Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niech se ludzie jedza co chca i kiedy chca i nikogo to nie powinno obchodzic.
Sam nie poszcze ale jak ktos chce to prosze bardzo nie mam nic do tego :)
5
https://lols.pl/wp-content/uploads/2020/03/Pomyslowy-ojciec-xD.jpg
@Luciano99 pa jak zgapiaja od ciebie :)
3
@RoberDzik Iniestazooo
1
@chavez To by sie zgadzało :]
2
Jeże są nocnymi zwierzętami, więc często w nocy wędrują w poszukiwaniu pożywienia lub schronienia. Dokąd konkretnie tupta jeż w nocy, zależy od jego indywidualnych potrzeb i warunków środowiskowych, ale mogą szukać pożywienia w trawie, krzakach lub lasach.
O i zagadka rozwiazana xD
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem jakies ciekawostki ;]
1
@July_6_BcN Ty bez kitu trzeba tak zrobic xD
Lipa testowalem na @Danny Gaucho
2
Użytkownicy fcbarca.com to najprawdopodobniej pasjonaci piłki nożnej, zwłaszcza kibice i sympatycy FC Barcelony. Mogą być zaangażowani w dyskusje, analizy meczów oraz najnowsze informacje dotyczące klubu i jego zawodników. Strona ta może również służyć jako platforma do wymiany poglądów na temat taktyki, transfery czy osiągnięć drużyny.
Ale sie zawiodłem na AI. Liczyłem na analize użytkowników :[
0
@FcPortoFan1999 O ironio ja tylko z samsungów korzystam jak chodzi o telefony xd
@Dari0G możesz miec racje :)
1
@Dari0G No i fajnie niech robia. Moga tez kurnik w czestochowie zrobic i żylete w Warszawie.
Po prostu lubie taki humor i tyle :]
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie :]
15
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/normal/RmCXiyWJFTv89mit8lrT0GxVC60FTeU6.jpg
Nawet AI wie co myslec o Arce Gdynia xD
@FcPortoFan1999
15
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/normal/FoAFuDRXAoWPCXCTJy9jGwVu12UiLoZ6.jpg
Jak złapac @Kessie
@Luciano99 @Deviler @Kessie @Bocheno1
0
@PIWOSZ89 Gdzie tam. Zawsze i wszędzie Makowiec>sernik
1
@koksik2700 Trzeba zapisac :]
1
@MesQueUnClub_87 Makowiec>>sernik ofkors :]
2
Serniczek zrobiony ofc bez rodzynek i teraz czas makowca wstawic :)
6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/normal/G1NndV9Wjm0dPh7WbkEHJNZhuV5y3Xts.png
Podryw na fife xD
8
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/normal/gSwMzdagew8JnQ6C2J3KDHcC8luVJ6ys.jpg
Jak zwał tak zwał :]
7
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/normal/gn1ioNpQyFE8fLqJxXnshaYsQfZg8TkZ.jpg
No i to jest dobra odpowiedz xD
13
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/normal/zpFTJZJJWFYhoRnYEGLK4NGlbxfGpzyS.jpg
O nie xD
Ps @Kessie co ty tam robisz?
2
@TR3YWAY Kielecki pluje winiary zlizuje
12
https://m.jbzd.com.pl/obr/3559429/dorota-weltmajster
Uuu fat shaming xDD
4
Artur Melo problemem Juve xD
Żodyn sie nie spodziewał :]
1
@Pedri16Future No bystry to on nie jest
20
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/normal/hoNPYzbEyyCAaMyjgn5CLyz5Ut4xN6xQ.png
Goku już wiedział xDD
5
@FcPortoFan1999 Wiezienia
0
@BorzyKrzys Zgadzam sie. Tak naprawde z miasta szanuje tylko Wezuwiusza i Campi Flegrei :)
3
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,30836215,wloskiemu-klubowi-zabraklo-klasy-po-awansie-polakow-wstyd.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Dlatego nienawidze Napoli i De Laurentisa. Obrzydliwy klub. Szkoda Piotrka bo swoje dla klubu zrobił a traktuja go jak odpad jakis.
Kompletny brak klasy i szacunku wobec zawodnika
0
@Pedri16Future 1 jest ale strzałka trochę przeszkadza w dostrzezeniu jej