Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i Włosi wyjasnieni niestety xd
Wszystko wraca do normy. LL>>Serie A
0
@takisobiektos Ty głupi jestes? VAR jest po to by błedy sędziego naprawiac czego w LL w meczach Barcy nie robiono.
Człowiek to nie robot i sędzia nie wychwyci wszystkiego. VAR miał pomagac sędziom a w LL tak nie jest.
Wielokrotnie var wręcz wypaczał wynik przez fatalne rysowanie linii czy złe stopklatki
0
@takisobiektos Sędzia ma prawo sie mylic. Ale od czego jest VAR?
Mam ci kur dac kompilacje wałów w meczach Barcy z tego i poprzedniego sezonu? Po to jest technologia by te błedy eliminowac. Tylko w LL sędziowie nawet tego nie potrafia używac
0
@takisobiektos Real prowadzi bo punktuje ale wielokrotnie w tym pomagali sędziowie patrz Almeria.
Milan nie zasługiwał na awans to i odpadli
Marciniaka sam krytykowałem za mecze Lecha ale od dawna trzyma bardzo wysoki poziom.
Przypadek Thurama to wina tylko VAR że nie sprawdzili tego. Sedzia nie wychwyci wszystkiego. Po to ma liniowych i VAR by w takich sytuacjach pomogli mu.
Jesli ktos tu zawiódł to nie Marciniak
6
@takisobiektos I dlatego sędziował najważniejsze mecze w piłce? Ogarnij sie bo on na wszystko zapracował.
Twój Milan dostał w cymbał i nie z winy Marciniaka odpadli
3
@takisobiektos ty się dobrze czujesz z tym Marciniakiem?
Chłop mógł nie widziec zachowania Thurama. Tutaj to jest wina VAR bo powinni mu to kur pokazac.
To nie Marciniak wyeliminował Milan tylko twój klub nie był na tyle dobry by grac dalej. Kurtyna
1
@takisobiektos No i co że pozbawiło? Barce też okradano nie raz.
Gosciu sytuacja z karnym Mbappe nie jest 0 1. Czego by nie zrobił to i tak byłby hejt
Marciniak miał swoje słabe momenty ale od dawna jest to najlepszy sędzia do takich meczy
1
@takisobiektos Będziesz tak płakał o tego karnego? Kolego każdy popełnia błędy a Marciniak to top topów wsród sędziów.
Zobacz Makkiele ile błedów robi a i tak dalej sędziuje. Szanuj Marciniaka swego bo możesz miec gorszego
15
@Kessie Kusi napisac cos ale lepiej nie bo z mamra nie wyjde xd
2
@Emhyr Ale burak xD
7
@MichuZ44 Taka LL Barcy i Realu
0
@tomek8756 Jeszcze niech papieżowi zadedykuja..
2
Komentarz usunięty
14
Kontuzjogenny=podatny na urazy
Bynajmniej=przynajmniej
Ależ mnie to denerwuje u ludzi...
Tak wiem ja też czesto wale byki ale no staram się nie używać słów,których znaczenia nie znam.
6
@oleoleole Ty sam kontuzjogenny jestes. Wiesz co oznacza to słowo? Bynajmniej nie podatnosc na urazy.
2
@Bartek1817 Co kurła xD?
0
Odcinek Ćwiąkały :)
0
Komentarz usunięty
2
@macio_944 Co to kur jest xD? Ale creepy
9
@macio_944 Polscy eksperci lubio wchodzic w dupe Lewemu.
2
@Kidd Selekcja naturalna
11
Ale co utarlismy nosa burakowi De Laurentisowi to nasze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Aj niedobrze :[
2
https://kiep.pl/img47/2015/11/04/14466538362.jpg
Kumulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 Chopie żyjesz? Co powiesz o Porto?
3
Piękny kitku i bardzo ładna pani :)
@Kgorecki2500 @tomek8756
1
@Encore Wyglad stereotypowego alfonsa z usa xD
14
Najpierw Larin i Muriqi a teraz Oshimen dołącza do grona wyjasnionych napastników przez 17 letniego Cubarsiego xd
Jak to brzmi w ogóle :]
2
Kwaradona piękny dwumecz xD
Co za idealny przykład One Season Wondera
1
Skrót meczu juz jest na polsat sport :)