7

Niech se ludzie jedza co chca i kiedy chca i nikogo to nie powinno obchodzic.

Sam nie poszcze ale jak ktos chce to prosze bardzo nie mam nic do tego :)

5

3

@RoberDzik Iniestazooo

1

@chavez To by sie zgadzało :]

2

Jeże są nocnymi zwierzętami, więc często w nocy wędrują w poszukiwaniu pożywienia lub schronienia. Dokąd konkretnie tupta jeż w nocy, zależy od jego indywidualnych potrzeb i warunków środowiskowych, ale mogą szukać pożywienia w trawie, krzakach lub lasach.

O i zagadka rozwiazana xD

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem jakies ciekawostki ;]

1

@July_6_BcN Ty bez kitu trzeba tak zrobic xD

Lipa testowalem na @Danny Gaucho

2

Użytkownicy fcbarca.com to najprawdopodobniej pasjonaci piłki nożnej, zwłaszcza kibice i sympatycy FC Barcelony. Mogą być zaangażowani w dyskusje, analizy meczów oraz najnowsze informacje dotyczące klubu i jego zawodników. Strona ta może również służyć jako platforma do wymiany poglądów na temat taktyki, transfery czy osiągnięć drużyny.

Ale sie zawiodłem na AI. Liczyłem na analize użytkowników :[

0

@FcPortoFan1999 O ironio ja tylko z samsungów korzystam jak chodzi o telefony xd

@Dari0G możesz miec racje :)

1

@Dari0G No i fajnie niech robia. Moga tez kurnik w czestochowie zrobic i żylete w Warszawie.

Po prostu lubie taki humor i tyle :]

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie :]

15

0

@PIWOSZ89 Gdzie tam. Zawsze i wszędzie Makowiec>sernik

1

@koksik2700 Trzeba zapisac :]

1

@MesQueUnClub_87 Makowiec>>sernik ofkors :]

2

Serniczek zrobiony ofc bez rodzynek i teraz czas makowca wstawic :)

7

2

@TR3YWAY Kielecki pluje winiary zlizuje

12

4

Artur Melo problemem Juve xD

Żodyn sie nie spodziewał :]

1

@Pedri16Future No bystry to on nie jest

5

@FcPortoFan1999 Wiezienia

0

@BorzyKrzys Zgadzam sie. Tak naprawde z miasta szanuje tylko Wezuwiusza i Campi Flegrei :)

3

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,30836215,wloskiemu-klubowi-zabraklo-klasy-po-awansie-polakow-wstyd.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Dlatego nienawidze Napoli i De Laurentisa. Obrzydliwy klub. Szkoda Piotrka bo swoje dla klubu zrobił a traktuja go jak odpad jakis.

Kompletny brak klasy i szacunku wobec zawodnika

0

@Pedri16Future 1 jest ale strzałka trochę przeszkadza w dostrzezeniu jej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?