Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT Ciężko powiedzieć co będzie ale akurat Daniel Tschofenig mimo wielkiej formy rok temu dużo zawdzięcza fatalnemu ostatniemu skokowi Krafta i beznadziejnym lądowaniu Hoerla. Oczywiście nic to nie zmienia bo całość skoku to nie tylko długość ale akurat Daniel Tschofenig nie był dominatorem poprzedniego TCS, a już na pewno Domen Prevc wygląda jakby miał zdominować i mimo że to dopiero pierwszy z ośmiu skoków to jakoś wątpię żeby nagle Prevc miał tutaj dostawać lanie.
Raczej zadałbym pytanie czy nie zaatakuje wyczynu Svena Hannawalda, Kamila Stocha i Ryoyu Kobayashiego.
0
@APTAPT Jeszcze zobaczysz co zrobi para Kot - Wąsek i zamiast 5/5 będzie 3/5 albo 2/5 bo Kamil Stoch też nie jest pewny z Naito.
2
@July_6_BcN Mnie ten rok nauczył, że nie warto być dobrym zarówno w życiu jak i tutaj na stronie także każdy kto zasługuje na tępienie trzeba go tępić.
0
@AlexDark00 W sumie to pięknie ośmieszyłeś z moją pomocą Juliana Alvareza tak jak kiedyś Luisa Suareza.
Jeśli będę potrzebny to wołaj, chętnie pomogę ośmieszać kolejnych piłkarzy porównując z Robertem Lewandowskim.
4
@mekston Jak zwykle dramat. Nie dość, że dali 5 napastników/skrzydłowych to i tak pominęli Raphinhę. Ale dramat. Kto to wybiera to nie mam pojęcia.
0
@AlexDark00 Po co? Porównałem z Alvarezem i to mi wystarczy.
Poza tym zabawnie jak nie zauważasz różnicy pomiędzy Haalandem, Kane'm i Lewandowskim.
Luis Suarez w tym wieku kopie się po czole w MLS, a ty dalej się kompromitujesz pokazując jak bardzo nie rozumiesz piłki nożnej i tego, że jest duża różnica wieku.
Pamiętaj synu jedno - jeśli dziadek jest porównywalny do młodych i nie wygląda przy tym źle (w porównaniu z Alvarezem, Robert wygląda lepiej) to jest to wielki plus dla niego ale jeśli młodsi, w sile wieku wyglądają gorzej od dziadka to jest to pewnego rodzaju wstyd i nie dotyczy tego tylko Roberta Lewandowskiego ale także innych sportowców.
Jeśli 50 letni bokser zleje 28 latka w jego prime to 50 latek będzie chwalony pod niebiosa, a 28 latek zostanie ośmieszony i śmiechu nie będzie końca. Tak to działa.
Także to, że Haaland ma 10 goli więcej w lidze niż Robert Lewandowski to żadna ujma dla dziadka z Polski ale to, że Julian Alvarez mając swój prime ma tych goli mniej mimo tego, że zagrał dwa razy więcej minut to już świadczy to o nim gorzej.
I jeszcze jedno - to, że liczby Haalanda i Kane'a są lepsze od Roberta Lewandowskiego nie oznacza, że Polak ma je złe. Oznacza to, że Norweg i Anglik mają je kosmiczne, a Polak dobre. Za to np. liczby Alexandra Isaka są bardzo słabe, a biorąc pod uwagę jego cenę i wiek to wyglądają tragicznie.
Mam nadzieję, że zrozumiesz. Jeśli nie to daruj sobie odpowiedź bo serio szkoda czasu. Ewentualnie poproś mamę żeby ci to wytłumaczyła.
0
@Gall Przymiera? A wiesz dlaczego?
Właśnie dlatego że jest mało skoczni do trenowania. W zasadzie dzieciaki z innej części kraju niż góry i te tereny gdzie są skocznie nie mają szans na cokolwiek.
0
@Pnog37 Dla mnie to jest taka para, że zarówno jeden jak i drugi mogą oddać naprawdę dobry skok ale i zarazem zawalić. Nie widzę tutaj faworyta.
0
@Criss18Barca Pedersen - Paschke
Kraft - Colby
Naito - Stoch
To również mogą być ciekawe pary. Co prawda ciężko uwierzyć, że Kraft przegra z Colbym ale to pokazuje, że jutro łatwo o miejsce w LL nie będzie bo jest kilka takich par, że przy swoich normalnych skokach przegrani spokojnie mogą skakać w drugiej serii.
0
@UriBoyka Moim zdaniem Maciej Kot nie przyfarcił tylko ominął go pech bo przy tak dobrym skoku w kwalifikacjach dostać za rywala Nikaido lub Krafta, którzy akurat teraz musieli zepsuć to byłby wielki pech.
0
@APTAPT W takim razie sensu to nie ma bo podając pary i pisząc 5/5 wygląda to tak jakbyś oczekiwał 5 wygranych w parach, a jeśli liczysz włącznie z LL to gdyby Maciej Kot był pozycję wyżej to skakał by z Kraftem - czyli co, wtedy już bez szans czy dalej miałby szansę na LL?
Bo ja uważam, że dalej miałby szansę i powiem więcej, dopóki matematyka pozwala to w każdej sytuacji można by było oczekiwać na 5/5 bo miejsc w LL jest 5.
0
@July_6_BcN @michaleu LL można zrobić także mając za rywali Krafta czy Domena Prevca więc w tej sytuacji pisanie 5/5 nie ma sensu.
0
@APTAPT Nie da się zrobić 5/5 mając polską parę.
0
@michaleu Darcie ryja.
1
Paweł Wąsek - Maciej Kot? Czyżby jednak polska para?
1
@July_6_BcN Daniel Tschofenig czyżby chciał obronić orła?
Stefan Kraft zawalił nam parę. Nie lubimy go podwójnie.
3
Stefan Kraft popsuł nam polską parę. Jeśli już zawalił to mógł skończyć bliżej i nie awansować do konkursu.
1
@July_6_BcN Co dziwne bo jednak jest gigantem skoków narciarskich więc powinien podchodzić do tego trochę luźniej.
Jeśli całą TOP 10 będzie przed Żyłą w kwalifikacjach to jeśli dobrze liczę będzie para Tomasiak - Żyła. Oczywiście może ktoś zawalić (Tschofenig?) i nici z polskiej pary.
@tadzik447 Wtedy tak. Zobaczymy czy nikt nie zawali.
1
@July_6_BcN Liczyłem na trochę więcej u Kacpra Tomasiaka. Najprawdopodobniej będzie nie rozstawiony no ale to nic nie oznacza. Oddanie dobrego skoku i nawet przegrywając parę można spokojnie awansować do 2 serii.
1
@michaleu Powtórki Ekstraklasy z 2004 roku będzie oglądał.
1
@July_6_BcN Duża szansa na "rozstawienie" zarówno dla Macieja Kota jak i Piotrka Żyły.
Paweł Wąsek bez szans ale z awansem.
Teraz Kamil Stoch i zostanie tylko Kacper Tomasiak.
1
@mekston Kolejny potężny Norweg. Jeszcze tylko brakuje żeby Casper Ruud ugotował jakiegoś wielkiego szlema.
1
@July_6_BcN @Pnog37 Wiem, że to tylko jeden skok ale dlatego warto czekać na punktowane serie.
1
@michaleu Tak ale gdyby był przez cały sezon system KO to szybko by się znudził dlatego tak bardzo czeka się na TCS.
Poziom jest bardzo dobry. Słabsi mają skakać słabo, a mocni daleko, a nie ustawić belkę w lesie i sztucznie zawyżać poziom jakby to cokolwiek komukolwiek dawało.
0
@AlexDark00 Po co? Chciałeś statystykę Roberta Lewandowskiego to ci ją napisałem przy okazji porównując z Julianem Alvarezem.
Nie jest po twojej myśli to zamiast przyznać, że rzeczywiście statystyki Roberta są dobre to brniesz w to dalej kompletnie bez sensu.
0
@July_6_BcN A to w tej sytuacji ja chciałbym triumfu Kacpra Tomasiaka w całej imprezie no ale szanse chyba nie są duże.
0
@AlexDark00 "Przypomnisz jakie staty ma super najlepszy napastnik, praktycznie najlepiej opłacany w lidze Lewandowski?"
No i przypomniałem. Jakiś problem jeszcze?
0
@July_6_BcN Mnie zadowoliłby TOP 10 Kacpra Tomasiaka. On w sumie dopiero dwa razy był w TOP 10 (plus, że dwa razy na 5 miejscu) zawodów PŚ więc ciężko mi tutaj liczyć, że nagle zacznie skakać na TOP 5 całego turnieju. To w zasadzie każdy skok na wysokim poziomie.
0
@Pnog37 Może tak być. Ja ogólnie nigdzie nie widziałem żadnej informacji o jakimkolwiek odpuszczaniu więc nawet podstawowy skład w Sapporo mnie nie zdziwi.
0
@Criss18Barca Jan Hoerl ostatnio w treningach skakał dużo lepiej niż w konkursach.
Zobaczymy czy tym razem się to zmieni.
Poza tym to też tylko treningi, nie chcę dużo mówić ale wątpię żeby choćby taki Ryoyu Kobayashi pokazał w treningach wszystko co ma najlepsze.