0

Radomiak to chce spasc z tej ligi xD

0

Ciekaw kto teraz w Radomiaku czerwo wyłapie :]

1

@Stinger_ Do piekła :]

1

@101katalonczykow Ah shit here we go again

1

@Dari0G Ja sam nie jestem optymista. Pewnie dostana po ryju

0

@zizouzi Kto???

7

Wojtek Drewniak to typ który zrobiłby show nawet gdyby miał opowiadac o schnacej farbie ;)

Genialny gosc :]

0

Klimala to taki sam placek jak Golizadeh xd

1

@Kessie Jestem ciekaw ktory duren to klepnał xD

1

@David_Beckham Wybor miedzy dzuma a cholera xD

0

@MesQueUnClub96 Ten Lech nie ma szans zdobyc tego.

0

Jaga nie ma prawa tego wypuscic :)

0

@tristan87 Simons o zgrozo.

0

Patrzac na obecne MU to jest to wieksza degrengolada niż Barca po Bartomeu.

Majac takie fundusze tak sie blaznic i w lidze i w europie to jest spory wyczyn. ETH się po prostu kompromituje w tym MU.

0

@FcPortoFan1999 Tak jak Skorża

0

@Encore O to by wiele wyjaśniało. To glupota było isc na orlika..

0

Dev w wieku 31 lat zmarł od tak... 31 lat i osierocił syna. To jest straszne. Poszedł pokopac piłke zasłabł i mimo walki nie udało sie go uratowac...

Trzeba sie cieszyc kazda sekunda zycia bo nie znasz dnia ani godziny ..

0

@4drian0 Co tu sie odwaliło?

0

@FcPortoFan1999 Taki urok tej Ligi niestety. Nie ma szans na stabilne top 4 w tej lidze

0

@FcPortoFan1999 Tylko oni maja doswiadczenie w grze europie

Wisła i Gornik z miejsca by odpadli nawet w 1 rundzie. Pogoń musi wygrac Puchar Polski

0

Byłoby zabawnie gdyby Gornik wywalił z pucharów Lecha Legie i Rakow xD

0

@Messibestplayerintheworld Dobra opcja za free i Roneu musi odejsc

0

Brawo Jaga. Utrzymajcie to @Hosh

0

@HighestInTheRoom Nie komptomituj sie bardziej. Mozna kibicow z Poznania nie lubic ale miedzy soba trzymaja sztame

To nie Legia i Polonia gdzie kibole najchetniej by sie wzajemnie zatłukli

@Dari0G To jest tylko gdybanie. Warta jest biednym bratem Lecha. Mała jest szansa by to sie kiedykolwiek wydarzyło.

0

@bartas97 Nadal nie odpowiedziales na moje pytanie.

0

@bartas97 Zmień płyte bo się nudny robisz jak kolega legionista.

Odpowiesz mi na pytanie Czemu Lech miałby wejsc w potencjalnie niekorzystny układ z Warta? Skoro Lech dzierżawi Stadion to powinien miec cos do powiedzenia w tej kwestii. A wyglada to tak że stawiaja Lecha pod sciana.

Jesli jest umowa z miastem na najem stadionu to nie może byc tak ze miasto nagle chce zmieniac cos w tej kwestii.

Sprawa dla mnie jest prosta. Warta gra na Bulgarskiej i ponosi w równym stopniu odpowiedzialnosc za obiekt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?