0

Tak skatowałem 1 piosenke że mam juz odruch jak tylko ja słyszę xD

1

@Pawci023x Jajca

2

@P33ck No i wyladował...

0

@FcPortoFan1999 Oni spadna. Prędzej ŁKS się utrzyma

2

Janusz niedzwiedz z Ruchu spłakał się o to,że VAR słusznie cofnał ich gola...

Marciniak nie jest robotem i jesli czegos nie zauważy to VAR ma obowiązek mu pomóc.
Tego zabrakło w przypadku Thurama.

5

@Emhyr Co strzała chłop wyrwał xD

1

@cules100pro Dlatego napisałem,że zależy od ceny. Tez bym nie płacił wiecej jak 20 mln.

1

@NeroTFP1 Zależy od ceny. Wypożyczenie z wykupem za 20 mln brałbym w ciemno

0

@Piotruś-BARCA Jesli o Felixie piszesz to Frlix zjada Fatiego w kazdym aspekcie gry i trzeba byc slepym by tego nie zauwazyc

0

Najlepsza była ta babka co pokazała faka felixowi po bramce xD

Jasne w tej sytuacji i Felix i klub sa winni tej toksycznej relacji ale to kolejny piłkarz którego Simeone zniszczył. Szkoda mi go bo jakos tak chłopa polubiłem. Chciałbym by został bo co by nie mówic troche pkt nam zrobił.

3

Można Felixa nie lubic ale 2x zgasił kibiców Atletiko jak peta. Swoja droga szacun że mimo wszystko nie okazywał radosci po golu.

0

https://memownia.pl/articles/30871/111227

Ty a może i ja bym spróbował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Blanco16 Po co?

0

@tomek8756 Dzicz xD

2

@norbi77 Tylko co z tego? Nic.

Depay jest zbyt chimeryczny na topowe kluby

1

@FcPortoFan1999 Zaraza...

2

0

@GeraltzKatalonii Fakty sa takie że gramy lepiej bez nich. Druzyna ma bslans

1

Joao ma problemy prywatne. Jego partnerka nie miała niebawem rodzic?

Oby to nie było to o czym mysle...

0

Co się stało z Cancelo?

4

Vitor swoja mobilnoscia daje mega duzo drużynie. Lubie go obserwowac bo lubie takie 9 :)

5

Roque swoje zrobił.

Bardzo lubie tego chłopa :)

0

Fermin to materiał na Jokera ale nie na 1 skład.

0

@Firestone Na pewno nie jest wykorzystywany w pełni

16

Ten mecz pokazuje jaki tu drzemie potencjał.

1

@Kuba_1 Żeby ich dobic?

2

Marc Andre Fly Stegen :]

0

Nigdy nie pytaj kobiety o wiek i wage oraz @AlexDark00 o Lewego :]

11

@AlexDark00 Kompromitacja to sa twoje posty. Szkoda mi telefonu na ta dyskusje.

Nara :)

6

@AlexDark00 Kto twierdzi że najlepszy? To juz docenic zagrania nie można?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?