0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co środa będzie 1 mecz na TVP1

0

Może warto dac Minie szanse w następnym sezonie. Czuje ze jeszcze bedzie z niego dobry grajek jezeli nie bedzie sie tułał po wypożyczeniach

0

Po co na deportivo Once De Galla??? Ehhh

1

Moim zdaniem powinien zostac ponieważ kiedy dostaje szanse gry to zawsze ją wykorzystuje przykłady: mecz z Sevilla na jesieni kiedy ustrzelil dublet, mecz z Bilbao. Chłopak jak dostaje szanse to zawsze gra dobrze i jako rezerwowy jest naprawdę okej

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć te mecze na internecie?

0

Każdy kto typuje tutaj swój skład na mecz z w ataku wystawia MSN :D ale nie ma się co dziwić

0

2 rząd - środek

2

Pique - świetny stoper, świetny człowiek tylko jakby kiedyś się czasem przymknął to było by to z pożytkiem dla wszystkich

0

O tym już wcześniej myślałem ;-)

0

Tylko jak 3:0 dla Barcy - triumf Atleticu

2

Myślę sobie teraz co by mogło być gdyby był Neymar...

0

Czuję, że zespół wierzy w remontadę i wszyscy są zdeterminowani a Messi i Suarez to ustrzelą dzisiaj razem kilka bramek! :D

0

A ja na tym będę oglądał bo jestem na wakacjach i nic mi nie działa tylko to

0

Jezu... Ja myślałem że mecz jest na Tvp 1 a tu na Canal + a ja nie mam tego programu. W zeszłym roku mecz real Sevilla był na TVP 1

0

No to ciekawe kto w końcu bo wcześniej pisano o Cuadrado teraz o Griezmannie i Hendersonie.

0

Też tak uważam że te 100 mln co chce Juve jest zbyt wygórowana takie 80 mln to nawet nawet. No i pensja 12mln mniej tylko od Messiego, nawet te 10 mln to tez spora kwota

0

A co sądzicie o transferze Pogby do Barcelony, jeśli doszedł by do skutku????

0

Czyżby niedługo ( za rok? ) na 1miejscu tej tabelki będzie Paul Pogba.... ? :)

0

Świetny transfer!!! Świetna wiadomość. Barcelona w składzie z ubiegłego roku była nie do powstrzymania a teraz z Arda to bedzie .... brak mi słów!!! :D A jak bedziemy miec nowego bąć ''nowego starego" prezydenta to zaraz beda negocjacje z Pogbą i telenowela MD i Sportu się zacznie. A gdy Pogba przyjdzie do Barcy to bedzie kolejna świetna wiadomość. A wracając do tematu to bardzo mnie cieszy transfer Ardy :) Powodzienia Arda!!!

0

Turan się skończył ale myśle, w przypadku Pogby to była tylko przerwa i pojutrze znowu się zacznie bo jutro bedzie o Turanie ze został zawodnikiem Barcelony oficjalnie.

0

Marcinn dobrze mówi i to by było świetne bo były by łatwiejsze negocjacje. Bardzo chciałbym zobaczyć Pogbe w koszulce Barcelony

0

Barca do boju!!!! :D

0

Podobno właśnie odchodzi :P Niestety

0

Fajnie by było jakby Barca kupiła Pogbę, Kokei na ławke Llorente i było by świetnie !!!! :D

1

Oby, Oby oby!!!!!! :)

0

nawet spoko by było jakby barca go kupiła ale jeszcze fajniej by bylo jak by kupili Paula Pogbe :D

0

oby zarzad zrobił wszystko zeby Reusa sprowadzic do barcy

0

Moze Reus gadał już z Bertomeu i on go przekonał na przedłuzenie kontraktu a pozniej go Barca kupi :D

3

obu nie odszedł !!!!! Barca nie była by wtedy juz to Barcelona .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?