Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yamalessi Do tego nawiazuje.
4
Real bedzie miał autostrade do zdominowania tej ligi jak Barca swego czasu...
2
@Gaucho A Roque? Chłop za 40 mln a praktycznie nie dostaje szans. To jest dramat że Xavi został...
1
@TheNekro94 Miodowa tylko i wyłacznie
6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/normal/egqxRR2z6dqooM2tG0SL9soq9WWWg6mm.jpg
Ale to prawdziwe xD
@TheNekro94 @macio_944 @Kessie @Deviler @Luciano99 @Bocheno1
2
@David_Beckham O ci też niepełnosprytni xD
0
@DonMatteo901 Co to jest xD
2
@Kacper12345665 Zgadzam sie. Potencjalna imba byłaby na duza skale
1
@Kacper12345665 A czemu miałoby sie zgodzic? To kibice Legii zawsze szukaja zaczepki. Inna sprawa ze Wislacy nie lepsi.
0
Karny czy nie Dodi to sabotażysta xD
0
Lukebakio xDDDD
0
@MesQueUnClub96 Ty to ekspert jestes
0
Uwaga Dodi wchodzi xD
Betis pewnie obsrany :]
2
@Luciano99 No przecie to piłkarski jełop. Nie oczekujmy od niego klasy i w druga strone to samo
2
Ba Loua idz ty w...
0
Siadł mecz w Poznaniu.
Cracovia gra o pkt a Lech bije w mur
0
@FcPortoFan1999 Ty sam nudny jestes xD
1
Bardzo dobry mecz w Poznaniu.
Fajny mecz przyjazni. Szkoda że 0-0
7
https://img19.demotywatoryfb.pl//uploads/201603/1457820406_wawg8j_600.jpg
Streszczenie Lalki :]
@macio_944 @TheNekro94 @Kgorecki2500 @tomek8756 @Deviler @Luciano99 @Kessie
0
@PatrykBarca O teraz sie zgodze
0
Oby uznali będzie mecz ciekawszy
0
@PatrykBarca Też nie szkoda :]
0
@MesQueUnClub96 Nie szkoda. Nikt im nie zakazał wygrywac. Trzeba było grac o 3 pkt w meczu z City
4
Oo dzis Gran Derbi.
Chętnie popatrze na Guido :)
0
Moim zdaniem to musi byc karny dla Legii
Reka nienaturalnie ułożona. Btw tam tez był faul gracza Stali.
1
@FcPortoFan1999 Nie? Nie trawie typa a teraz jako trener Legii moja niechec jest jeszcze wieksza.
3
Czas trzymac kciuki za Stal :)
0
@FcPortoFan1999 Za dobry jest by byc zmiennikiem
0
@FcPortoFan1999 Nie pogra przy Ishaku. Z całym szacunkiem za dobry na lawke za slaby by konkurowac z Ishakiem
1
@HypeR Blade? Brałbym jak reksio szynke