1

@HighestInTheRoom To tak jak wy w meczu z Warta :]

@bartas97 w sumie to o czym my gadamy jak wy macie kurnik zamiast stadionu i chyba nie ogarniacie ile tak duzy stadion generuje kosztów.

Albo Warta odpowiada 50:50 albo Lech powinien postawic Weto.

0

@bartas97 Zabawne jak pozycja Rakowa.

Rozumiesz z czym wiaże sie gra 2 klubow na 1 obiekcie który dzierżawi Lech?

Czy Warte stac na to by dzielic sie kosztami utrzymania 50:50?

Dlaczego Lech ktory ma długoterminowa umowe ma jeszcze dokładac do tego by Warta korzystała z tego obiektu. Co gdy Lech bedzie grał w Europie? Stac ich by dokładac sie do duzo czestszej wymiany murawy? Stac ich by płacic za personel Lecha?

Dla mnie moga grac na Bułgarskiej ale tylko wtedy gdy Lech nie bedzie na tym stratny.

1

https://www.meczyki.pl/newsy/plus/warta-wraca-do-poznania-musi-dogadac-sie-z-lechem-wiadomo-jakie-sa-warunki/238558

Fajnie a gdzie w tej sytuacji jest zdanie Lecha który ponosi odpowiedzialnosc za obiekt?

Jesli ma grac tam Warta to musi w rownym stopniu odpowiadac za obiekt a nie ze Lech ma jeszcze za to płacic. Szanuje Zielonych ale taki układ musi byc korzystny takze dla Lecha

0

@Hosh Po co im to xD

1

Dawaj Warta po 3 pkt :)

3

@tristan87 Mazurek nie ma pojecia czym jest nauka a Dawid go wyjasnił w tej kwestii.

3

https://img31.demotywatoryfb.pl//uploads/201803/1522338978_cj4nvo_600.jpg

Gdzies w Australii xD

@Luciano99 może wasza ekipa sie tym zajmie ?

8

2

@Deviler Kogo??

1

1

@kigani Brak mi słów na ciebie xD

2

@Bocheno1 To nie koncert życzen ale dobra :]

2

Jak słaby jest Fatty że przepadł nawet w Brighton?

0

@FcPortoFan1999 Oby bo borelioza zostawia slady...

2

https://weszlo.com/2024/04/25/lech-poznan-mikael-ishak-wywiad-rozmowa/

Uwielbian go. Jeden z najlepszych obcokrajowcow w lidze i mega pozytywny gosc. Ciesze sie ze miał okazje zdobyc tytuł :)

@FcPortoFan1999 @Dari0G

1

@TheNekro94 Kolejny Weasley?

0

@FcPortoFan1999 Wchodze w to jak dzik w pasnik

0

@Kozinho. To też...

0

https://img4.dmty.pl//uploads/202104/1619736205_dwacfm_600.jpg

Ale zajebista rzecz. Niestety w Polsce by to na złom przerobili...

2

@wojopancer Dobre pytanie xD

0

@LM10GOAT A o czym tu gadac? Obaj won

1

@HypeR Tak to prawda. Byle tyle zakonczyli to dobrze. Bez żadnych Emm i innych Pyror oraz Logana.

Lece spac.

0

@HypeR Ja rozumiem to ale no sa inni warci uwagi a sam Logan drażni mnie strasznie od X man pierwszej klasy to juz wrecz nim gardze.

0

@HypeR Podobała mi sie wersja młodziezowa X man w sensie Apokalips i Dark Phoenix.

Mogliby kur naprawic w koncu zwiazek Jean i Scotta bo to co sie wyprawia przyprawia mnie o bol glowy a to moje ulubione postacie obok Thora...

Uwielbiam Deadpoola ale rzygam juz Wolverinem... Ile kur mozna o nim filmow robic

1

@Albatros Oh no,anyway xd

1

Skóras znowu z golem. Forma mutant ostatnio :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?