Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Wszystkiego po trochu
1
@FcPortoFan1999 Detoks od piłki bo miałem już dosc. Jako kibic Lecha i Barcy licze na zrozumienie
1
Zaraza człowiek poszedł spac a obudził sie kilka dni pózniej ;]
Niedzwiedziem zostac trzeba
0
Cóż jest jak jest.
Zostawiam tu tego smutnego mema :[
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRheoegCimmDC5H7GQTBCrs1swwlLN2xtHPjSijnQ-G_Q&s
0
Chluśniem bo uśniem...
0
@Odcinkowy O co? Top 4 to my mamy zapewnione dawno. Walka jest o top 2
0
@Encore Villareal był gorszy
0
Indywidualne błedy i decyzje poszczególnych piłkarzy zabiły ten mecz.
Tutaj była walka ale zabrakło ogłady piłkarzom. Ten mecz w 10 można było dzwignac.
0
@Gaz Ty się dobrze czujesz? To był dobry sezon w LM.
0
@Visca_barca Chyba z ciebie. Gadaj w swoim imieniu.
1
Lewy taki sam sabotażysta jak Araujo.
0
@Encore Bo to przygłup jest
1
@marcinK0000 Gdzie tu kompromitacja typie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sysia11 Przeciez dobrze graja. Zdecydowal indywidualny błąd
0
@Death_voice Jaki blamaż? Lecz sie na nogi bo na głowe za pozno. To jest inny mecz od Romy i Live...
0
@clyde Taki sport :[
11
O wstydzie nie ma mowy ale na własne życzenie odpadniemy niestety.
Progres widac ale no takie błędy bola najbardziej
0
@krzysiuw Gramy w 10 typie i to sie musi odbic na kondycji
20
Zabił mecz Araujo. Musi im ktos wbic do głów,że nie fauluje sie w takich sytuacjach.
0
@Hosh Pisałem o tym :)
0
@Rhaan I co to zmieni? Nie ma tu kompromitacjj
Kompromitacja to była z Roma i Liverpoolem.
6
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Dieguez i Araujo pokazali dobitnie ze nie warto faulowac w takich sytuacjach...
0
Idiokracja to zaskakujaco przewidujacy film :]
0
@Chaoss Lajkował jej zdjecia xd
0
Ale co Cubarsi zrobił promo* Lanie Rhoads to jego. Nie żeby ona tego potrzebowała xD
0
@TR3YWAY Za stary
0
@FcPortoFan1999 Pewnie tez ma cos za uszami xd