Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/05/normal/AjOE1O2XsjTzVk65agLMCwu7QDFLiCHx.jpg
Haha jaka creepy poduszka z papieżem xD
@macio_944 @TheNekro94 @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1
1
Ludzie to idioci to najlepsza seria HBC :]
Uwielbiam sposob jej prowadzenia przez Drewniaka. Z jajem az chce sie smiac ;]
2
Jako polak patriota musze tego pana zaraz zdobyc. Co prawda na stałe nie moge ale moge go brac na miesiac i tak do usranej smierci.
https://zapodaj.net/images/e44949d39471a.jpg
@macio_944 @TheNekro94 @Kgorecki2500
3
@Luciano99 Trzeba anulowac bo przegramy
1
Kobiety maja jaja nie to co faceci :]
Shemale :(
2
@P33ck Jelen sie przypomina :)
0
@barcelonaLM No trzeba sie sTrollem i Magnussenem zadowolic
0
A co z goatem latifim sie dzieje? Fajny kierowca był takim memicznym
1
Szkoda ze nie ma rundy mistrzowskiej w Eklapie xD
To byłby kabaret dopiero
0
@Lisek Mysle ze pozegna sie duzo wczesniej
0
Przypominam Font przegral prawie z przydupasem Bartomeu.
Z kim Laporta ma przegrac wybory? Pique nie wystartuje
1
@DonCarletto Wygra bo nie ma z kim przegrac.
0
@takisobiektos Ale wy jeszcze z rownie memicznym rakowem gracie. Jaga ma nadal dobry terminarz
0
@Hosh Z Barca tez :[
0
@Ojciec5tkidzieci Tak moze byc :[
1
Komentarz usunięty
2
@Limaker Bo to jest junior jeszcze?
0
@TridenteMSN O pardon :]
0
Dawac Euro niech mnie jeszcze Polska dobije.
Lech Barca Polska. Nic tylko zostac alkoholikiem :]
1
@Messibestplayerintheworld Nie był. Tam Real był słaby i nie było Girony
0
@FioletoweOczy Nie da sie wypasc z top 4 gdy rywalem jest Betis Bilbao RSSS czy Atletiko
0
@Barcasub Raków w sumie też moze
0
@TR3YWAY Jo tyż sle co zrobic
1
@fart Taki sezon.
0
To co chcecie Fonta albo przydupasow Bartomeu?
Nie ma szans by Laporta odszedł. Nie kiedy nie ma dobrej alternatywy. Nie Pique nia nie jest na ten moment.
1
@fart I jak długo porzadzi? Na dłuzsza mete nie ma szans sie utrzymac na topie
0
Po tym meczu niech graja młodzi. Nie spadniemy nizej niz na 3 miejsce a ograc młodych warto
0
@Coutinho007 Ty sam agent jestes
1
Roberto przegrał nam mecz.
Mam dosc tych kompromitacji. Ebac ta piłke.
5
To odróżnia zespoły dojrzałe od pipek.
Dojrzała ładuje z tych set 3 gole i zamyka mecz. Barca robi kupe pod bramka Girony i swoja.