Stopka17
Dołączył/a: lipiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co środa będzie 1 mecz na TVP1
0
Może warto dac Minie szanse w następnym sezonie. Czuje ze jeszcze bedzie z niego dobry grajek jezeli nie bedzie sie tułał po wypożyczeniach
0
Po co na deportivo Once De Galla??? Ehhh
1
Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć te mecze na internecie?
0
Każdy kto typuje tutaj swój skład na mecz z w ataku wystawia MSN :D ale nie ma się co dziwić
0
2 rząd - środek
2
Pique - świetny stoper, świetny człowiek tylko jakby kiedyś się czasem przymknął to było by to z pożytkiem dla wszystkich
0
O tym już wcześniej myślałem ;-)
0
Tylko jak 3:0 dla Barcy - triumf Atleticu
2
Myślę sobie teraz co by mogło być gdyby był Neymar...
0
Czuję, że zespół wierzy w remontadę i wszyscy są zdeterminowani a Messi i Suarez to ustrzelą dzisiaj razem kilka bramek! :D
0
A ja na tym będę oglądał bo jestem na wakacjach i nic mi nie działa tylko to
0
Jezu... Ja myślałem że mecz jest na Tvp 1 a tu na Canal + a ja nie mam tego programu. W zeszłym roku mecz real Sevilla był na TVP 1
0
No to ciekawe kto w końcu bo wcześniej pisano o Cuadrado teraz o Griezmannie i Hendersonie.
0
Też tak uważam że te 100 mln co chce Juve jest zbyt wygórowana takie 80 mln to nawet nawet. No i pensja 12mln mniej tylko od Messiego, nawet te 10 mln to tez spora kwota
0
A co sądzicie o transferze Pogby do Barcelony, jeśli doszedł by do skutku????
0
Czyżby niedługo ( za rok? ) na 1miejscu tej tabelki będzie Paul Pogba.... ? :)
0
Świetny transfer!!! Świetna wiadomość. Barcelona w składzie z ubiegłego roku była nie do powstrzymania a teraz z Arda to bedzie .... brak mi słów!!! :D A jak bedziemy miec nowego bąć ''nowego starego" prezydenta to zaraz beda negocjacje z Pogbą i telenowela MD i Sportu się zacznie. A gdy Pogba przyjdzie do Barcy to bedzie kolejna świetna wiadomość. A wracając do tematu to bardzo mnie cieszy transfer Ardy :) Powodzienia Arda!!!
0
Turan się skończył ale myśle, w przypadku Pogby to była tylko przerwa i pojutrze znowu się zacznie bo jutro bedzie o Turanie ze został zawodnikiem Barcelony oficjalnie.
0
Marcinn dobrze mówi i to by było świetne bo były by łatwiejsze negocjacje. Bardzo chciałbym zobaczyć Pogbe w koszulce Barcelony
0
Barca do boju!!!! :D
0
Podobno właśnie odchodzi :P Niestety
0
Fajnie by było jakby Barca kupiła Pogbę, Kokei na ławke Llorente i było by świetnie !!!! :D
1
Oby, Oby oby!!!!!! :)
0
nawet spoko by było jakby barca go kupiła ale jeszcze fajniej by bylo jak by kupili Paula Pogbe :D
0
oby zarzad zrobił wszystko zeby Reusa sprowadzic do barcy
0
Moze Reus gadał już z Bertomeu i on go przekonał na przedłuzenie kontraktu a pozniej go Barca kupi :D
3
obu nie odszedł !!!!! Barca nie była by wtedy juz to Barcelona .