1

@FcPortoFan1999 Wszystkiego po trochu

1

@FcPortoFan1999 Detoks od piłki bo miałem już dosc. Jako kibic Lecha i Barcy licze na zrozumienie

1

Zaraza człowiek poszedł spac a obudził sie kilka dni pózniej ;]

Niedzwiedziem zostac trzeba

0

0

Chluśniem bo uśniem...

0

@Odcinkowy O co? Top 4 to my mamy zapewnione dawno. Walka jest o top 2

0

@Encore Villareal był gorszy

0

Indywidualne błedy i decyzje poszczególnych piłkarzy zabiły ten mecz.

Tutaj była walka ale zabrakło ogłady piłkarzom. Ten mecz w 10 można było dzwignac.

0

@Gaz Ty się dobrze czujesz? To był dobry sezon w LM.

0

@Visca_barca Chyba z ciebie. Gadaj w swoim imieniu.

1

Lewy taki sam sabotażysta jak Araujo.

0

@Encore Bo to przygłup jest

1

@marcinK0000 Gdzie tu kompromitacja typie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11 Przeciez dobrze graja. Zdecydowal indywidualny błąd

0

@Death_voice Jaki blamaż? Lecz sie na nogi bo na głowe za pozno. To jest inny mecz od Romy i Live...

0

@clyde Taki sport :[

11

O wstydzie nie ma mowy ale na własne życzenie odpadniemy niestety.

Progres widac ale no takie błędy bola najbardziej

0

@krzysiuw Gramy w 10 typie i to sie musi odbic na kondycji

20

Zabił mecz Araujo. Musi im ktos wbic do głów,że nie fauluje sie w takich sytuacjach.

0

@Hosh Pisałem o tym :)

0

@Rhaan I co to zmieni? Nie ma tu kompromitacjj

Kompromitacja to była z Roma i Liverpoolem.

6

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Dieguez i Araujo pokazali dobitnie ze nie warto faulowac w takich sytuacjach...

0

Idiokracja to zaskakujaco przewidujacy film :]

0

@Chaoss Lajkował jej zdjecia xd

0

Ale co Cubarsi zrobił promo* Lanie Rhoads to jego. Nie żeby ona tego potrzebowała xD

0

@TR3YWAY Za stary

0

@FcPortoFan1999 Pewnie tez ma cos za uszami xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?