Stoiczkow700
Dołączył/a: listopad 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po raz 2 francuz na G, gdyby umial choc troche, prawa nogą grać, mialby 2 bramki, ale prawie wszystko robi lewa, zauwazyliscie?? (niech k... A trenuje ta prawa) Alba to samo.
0
Brak prawej nogi griezmana, sluzy mu do biegania tylko f...
0
@Stoiczkow700 jak czlowiek sie wkurzy moze napisac sretien, penaldo, sreal itp, aby cos wyrazic, ahh tlumaczyc cos 11 latkowi xd
0
@Barcelismo gowniarzem to sie urodziles ty 11 latku
0
@Barca1992 od czwartku coś czuję beda tylko 2 fronty
2
Fdj, Puig, Arthur ciekawe czy albo kiedy bedzie taka pomoc.
0
@Pablopicasso27 realu nienawidze, jak zacząłem kibicować barsie.... To pewnie Ciebie nie było na şwiecie hehehe
0
@malyras obyś miał rację, podziwiam optymizm
0
@Barcelismo dzieciak 43letni?raczej realistą, wiem jutro moze byc - 3,ale ilu jest optymistów ze na SB my wygramy w lutym? Jak zacząłem kibicować, ty w pieluchach byles
0
-6 dzisiaj, robi sie walka o wice Mistrzostwo, do czego to doszło?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie pasuje mi on do Barcy of samego poczatku, prosze bez hejtu, nie zmienie zdania
0
Tylko Werner, jego klauzula z tego Co pamietam 60 mln, jak nie teraz to w lato!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jamaica_bart Oby
2
Puig zagral 1 mecz nie za fajnie I od stawka?? 2 Valverde, brak słów
2
Tylko Timo, na teraz I na przyszłość
1
@fanoflakers Fati 95% gra nie na tej stronie!! trzeba to przyznac szczerze
3
Czemu nie strzelal Arthur????? To jest chore
0
Nie ma Puiga????, no to Lipa ahhhhhh
0
Jednak bez Arthura I Puiga hmmmm??
0
@Volk ale.... 'cudem' wygrali 3:2 z Nami
0
Podobno zarabia(ł) 24mln za sezon vadek... Brak słów
0
A kilka dni temu mówił Amor , nie ma tematu zwolnienie Valverde... Ciekawe
0
Komentarz usunięty
0
A Puig nawet na ławe nie jest??? ehhh
0
@Tomek54321 wice wersa
0
@Tomek54321 Sam jestes dzieciaczek
0
@Tomek54321 powinienem juz skonczyc tą dyskusję po 2 postach, ale chyba lubie się droczyć z nastolatkami!
3
Wiem ze mnie duzo osób zhejtuje, a l e griezman nie pasuje kompletnie!!! Do Barcy I chiba nic nie osiągniemy z nim a tym bardziej z Valverde. Tk skrzydłowy prawonożny z sxybkością I dobrym dryblingiem jest pitrzebne!!!