0

@FcPortoFan1999 Przetrwać xD

2

@FcPortoFan1999 Szybko spadli z tego kunia

0

@FcPortoFan1999 No własnie ze wzgledu na Rumaka

1

Czas na Rumakball :[

5

Kompromitacja bramkarza puszczy. Kuszczak vibe xD

0

Fajny materiał z pytaniami wrzucili TZO.

Jeden z moich ulubionych kanałów na yt

1

Jadymy z ekstraklasa :)

1

@norbi77 Super żyd :]

0

@SinMistico Zesraja sie zaraz :)

0

@siwy_cwaniak Oho a jak się rzadowi kartkowali to było git.

0

@AlexDark00 O tym własnie mówie :)

6

@AlexDark00 Nie zapraszałem cie do dyskusji.

Nie potrafisz byc obiektywny wzgledem Lewego więc sie nie udzielaj

3

@zodiak_10 Był chłop nima chłopa xd

0

@takisobiektos Akurat o to bylbym spokojny. Jestem pewny że odnalazłby sie w Barcelonie przy tym styli gry Lautaro mógłby błyszczec

Poza tym mógłby grac razem z Roque

4

@HighestInTheRoom Ooo własnie taki Lautaro byłby git opcja. O takim profilu Barca powinna szukac 9.

@RosjaninBut zgadzam się. Roque ma papiery na swietna 9 i powinien dostawac wiecej szans.

3

@takisobiektos I lepszy i doświadczony. Nie mowie ze norweg się w tym nie poprawi bo ma ku temu predyspozycje ale na teraz wydawanie 150 mln na ten typ 9 to byłaby głupota

@Encore przy Erlingu tak jest wirtuozem.

7

@Encore Pod wzgledem skutecznosci? Moge się zgodzic bo nie pod wzgledem gry kombinacyjnej etc

@takisobiektos kur ja nie mówie tylko o grzr na sciane tylko o ogólnej grze kombinacyjnej. Jest swietna 9 ale nie w typie Barcelony. Do tego kur cały czas zmierzam. Nam jest potrzebny ktos pokroju Suareza. Kogos kto nie tylko dobije czy strzeli setke ale tez będzie potrafił rozegrac czy asystowac.

Haaland mi nie pasuje profilem do Barcy i tyle

13

@Encore Chłopie Lewy ma 35 lat. Gdy grali w bundeslidze to Lewy pokazywał dużo większy repertuar zagran i o tym pisze. Ja mu klasy nie zabieram ale jest on zbyt jednowymiarowym napadziorem.

Barca musi szukac zupełnie innej 9 typu Kane czy Lewy

3

Im dalej w las tym bardziej jestem za olaniem Haalanda.

Nam jest potrzebny mobilny napastnik jak Roque ktory ma papiery na topowa 9.

Haaland jest skuteczny ale co z tego jak w grze kombinacyjnej jest tragiczny i do Lewego czy Kane mu wiele brakuje.

Dla mnie jest zbyt jednowymiarowym napastnikiem ktorego łatwo wyłączyc z meczu

0

Uwielbiam kibiców Warty i to nie jest ironia ale dlaczego im trudno zrozumiec że Zieloni nie moga grac na Bułgarskiej jako gospodarz w dłuższej perspektywie. Na Derby okej ale koszt utrzymania obiektu jest zbyt duży dla nich.

Lech ma umowe do 2030 roku na wyłącznosc i tylko od czasu do czasu miasto może tam jakis koncert zorganizowac. Druga sprawa że nie stac ich na utrzymywanie takiego stadionu i całej infrastruktury.

Warto powinna grac w Poznaniu ale na swoim stadionie. Mysle ze taki max 10k mogliby zrobic.

2

@HighestInTheRoom Znaczy,że dobry żurek.

0

4

Cóz pojedzone to czas udac sie na tron :]

1

Jeszcze trochę makowca?

0

Świeta świeta i po świetach :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?