Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Radomiak to chce spasc z tej ligi xD
0
Ciekaw kto teraz w Radomiaku czerwo wyłapie :]
1
@Stinger_ Do piekła :]
8
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/normal/Vp31r9iJ4mAmd0oc8d5hkqLsrtLObK8F.jpg
Fajne klapki i skarpety @Kessie :]
@macio_944 @TheNekro94 @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1
1
@101katalonczykow Ah shit here we go again
1
@Dari0G Ja sam nie jestem optymista. Pewnie dostana po ryju
0
@zizouzi Kto???
7
Wojtek Drewniak to typ który zrobiłby show nawet gdyby miał opowiadac o schnacej farbie ;)
Genialny gosc :]
0
Klimala to taki sam placek jak Golizadeh xd
1
@Kessie Jestem ciekaw ktory duren to klepnał xD
1
@David_Beckham Wybor miedzy dzuma a cholera xD
0
@MesQueUnClub96 Ten Lech nie ma szans zdobyc tego.
0
Jaga nie ma prawa tego wypuscic :)
0
@tristan87 Simons o zgrozo.
0
Patrzac na obecne MU to jest to wieksza degrengolada niż Barca po Bartomeu.
Majac takie fundusze tak sie blaznic i w lidze i w europie to jest spory wyczyn. ETH się po prostu kompromituje w tym MU.
29
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/normal/Zkg9Y88XXHrudVPH0Gw1ambVEMiH5s6U.jpeg
No ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kessie @macio_944 @TheNekro94 @Luciano99 @Deviler @Bocheno1 @Luciano99
0
@FcPortoFan1999 Tak jak Skorża
0
@Encore O to by wiele wyjaśniało. To glupota było isc na orlika..
0
Dev w wieku 31 lat zmarł od tak... 31 lat i osierocił syna. To jest straszne. Poszedł pokopac piłke zasłabł i mimo walki nie udało sie go uratowac...
Trzeba sie cieszyc kazda sekunda zycia bo nie znasz dnia ani godziny ..
6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/04/normal/LnEtm8IzFuAoThzofyUSxHyM5H8rRGef.jpg
Jezus pocieszyciel xD
@macio_944 @TheNekro94 @Kessie @Kgorecki2500 @tomek8756 @Deviler @Luciano99
0
@4drian0 Co tu sie odwaliło?
0
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/nie-zyje-dawid-dev-blach-tragiczna-smierc-internetowego-tworcy/238598
O kurła... RIP [*]
0
@FcPortoFan1999 Taki urok tej Ligi niestety. Nie ma szans na stabilne top 4 w tej lidze
0
@FcPortoFan1999 Tylko oni maja doswiadczenie w grze europie
Wisła i Gornik z miejsca by odpadli nawet w 1 rundzie. Pogoń musi wygrac Puchar Polski
0
Byłoby zabawnie gdyby Gornik wywalił z pucharów Lecha Legie i Rakow xD
0
@Messibestplayerintheworld Dobra opcja za free i Roneu musi odejsc
0
Brawo Jaga. Utrzymajcie to @Hosh
0
@HighestInTheRoom Nie komptomituj sie bardziej. Mozna kibicow z Poznania nie lubic ale miedzy soba trzymaja sztame
To nie Legia i Polonia gdzie kibole najchetniej by sie wzajemnie zatłukli
@Dari0G To jest tylko gdybanie. Warta jest biednym bratem Lecha. Mała jest szansa by to sie kiedykolwiek wydarzyło.
0
@bartas97 Nadal nie odpowiedziales na moje pytanie.
0
@bartas97 Zmień płyte bo się nudny robisz jak kolega legionista.
Odpowiesz mi na pytanie Czemu Lech miałby wejsc w potencjalnie niekorzystny układ z Warta? Skoro Lech dzierżawi Stadion to powinien miec cos do powiedzenia w tej kwestii. A wyglada to tak że stawiaja Lecha pod sciana.
Jesli jest umowa z miastem na najem stadionu to nie może byc tak ze miasto nagle chce zmieniac cos w tej kwestii.
Sprawa dla mnie jest prosta. Warta gra na Bulgarskiej i ponosi w równym stopniu odpowiedzialnosc za obiekt.