2

Po raz 2 francuz na G, gdyby umial choc troche, prawa nogą grać, mialby 2 bramki, ale prawie wszystko robi lewa, zauwazyliscie?? (niech k... A trenuje ta prawa) Alba to samo.

0

Brak prawej nogi griezmana, sluzy mu do biegania tylko f...

0

@Stoiczkow700 jak czlowiek sie wkurzy moze napisac sretien, penaldo, sreal itp, aby cos wyrazic, ahh tlumaczyc cos 11 latkowi xd

0

@Barcelismo gowniarzem to sie urodziles ty 11 latku

0

@Barca1992 od czwartku coś czuję beda tylko 2 fronty

2

Fdj, Puig, Arthur ciekawe czy albo kiedy bedzie taka pomoc.

0

@Pablopicasso27 realu nienawidze, jak zacząłem kibicować barsie.... To pewnie Ciebie nie było na şwiecie hehehe

0

@malyras obyś miał rację, podziwiam optymizm

0

@Barcelismo dzieciak 43letni?raczej realistą, wiem jutro moze byc - 3,ale ilu jest optymistów ze na SB my wygramy w lutym? Jak zacząłem kibicować, ty w pieluchach byles

0

-6 dzisiaj, robi sie walka o wice Mistrzostwo, do czego to doszło?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie pasuje mi on do Barcy of samego poczatku, prosze bez hejtu, nie zmienie zdania

0

Tylko Werner, jego klauzula z tego Co pamietam 60 mln, jak nie teraz to w lato!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2

Puig zagral 1 mecz nie za fajnie I od stawka?? 2 Valverde, brak słów

2

Tylko Timo, na teraz I na przyszłość

1

@fanoflakers Fati 95% gra nie na tej stronie!! trzeba to przyznac szczerze

3

Czemu nie strzelal Arthur????? To jest chore

0

Nie ma Puiga????, no to Lipa ahhhhhh

0

Jednak bez Arthura I Puiga hmmmm??

0

@Volk ale.... 'cudem' wygrali 3:2 z Nami

0

Podobno zarabia(ł) 24mln za sezon vadek... Brak słów

0

A kilka dni temu mówił Amor , nie ma tematu zwolnienie Valverde... Ciekawe

0

Komentarz usunięty

0

A Puig nawet na ławe nie jest??? ehhh

0

@Tomek54321 wice wersa

0

@Tomek54321 Sam jestes dzieciaczek

0

@Tomek54321 powinienem juz skonczyc tą dyskusję po 2 postach, ale chyba lubie się droczyć z nastolatkami!

3

Wiem ze mnie duzo osób zhejtuje, a l e griezman nie pasuje kompletnie!!! Do Barcy I chiba nic nie osiągniemy z nim a tym bardziej z Valverde. Tk skrzydłowy prawonożny z sxybkością I dobrym dryblingiem jest pitrzebne!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?