Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Tylko tych egzotycznych za bardzo nie będzie, a jeśli już ktoś będzie to będzie to mała ilość, która skoczy w pierwszej serii i pojedzie do domu.
Zresztą idę o zakład, że z poprzednich IO nawet nie pamiętasz kto startował z egzotyki nie mówiąc o tym, które miejsca zajmowali.
Także tyle jeśli chodzi o sztuczne promowanie słabszy - nie mówię żeby nie dawać im szans bo fajnie jak jest więcej nacji niż 10 ale uważam to obniżenie limitów za skandal.
1
@michal26 Raczej ta czwórka jest już wykrystalizowana.
Jonas Schuster miał swoje 5 minut ale chyba po tym nie utrzymaniu podium w Oberstdorfie odpadł tym bardziej, że w tym momencie skacze trochę słabiej.
Maximilian Ortner mimo lepszej formy niż na początku sezonu to wciąż ma problemy żeby wskoczyć na dobre do TOP 10, a Manuel Fettner większość dobrych skoków na w seriach niedocenianych plus u niego wiek, w tej sytuacji ma mniejsze szanse.
0
@tadzik447 Walczy o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie i w tym momencie spokojnie mieści się w czwórce obok Tschofeniga, Hoerla i Krafta.
Manuel Fettner, Maximilian Ortner i Jonas Schuster mają mocno pod górkę. Raczej ich szanse zbliżają się do zera.
2
@Criss18Barca I w tej sytuacji Dawid Kubacki nie byłbym bez szans. Skok Romana Koudelki to jakiś ewenement, którego nie powtórzy jutro.
1
@July_6_BcN Solidnie ale z dużym niedosytem. Oczywiście w konkursie skacząc swoje spokojnie może być w czołówce bez względu na nogi trafi w parze ale wynik raczej będzie gorszy niż w treningach.
2
@michal26 Względnie nieźle ale jeśli dla ciebie to super to nawet nie pytam jakie masz wymagania względem naszych skoczków.
1
@VinDiesel Mimo wszystko nie gra w europejskich pucharach bo Milan się do nich nie zakwalifikował. Nie wiem jak to się ma do minut z poprzedniego sezonu ale obstawiam, że jednak dzięki braku grze w Europie może więcej grać w Serie A. Mimo wszystko gigant pod tym względem.
0
@VegetaPolska Kto trafi na Romana Koudelkę nie będzie bez szans i śmiem twierdzić, że Roman w konkursie nie powtórzy tego wyniku.
Cieszy mnie wynik Niklasa Bachlingera, a więc jednego z pechowców, "frajerów" lata. Chciałbym żeby Austriak jutro pokazał to co pokazywał przez większość sezonu letniego.
0
@PatrykBarca Ale się uczepiłeś i jaka wiara? Wiesz w ogóle co to są typy?
0
@APTAPT W sumie to ja nie wiem na co liczy Xavi. Rozumiem, że chciałby trenować sam TOP i do tego zarabiać duże pieniądze ale odrzucając wszystkie oferty nigdy nie pokaże, że do takich klubów się nadaje.
0
@Criss18Barca Wszędzie można zyskać mając świetną formę i trochę szczęścia w postaci jakiejś wpadki rywali ale generalnie Innsbruck to nie jest skocznia gdzie się zyskuje masę punktów i wygrywa cały turniej, za to jest to skocznia gdzie można wszystko przegrać.
Oczywiście Domen Prevc w takiej formie może i tam uzyskać dużą przewagę ale dalej uważam, że nie taką żeby pobić rekord Adama Małysza.
6
Kacper Tomasiak na 8 miejscu w dzisiejszym konkursie.
Na 9 miejscu w klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni i na 11 miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
Polak wchodzi do grona ścisłej czołówki. Oczywiście to jeszcze nie jest sam TOP i ci najlepsi trochę odjechali (do 10 miejsca w klasyfikacji generalnej PŚ Kacper traci około 140 punktów) ale bardzo fajnie, że mamy Polaka w takim gronie.
Mam nadzieję że będzie się dalej rozwijał i jeszcze w tym sezonie będzie osiągał jeszcze lepsze wyniki niż dotychczas.
0
@Criss18Barca Mimo wszystko dalej uważam, że Domen Prevc nie pobije wyniku Adama Małysza.
Oczywiście przewaga na dziś jest bardzo duża, na pewno jeszcze dołoży rywalom ale myślę że ostatecznie 100 punktów przewagi nad drugim nie zrobi.
1
@Criss18Barca Czy ja wiem? Przewaga Prevca to 35 punktów po dwóch konkursach, a rekord Adama Małysza to lekko ponad 104 punkty.
Zostały dwa konkursy i żeby Domen Prevc mógł pobić ten wynik musi w każdym konkursie wygrać różnicą którą teraz ma po dwóch konkursach, a przed nami Innsbruck czyli najmniejsza skocz ja turnieju i do tego kapryśna. Jak dla mnie Domen Prevc mimo wielkiej formy nie ma szans na pobicie rekordu Małysza.
2
@sergio5 Oby nie. Oczywiście nie jestem jakimś antyfanem Domena Prevca ale czym więcej skoczków wygra każdy konkurs TCS jednej edycji tym mniejsze wrażenie będzie to robić w przyszłości.
0
@VegetaPolska Domen Prevc pokazał, że jednak nie durnie. Oczywiście warunki trochę się różniły ale ciężko przewidzieć jeśli zmienia się to tak szybko.
2
Bardzo dobry Kacper Tomasiak.
Zrobił wszystko co mógł w tych warunkach. Ryoyu Kobayashi tym skokiem i tak był poza zasięgiem.
Kolejne miejsce w TOP 10 i najprawdopodobniej awans na 11 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
1
@Criss18Barca No właśnie nie. Ryoyu Kobayashi oddał świetny skok i tu będzie duży awans.
Dobrze, że ostatecznie nie obniżyli belki bo w tych warunkach to byłoby psucie konkursu.
0
@Criss18Barca Szkoda, że Stefan Kraft nie miał trochę mocniejszego rywala bo już miałby wolne, a tak najprawdopodobniej będzie "zaczynał" drugą serię, no pewnie Mackenzie Boyd Clowes będzie startował jako pierwszy.
0
Brawo Kacper Tomasiak! Nowy lider konkursu w Ga-Pa!
Maciej Kot także z punktami. Aż szkoda, że przegrał w Oberstdorfie ze słabszym Pawłem Wąskiem bo to przekreśliło jego szanse na komplet skoków w całym turnieju.
Timi Zajc druga dyskwalifikacja i czerwona kartka. Gość mógł walczyć o podium całego turnieju, a skończył czerwoną kartką.
0
@mekston Ciekawe jak wyglądają na tym tle tacy jak Robert Lewandowski, Luis Suarez i obecnie jeden z najlepszych napastników czyli Harry Kane.
Masz może gdzie spod ręką ich statystyki?
3
@mekston Wolałbym tego nie pamiętać ale nie da się. Historyczne frajerstwo.
9
@ArcziArtt I bardzo dobrze. Nie ma sensu siedzieć w takiej firmie, a zemsta jak ucztą Bogów. Sprowadź go na zimie i zniszcz tego pajaca twojego szefa. Takich ludzi, zwykłych Januszy co myślą, że pozjadali wszystkie rozumy trzeba tępić.
2
@Conradxc I ten moment w którym nie wiem czy sobie żartujesz czy serio czekałeś na rok Ronaldo bez hat tricka by stwierdzić kto jest GOAT-em.
0
@Criss18Barca Tragedia. Za chwilę pewnie Jewgienij Klimov otrzyma pozwolenia na start.
1
@kulek22 Być może. Nie znam żadnego alkoholika.
0
@Comentateiro "włączyłem myślenie"
Co zrobiłeś?
1
@kulek22 Ja jestem trochę jak Ferdynand Kiepski, Marian Paździoch i Arnold Boczek. Mogę obchodzić każde imieniny nawet osób, których kompletnie nie znam. Ważne aby była okazja.
1
@Giwera Jeśli impreza gdzie nikogo nie znasz to idź. Ja bym zaryzykował i poszedł.
2
Co La Rambla robi w Sylwestra?
Impreza, domówka, telewizja czy granie w gry?
Alkohol czy raczej soczek bez procentów?