0

@Patrykl145 Mało pokazał? 2 gole i 2 czerwa zarobił. Duzo wnosił do gry gdy wchodził...

1

Szanujcie trenera swego bo mozecie miec gorszego np Rumaka :)

0

@Dari0G Boze miej mnie w opiece :]

0

@pt9 Byle z happy endem bo czekałem długo na to.

Nie podoba mi sie ten watek z Emma i Pyroar. Lepiej niech naprawia ta relacje Jean ze Scottem i Gambita z Roque[aczkolwiek to moze byc trudne xd]

0

Komentarz usunięty

0

@tristan87 W dupie i to doslownie

0

@HighestInTheRoom I co z tych statystyk wynika? 2pkt

Nie bronie Lecha ale lepiej miec 3 niz 2 prawda?

0

@P33ck Wywiezliby i Rumaka i Rutkowskich

2

@HighestInTheRoom A umiesz liczyc? Nawet teraz Lech ma wiecej pkt z nimi xd

Lech zagrał jak dziady i zasłuzyli na porazke ale wam tez nie wypada sie smiac bo tez daliscie dupy z nimi.

0

@tristan87 No kiedy jak nke teraz

1

@fart No ale lech ma na niej 3 pkt legia 2 xd

2

Lech oddał 2 celne strzały. Z czym do ludzi?

Puszcza była bardziej zdeterminowana i skarciła Rumaka. Graty.

Paszoł won Rumak

0

Rychło w czas...

0

No nic oby Barca poprawiła nastrój :)

0

@FcPortoFan1999 Niech Kononowicz bedzie dumny

0

@Striker Uzywałem tego zle wiele razy ale człowiek sie nauczył w koncu :)

1

@Hosh Niech wygra Jaga. Blizej mi do nich niz do Slaska

1

@Dari0G Wiem. To cos jak z bynajmniej.

2

Puszczo kończ wasc wstydu oszczędz.

0

Nawet kur w klesce z Rakowem Lech takiej padliny nie grał jak z Puszcza

1

@tristan87 Nie poleci bo byłoby to ukrzyzowanie Rumaka w pewnym sensie

0

Zaraz wydłubie se oczy.

1

@Dari0G To lepiej niz myslałem :)

0

@Dari0G Po co mam sie dołowac

0

No cóż trzeba się meczyc z dziadem na ławce i czekac co znowu głupiego Rutkowscy wymysla na nowy sezon.

1

@Lanosss Troche tak.

1

1 celny strzal z kur Puszcza...

Boże widzisz i nie grzmisz

0

@FcPortoFan1999 Oh no,anyway

0

Niech ten sezon eklapy sie konczy juź. Troche zmeczony juz jestem nie ukrywam i bynajmniej nie tylko Lechem.

0

Wisłeka kraków w czape dostaje tak btw xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?