodrim w Realu Madryt.

Ja uważam, że po tej akcji kiedy to umniejszali Rodriemu po otrzymaniu Złotej Piłki kosztem Viniciusa Juniora, sam Rodri byłby mega głupi gdyby tam poszedł i jeśli tam pójdzie będzie dla mnie po prostu ciotą, która poszła mimo że mieli go za niesłusznego zdobywcę Złotej Piłki, niemal złodzieja.

O Realu się nie wypowiadam bo oni wiadomo, że najpierw komuś umniejszają, a potem jednak go chcą bo sami sobie przyznają, że nie mieli racji.

A wy co myślicie?

0

@Laminedependencia I w tej sytuacji to Manchester United jest memem, a nie Rowan Atkinson znany również jako Jaś Fasola.

0

@dawidor9 Może nie transfer ale wiele pomysłów jest po prostu bez sensu, a ten pomysł wszedł w życie.

1

Joao Cancelo znowu w Barcelonie?

Nie wiem po co, w jakim celu ale mam wrażenie, że coraz bardziej bez sensu są te transfery.

1

@michaleu Dlatego jeśli odejdzie z Barcy to widziałbym go ze dwa lata w Milanie ale niestety Arabia czy Amerykanie będą chcieli go przejąć.
Szkoda, że nie wróci do Polski ale w sumie rozumiem. Ani poziom zbyt wysoki ani pieniędzy, a gdzie tu mieszkać skoro on mieszka teraz w Barcelonie i może praktycznie wszędzie.

1

@FcPortoFan1999 Ale czy Jagiellonia z Porto mają zgodę?

1

@michaleu W sumie to najlepiej Serie A i Milan. Oczywiście jeśli musi odejść z Barcy.
Na zakończenie, taki ostatni sezon Last Dance w Poznaniu ale na to chyba szans nie ma bo tutaj kasy nie ma, a w Arabii czy USA dadzą mu dużo więcej bez względu ile będzie miał lat.

1

@michaleu Tak, jeśli chodzi o oglądanie w tv go mi też lepiej pasuje Arabia bo są mecze na sportowym kanale Polsatu i to w dobrych godzinach e porównaniu do MLS ale mimo wszystko i tak wolałbym gdyby został w Europie.

1

@michaleu Dlatego też upatruje w tym szanse chociaż z drugiej strony "obawiam" się, że może pójść do USA.

0

@Pnog37 Jeśli Maciej Kot znowu przegra bezpośrednią rywalizację to mocno utrudni sobie życie.

0

@meteo100 Aleksandra Król Walas w tym sezonie w PŚ w snowboardzie także stawała na podium więc tutaj także mamy szansę. Problem w tym, że jest jedna (Oskar Kwiatkowski raczej niestety bez większych szans), a w łyżwiarstwie przynajmniej 2-4 nazwiska z szansami na medal.

0

"Znamy skład reprezentacji w łyżwiarstwie szybkim na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2026!

Kwalifikacje olimpijskie zdobyli:
• Martyna Baran (500 m),
• Karolina Bosiek (1000 m),
• Natalia Czerwonka (1000 i 1500 m),
• Andżelika Wójcik (500 m),
• Kaja Ziomek-Nogal (500 m),
• Marek Kania (500 i 1000 m),
• Piotr Michalski (500 i 1000 m),
• Vladimir Semirunnii (1500 i 10 000 m)
• Damian Żurek (500 i 1000 m).

Gratulujemy!"

Mimo mocnej konkurencji to brak medalu w tej dyscyplinie będzie porażką.

0

@Pnog37 Tutaj jest naprawdę sporo takich mocnych par więc jeśli Wąsek i Kubacki przegrają skacząc cienko to jasną sprawą będzie, że to kompromitacja ale jeśli skoczą w miarę możliwości to niekoniecznie.

1

@michaleu Jeśli wybierze pieniądze to pewnie tak choć nie wiem jak na to zapatruje się jego żonka.

1

@michaleu Ja też ale Robert Lewandowski to taki piłkarz, który przyciągnął by mnie w miarę możliwości przed tv na mecze Porto.

0

@Pnog37 Jeśli chodzi o Polaków to dla mnie sprawa jest, a przynajmniej powinna być jasna.

Biorąc pod uwagę, że nie mamy mocno wyróżniającego się trzeciego zawodnika to do Sapporo można wysłać wszystkich poza Stochem i Tomasiakiem. Niech walczą o IO.

Na MŚ w lotach najlepsi w formie - różnica taka, że jeśli np. Zniszczoł pokaże się świetnie w PK to można i jego i Żyłę dać.

Na Willingen najmocniejszy skład - chyba, że jakieś wolne na odpoczynek czy trening temu trzeciej ze składu na IO ale to też zależy kto to będzie i czy będzie na lotach.

Jeśli chodzi o Graneruda to on w mega formie potrafił tam nawet nie zapunktować. Mimo wszystko to takiej klasy zawodnik, że jeśli tylko złapie trochę formy to spokojnie może skakać dobrze na każdej skoczni. Pytanie tylko czy złapie formę i czy dzisiejszy wyskok to tylko wyskok bo jeśli tylko wyskok i jutro nie zadziała totalnie nic to Zakopane i tak większego znaczenia miało nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?