Stoiczkow700
Dołączył/a: listopad 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca kiedys bylo ney Messi gryzonlub Henry eto Messi...
0
@Tomek54321 malutkie to tak na Ciebie mowi twoja... 12 letnia siostra haha... O ile taką masz
0
@Tomek54321 ja mialem dawno komunie... Ona jest jeszcze przed tobą
0
@zodiak_10 powinno byc 3-1i spokój... A jak sie skonczyl... Jazdy wie
2
Valverde out, definitely!!!!
0
@Tomek54321 to ty niby chodzi sz do Pracy hegegehege
0
@JimMorrisonFCB tym też trzeba dać szanse kiedys...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomek54321 do Pracy w wieku 13 lat??? To karalne hehehehe
0
@JimMorrisonFCB kiedyś 'atletyczni"xavi I Iniesta nie byli źli na rzeznikow....
7
De Jong, Arthur, Puig... Gdyby nie choroby, niepołowywania... Tak to powinno wyglada..
0
4 pomocników.... 7 obrońców... Brawo veverde
0
@Tomek54321 tomek, masz jeszcze wolne ale w styczniu tornister... I powrót do szkoły hehehehe
0
Ale mają fajnie nowy rok wolny, kasy jak lodu na arktyce, nie dziwie się że rakiticc chce zostac ma tu jak w niebie
0
@Tomek54321 mylisz sie... Jak zawsze
0
@Tomek54321 nie będe z dzieckiem dyskutował
0
@Tomek54321 sezonowcem?? Kibicuje if 1990?mmmmmm... Byles juz na ziemii?
0
@Stoiczkow700 ojj napisalem to jak bylo 2-1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk prawie
4
Suarez I griezman nagroda ze El clasico... Spadaj!!! Trenerze valverde
1
@AlvaroHanso I griezman hehe
0
-2 za 2 godziny?na to wyglada niestety
0
@Patry10 czekac na zwyciestwo w lm.... Ile?
8
Albo nie ma karnego w tych 2 przypadkach, albo są... Proste jak....
0
Brawo sztegen ter sztegen
0
@SeeleyBooth dobre
0
Busi, kitka I akitic out!!
4
Ahhh, choć raz zobaczyc de Jong, Puig, Alena(Arthur)... Tak jak piszecie 2 drew a grają.