Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 " nie bardziej niż ty i mieszanie leków z alkoholem"
Kto by sie po nim takiego tekstu spodziewał xD
7
@ranger3120 Szkoda bo ludzie powinni zobaczyc z jakin typem mamy tu stycznosc xd
3
@Ojciec5tkidzieci Chorzy ludzie
5
@tomek8756 Brawo Autobus xD
0
@Faro Powinna miec wbudowanego
1
@Culer9002 Byłoby lepiej :)
0
@Stasiu84 A jest ktos komu ufac mozna?
Chyba nie mówisz o konfie?
@Domin7777 nie da sie zrobic większej szkody niz to co PiS zrobił w 8 lat.
5
Tak naprawde to połowa tych polityków powinna skonczyc w pierdlu
1
@Domin7777 Nie będzie dopóki nie zrobi sie porządku z tym burdelem który pis nam zasereował
0
@Prorokk Nie ma na to szans a szkoda.
Ten prezydent tez powinien skonczyc w pierdlu
2
W Polsce ten burdel potrwa conajmniej 2 lata. Tusk chocby miał najlepsze intencje nie zrobi nic póki ta miernota jest prezydentem.
Trzeba czekac na wybory i liczyc ze wygra ktos rozsądny byle nie kandydat PiSu.
1
@norbi77 Ty to napisałes :]
1
Komentarz usunięty
6
@Prorokk Oby zmarzł
4
@tomek8756 Tylko,że szopke to robi Duda i PiS.
Te 2 kanalie musza odpowiedziec za swoje czyny podobnie jak Duda za ich ukrywanie
3
@Kgorecki2500 Ciekawe gdzie był kiedy PiS ja łamał :]
1
Naprawde Duda mysli że jego słowa ktokolwiek na swiecie potraktuje poważnie?
Hipokryzja lvl hard bo to on sam nie raz złamał konstytucje i ukrywał przestępców w pałacu prezydenckim.
Przeciez to smierdzi zdrada i ktos go powinien postawic mu zarzuty
0
Komentarz usunięty
18
@Pedri16Future Tak.
27
Komorowski był tragiczny ale Duda to jest juz poziom poniżej Dna.
Wyjątkowo obrzydliwy prezydent który osmiesza sie zarówno na naszym podwórku jak i na arenie międzynarodowej
11
@tbas 2 lata i potem postawic go przed trybunałem stanu
2
@FcPortoFan1999 Tak i polecam to każdemu bo tez rachunki mniejsze
2
@TheNekro94 ziomus zimne prysznice to najlepsza rzecz na budowe odpornosci.
Od kilku lat biore tylko zimne prysznice i dużo mniej choruje :)
0
Komentarz usunięty
3
@Kgorecki2500 A nic nie mów. Amazon to partacze. Nie uznaje ich serialu. Uważam go za guwno i profanacje
2
@gumaz @TheNekro94 podziela nasze zdanie xd
2
@gumaz Najlepsze filmy fantasy w historii kina bez dyskusji
0
Oglądajac usunięte sceny z powrotu króla człowiek żałuje,że walki Aragorna z Sauronem nie zostawiono.
Jednak patrzac całościowo to była dobra decyzja. Sauron jest rewelacyjnym antagonista. Jego walka z potomkiem Isildura nie miała prawa sie odbyc a na pewno nie w takiej formie jaka nakręcono i potem zmieniono na trolla.
Za to pojedynek w palantirze to absolutne złoto i żałuje,że pokazano to tylko w wersji rozszerzonej
1
Wiem ze sie powtarzam ale kulisy powstawania lotra to jest złoto
Fajnie pokazane jest dlaczego zmieniono postac Faramira i czemu lekko pomieszano chronologie w filmach względem książek.
Jesli mógłbym spełnic sobie 1 życzenie to chciałbym odwiedzic każda miejscówke z Lotra w Nowej Zelandii :)
@AssisMoreira Dziękuje raz jeszcze :)
1
Ciekawostka z Lotra
W wersji rozszerzonej Dwóch Wież jest super nawiązanie do Toma Bombadila.
Mówie tu o scenie gdy pippin i merry zostali uwięzieni przez drzewo. Wówczas Drzewiec uwolnił ich używajac słów Bombadila z książki.
Był to hołd dla postaci Toma bo Jackson nie mógł sobie pozwolic na pokazanie go w 1 częsci gdyż zbyt długo trwałby film