1

@macio_944 " nie bardziej niż ty i mieszanie leków z alkoholem"

Kto by sie po nim takiego tekstu spodziewał xD

7

@ranger3120 Szkoda bo ludzie powinni zobaczyc z jakin typem mamy tu stycznosc xd

3

@Ojciec5tkidzieci Chorzy ludzie

5

@tomek8756 Brawo Autobus xD

0

@Faro Powinna miec wbudowanego

1

@Culer9002 Byłoby lepiej :)

0

@Stasiu84 A jest ktos komu ufac mozna?

Chyba nie mówisz o konfie?

@Domin7777 nie da sie zrobic większej szkody niz to co PiS zrobił w 8 lat.

5

Tak naprawde to połowa tych polityków powinna skonczyc w pierdlu

1

@Domin7777 Nie będzie dopóki nie zrobi sie porządku z tym burdelem który pis nam zasereował

0

@Prorokk Nie ma na to szans a szkoda.

Ten prezydent tez powinien skonczyc w pierdlu

2

W Polsce ten burdel potrwa conajmniej 2 lata. Tusk chocby miał najlepsze intencje nie zrobi nic póki ta miernota jest prezydentem.

Trzeba czekac na wybory i liczyc ze wygra ktos rozsądny byle nie kandydat PiSu.

1

@norbi77 Ty to napisałes :]

1

Komentarz usunięty

6

@Prorokk Oby zmarzł

4

@tomek8756 Tylko,że szopke to robi Duda i PiS.

Te 2 kanalie musza odpowiedziec za swoje czyny podobnie jak Duda za ich ukrywanie

3

@Kgorecki2500 Ciekawe gdzie był kiedy PiS ja łamał :]

1

Naprawde Duda mysli że jego słowa ktokolwiek na swiecie potraktuje poważnie?

Hipokryzja lvl hard bo to on sam nie raz złamał konstytucje i ukrywał przestępców w pałacu prezydenckim.

Przeciez to smierdzi zdrada i ktos go powinien postawic mu zarzuty

0

Komentarz usunięty

18

27

Komorowski był tragiczny ale Duda to jest juz poziom poniżej Dna.

Wyjątkowo obrzydliwy prezydent który osmiesza sie zarówno na naszym podwórku jak i na arenie międzynarodowej

11

@tbas 2 lata i potem postawic go przed trybunałem stanu

2

@FcPortoFan1999 Tak i polecam to każdemu bo tez rachunki mniejsze

2

@TheNekro94 ziomus zimne prysznice to najlepsza rzecz na budowe odpornosci.

Od kilku lat biore tylko zimne prysznice i dużo mniej choruje :)

0

Komentarz usunięty

3

@Kgorecki2500 A nic nie mów. Amazon to partacze. Nie uznaje ich serialu. Uważam go za guwno i profanacje

2

@gumaz @TheNekro94 podziela nasze zdanie xd

2

@gumaz Najlepsze filmy fantasy w historii kina bez dyskusji

0

Oglądajac usunięte sceny z powrotu króla człowiek żałuje,że walki Aragorna z Sauronem nie zostawiono.

Jednak patrzac całościowo to była dobra decyzja. Sauron jest rewelacyjnym antagonista. Jego walka z potomkiem Isildura nie miała prawa sie odbyc a na pewno nie w takiej formie jaka nakręcono i potem zmieniono na trolla.


Za to pojedynek w palantirze to absolutne złoto i żałuje,że pokazano to tylko w wersji rozszerzonej

1

Wiem ze sie powtarzam ale kulisy powstawania lotra to jest złoto

Fajnie pokazane jest dlaczego zmieniono postac Faramira i czemu lekko pomieszano chronologie w filmach względem książek.


Jesli mógłbym spełnic sobie 1 życzenie to chciałbym odwiedzic każda miejscówke z Lotra w Nowej Zelandii :)

@AssisMoreira Dziękuje raz jeszcze :)

1

Ciekawostka z Lotra

W wersji rozszerzonej Dwóch Wież jest super nawiązanie do Toma Bombadila.
Mówie tu o scenie gdy pippin i merry zostali uwięzieni przez drzewo. Wówczas Drzewiec uwolnił ich używajac słów Bombadila z książki.

Był to hołd dla postaci Toma bo Jackson nie mógł sobie pozwolic na pokazanie go w 1 częsci gdyż zbyt długo trwałby film

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?