8



Ale super spot zachęcajacy do adopcji kotów.
Ludzka kreatywnosc potrafi zaskoczyc :)

@Kgorecki2500 @tomek8756 @macio_944 @TheNekro94

0

@MesQueUnClub_87 Dousznych

0

@Zoker O 853 za dużo :]

0

Pany szukam jakis niedrogich sluchawek bezprzewodowych. Ma ktos cos do polecenia w stosunkowo niskiej cenie?

0

@Zoker Ile to ma lajków w ogóle xd?

3

@Culer9002 Psycha ze stali

5

@Deviler Co post to większa kompromitacja :]

1

@Criss18Barca Zrozumienie w tym przypadku=popieranie :)

2

@Criss18Barca @Moderacja wezcie tego typa.

Juz wczoraj dal popis gdy popierał bicie trenera przez kiboli

2

@macio_944 Prędzej swinie zaczna latac :]

2

@MesQueUnClub_87 Tak to wyglada niestety.

6

@blakkudium Jego brałbym chetnie. Bardzo fajny grajek. Taka tansza wersja De jonga

14

@Firestone Ale czy była jakas sensowna alternatywa? No nie. I to jest problem.

Nie ma ani 1 sensownej partii która łaczyłaby wszystkich ludzi. Same skrajnosci.

26

Nieważne na kogo głosujesz po czasie i tak odczuwasz wstyd...

Niech to będzie podsumowanie naszych polityków i mówie tu o każdej ze stron.

2

https://nawiedzone.pl/wyzszy-poziom-glupoty-polski-youtuber-namalowal-pasy-na-jezdni-wideo/?m&r=2

Co za niedorozwoje... Gdyby doszło do tragedii powinni odpowiadac jak za morderstwo.

1

@FcPortoFan1999 Za sędzia :)

0



Filmowe parodie z kotem. Owlkitty to cudo na yt :)

@Kgorecki2500 @tomek8756 @TheNekro94

4

@Culer9002 Gasnica vs Swieca

3

https://besty.pl/4113942

Kitku pewnie zadowolony xd

0

Ide se herbatke z igieł sosny zrobic :)

1

@PIWOSZ89 Wiem ze fejk ale śmieszny :)

20

Polacy z narażeniem życia ratują żydów podczas WW2 a ci sie odpłacaja zabiciem naszego rodaka który chciał niesc pomoc humanitarna...

Teraz po głowie mi chodzi wyjatkowo drażliwy temat po którym pewnie dostałbym bana.

Obrzydliwy naród a tego żydka zwanego ambasadorem powinni deportowac z kraju.

2

@Hosh Tacy sami neandertale co Hamas

1

1

@Visca_barca Zagłębie Sosnowiec

1

Oficjalnie z Fatiego już nic nie będzie..

Cóż trzeba sie go pozbyc definitywnie a szkoda bo zapowiadał się kozak.

Jak on nawet na ławke sie nie łapie to z czym do ludzi.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?