0

@Kondziubarca kiedys bylo ney Messi gryzonlub Henry eto Messi...

0

@Tomek54321 malutkie to tak na Ciebie mowi twoja... 12 letnia siostra haha... O ile taką masz

0

@Tomek54321 ja mialem dawno komunie... Ona jest jeszcze przed tobą

0

@zodiak_10 powinno byc 3-1i spokój... A jak sie skonczyl... Jazdy wie

2

Valverde out, definitely!!!!

0

@Tomek54321 to ty niby chodzi sz do Pracy hegegehege

0

@JimMorrisonFCB tym też trzeba dać szanse kiedys...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomek54321 do Pracy w wieku 13 lat??? To karalne hehehehe

0

@JimMorrisonFCB kiedyś 'atletyczni"xavi I Iniesta nie byli źli na rzeznikow....

7

De Jong, Arthur, Puig... Gdyby nie choroby, niepołowywania... Tak to powinno wyglada..

0

4 pomocników.... 7 obrońców... Brawo veverde

0

@Tomek54321 tomek, masz jeszcze wolne ale w styczniu tornister... I powrót do szkoły hehehehe

0

Ale mają fajnie nowy rok wolny, kasy jak lodu na arktyce, nie dziwie się że rakiticc chce zostac ma tu jak w niebie

0

@Tomek54321 mylisz sie... Jak zawsze

0

@Tomek54321 nie będe z dzieckiem dyskutował

0

@Tomek54321 sezonowcem?? Kibicuje if 1990?mmmmmm... Byles juz na ziemii?

0

@Stoiczkow700 ojj napisalem to jak bylo 2-1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk prawie

4

Suarez I griezman nagroda ze El clasico... Spadaj!!! Trenerze valverde

1

@AlvaroHanso I griezman hehe

0

-2 za 2 godziny?na to wyglada niestety

0

@Patry10 czekac na zwyciestwo w lm.... Ile?

8

Albo nie ma karnego w tych 2 przypadkach, albo są... Proste jak....

0

Brawo sztegen ter sztegen

0

@SeeleyBooth dobre

0

Busi, kitka I akitic out!!

4

Ahhh, choć raz zobaczyc de Jong, Puig, Alena(Arthur)... Tak jak piszecie 2 drew a grają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?