1

Komentarz usunięty

0

@Arden Co to za bydło krzyczy?

1

Betis po 3 pkt :)

1

@Miszak co tam o Amice pisałeś?

Lech mimo fatalnej gry +1 wzgledem Legii :)

0

Kuriozalny samobój Sosnowca xD

@Luciano99 pewnie pije z zachwytu :]

0

@FcPortoFan1999 No też sie zdziwiłem :)

0

Trzeba odpalic mecz Sosnowca :)

Oo jaki pinkny avatar :)

1

@Kuba_1 Ocenimy po meczu z Barca

1

O 21 fajny meczyk. Betis vs Villareal

0

@Arn3th Przykład PSG pokazuje że nie ma.

Pieniadze trzeba też umiec wydawac patrz PSG czy Barce Bartomeu

1

@macio_944 Nie no takim pajacem to nie jest ale grubo przesadził

1

@macio_944 Że ich trofea znacza wiecej bo kasa city etc

Riposta Haalanda była szybka.

0

Ciekawe czy Arnold też będzie taki wyszczekany po meczu :]

Ale w sumie Haaland juz go wyjasnił.

5

@Faro On jest wrakiem. Moim zdaniem to koniec jego kariery na dobrym poziomie

3

Alaves vs Rayo cos dla ciebie @FcPortoFan1999

0

@draxidox Ten stary dziad mógłby już isc na emeryture

Obrzydliwa postac

2

@draxidox Piękny jest Sikorski xD

1

Jadymy z ekstraklapa

Stal jak nie wygra z tak osłabionym ruchem to bedzie wstyd

2

@tbas Chorzy ludzie xD

1

@Kamiloza91 Razem z Araujo. Byle rotowac go umiejetnie

5

@Kengo Oni w gaz lubio :]

1

Nie róbcie se jaj z tym Alvesem...

Oby to fejur był... Jest zwyrolem ale...

0

Xavi dawaj do Lecha :]]

0

0

Przecież to jest zart a nie karny

LECH za ewidentne reki 11 nie dostawał a tu takie cos?

1

@Comentateiro Finanse ogarniaja ale budowy zespołu ni uja :[

2

Lech gra na aliibi. Strasznie boja sie zaryzykowac.

Tu poza trenerem potrzebny ktos kto ich mentalnie ogarnie

1

Tragiczny mecz w Zabrzu

3

Kolejorz po 3 pkt!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?