Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie i dobrze bo nie byl to faul na tyle brutalny by VAR mogł wołac sedziego
0
@FcPortoFan1999 Tyle ze Sousa nie nie zasłuzył na czerwo. Widziałem powtorki kilka razy i VAR nie miał mozliwosci tu interweniowac co innego w polu karnym
1
@Arden VAR misł psi obowiazek zawolac sedziego
0
@bartas97 Gdzie tu czerwo typie widzisz? Kasuje akcje żółta tyle w temacie. Gdzie był faul gdy skasowali Souse w polu karnym?
Gdyby za to dawali czerwa to co mecz ktos by leciał z boiska
0
@Dari0G No nie starczy. Pamietam co było tydzien temu z puszcza wiec teraz lecimy w 2 manke. Byl karny dla puszczy i był teraz dla Lecha
Z reszta ktory raz w tym sezonie nie gwizdza karnych klarownych dla Lecha patrz Zaglebie Lubin w koncowce meczu...
Wkur mnie to ze nikt nie ponosi za to odpowiedzialnosci
2
Lech gra jak dziady i nie ma tu pola do dyskusji ale pozwalanie na takie błedy sedziow to jest kur skandal.
Karny dla ŁKS zasłuzony ale faul na Sousie był klarowniejszy..
0
@FcPortoFan1999 A to dajemy przyzwolenie na razace błedy sedziów ktore moga wypaczyc wynik?
0
I to jest kur konsekwencja wsrod sedziów. 2 faule na karne i 1 odgwizdany.
Sedzia albo durnie z VARu sa do zawieszenia. Nie wiem kto zawinił wisi mi to.
0
@Dari0G Czy js pisze ze nie było?
0
Typ wchodzi w nogi Sousy w polu karnym i zero reakcji a potem dyktuje karnego od tak.
Faul był ale kur gdzie jest w tym fair play?
1
Aha teraz karnego podyktował a jak typ z ŁKS skasował Souse to juz nie łaska?
Co to kur jest za sędziowanie?
0
Aha i brak karnego na Sousie?!
To jest jakis kur niesmieszny żart. Sylwstrzak ty durniu..
1
Trzeba byc wybitnie słabym by Lech grał tak żenujaco słabo z 1 ligowcem.
Jak mozna dopuszczac do sytuacji gdy praktycznie 1 ligowiec tak łatwo omijal linie pomocy Lecha. ŁKS powinien prowadzic a nie przegrywac.
1
Absolutna żenada ze strony Lecha. Jakim cudem prowadza? Nie wiem..
Współczuje straty Ramireza...
0
@FcPortoFan1999 Bede pozytywnie zaskoczony :]
1
Cóż trzeba się napic i zapiac pasy bo niewiadomo co dzis Lech odwali
Wasze zdrowie :]
16
@Encore Jest ale on mysli ze uroda tu ma cokolwiek do rzeczy
31
@kigani Aha? Co chłop pijany. Co ma uroda do bycia gwiazda? Mało masz "brzydkich" celebrytow i gwiazd?
2
Za chwile RumakBall...
0
@FCB_dimiC Narkotyki zmiotły go z planszy
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/normal/CdQKdpsSrQmMjperEVwYzCKnpnJ4yDkr.png
Po co obcinac jak mozna obgryźc :]]
3
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/normal/Fmjhj1W9QHeICw1eVyx96BhVJiOUTALy.jpg
Zgadzam sie :]
0
@FcPortoFan1999 Przestawiony. Trzeba naprawic. Równe 24h bez snu i powinno byc git
0
@FCB_dimiC Zegar biologiczny :]
0
Kurła jeszcze 16h bez snu...
Jak tu wytrzynac xD
6
Trzeba se uregulowac zegar biologiczny bo kurła dramat jest :]
4
Nie spac zwiedzac...
1
@HypeR Newsy wszystkie jak leci moze mnie cos zaciekawi na dłuzej
0
@HypeR Pw ziomeczku jesli mozesz. Wiem ze truje tyłek :)
Ja slyszałem o Jennie jako batgirl ale pewnie fejur
A i możesz mnie oznaczac bo chetnie poczytam takie newsy
2
https://m.jbzd.com.pl/obr/3594341/cud
Francja obecnie to jest dzicz straszna.