Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Tak i polecam to każdemu bo tez rachunki mniejsze
2
@TheNekro94 ziomus zimne prysznice to najlepsza rzecz na budowe odpornosci.
Od kilku lat biore tylko zimne prysznice i dużo mniej choruje :)
0
Komentarz usunięty
3
@Kgorecki2500 A nic nie mów. Amazon to partacze. Nie uznaje ich serialu. Uważam go za guwno i profanacje
2
@gumaz @TheNekro94 podziela nasze zdanie xd
2
@gumaz Najlepsze filmy fantasy w historii kina bez dyskusji
0
Oglądajac usunięte sceny z powrotu króla człowiek żałuje,że walki Aragorna z Sauronem nie zostawiono.
Jednak patrzac całościowo to była dobra decyzja. Sauron jest rewelacyjnym antagonista. Jego walka z potomkiem Isildura nie miała prawa sie odbyc a na pewno nie w takiej formie jaka nakręcono i potem zmieniono na trolla.
Za to pojedynek w palantirze to absolutne złoto i żałuje,że pokazano to tylko w wersji rozszerzonej
1
Wiem ze sie powtarzam ale kulisy powstawania lotra to jest złoto
Fajnie pokazane jest dlaczego zmieniono postac Faramira i czemu lekko pomieszano chronologie w filmach względem książek.
Jesli mógłbym spełnic sobie 1 życzenie to chciałbym odwiedzic każda miejscówke z Lotra w Nowej Zelandii :)
@AssisMoreira Dziękuje raz jeszcze :)
1
Ciekawostka z Lotra
W wersji rozszerzonej Dwóch Wież jest super nawiązanie do Toma Bombadila.
Mówie tu o scenie gdy pippin i merry zostali uwięzieni przez drzewo. Wówczas Drzewiec uwolnił ich używajac słów Bombadila z książki.
Był to hołd dla postaci Toma bo Jackson nie mógł sobie pozwolic na pokazanie go w 1 częsci gdyż zbyt długo trwałby film
0
Widzisz na fb post o republice a w komentarzach ludzie których do choroszczy by nie wpuszczono. Masakra jacy ci ludzie sa głupi...
Ofc częsc z nich to pewnie troll konta ale i tak to jest wyższy poziom głupoty
0
@KrwawiaceoczyVEB Niech idzie
0
Obrzydził mi Xavi ta drużyne do reszty
Z topowych piłkarzy zrobił amatorów.
4
Xavi wystawia Roque na skrzydle z 4 ligowcem.
Kur mac. On ma byc 9 do uja wafla i tam powinien grac nawet kosztem Lewego
Kolejnego piłkarza nam zmarnuje
1
@Seledynowy Co on robił na skrzydle?
0
Zamiast ogladac kulisy krecenia Lotra to straciłem 2h ogladajac to gówno
4
Xavi powinien poleciec.
Gramy kur z 4 ligowcem jprdl
Gramy większe gówno jak za Koemana
Dosc mam tej patologii
3
Wytłumaczy mi ktos co nasz trener robi z nimi na treningu ze dominuja ich 4 ligowcy?
I co to za pozycja dla Roque?
0
Komentarz usunięty
0
Ale ciacho od Forta wow
0
Sztuka jest grac takie guwno jak Romeu na tle 4 ligowca
0
Gdzie nasz mecz...
1
Ciekawostka z Lotra
Aragorn po tym jak został królem przeszukał dokładnie Orthank. Znalazł tam klejnot elendilmir symbol władzy w Arnorze i Gondorze. Jest to o tyle ważne ze szczątków Isildura nigdy nie odnaleziono a to dlatego że Saruman zapewne je spalił bo to,że je znalazł to pewne o czym swiadczy ww Elendilmir
Był to klejnot w srebrnej oprawie z Mithrilu który noszono zamiast korony.
1
@KlimO https://m.ceneo.pl/12240666
1
@Kgorecki2500 Tu masz 3 płyty tego :)
5
Kulisy powstawania Lotra to arcydzieło. Ile smaczków jest w tych dodatkach to sie w pale nie miesci.
Jackson to geniusz bo zrobił cos co po dzis dzien zachwyca ludzi na całym swiecie.
Nie bede spoilerował ale warto kupic wersje reżyserskie z dodatkami
@TheNekro94
2
Dziurkacz forma mutant :]
0
https://www.filmweb.pl/film/Odd+Thomas%3A+Pogromca+z%C5%82a-2013-606984
3x obejrzałem i masakra jaka koncówka...
Ogólnie swietny film. Polecam sie zapozac
10
https://kiep.pl/img47/2016/07/22/1469152479najgorzej.jpg
Ała xD
@VegetaPolska nie ty jeden masz problem z laskami xD
0
https://www.filmweb.pl/film/Awareness+Rzeczywisto%C5%9B%C4%87+jest+iluzj%C4%85-2023-10039046
Nie sugerujcie sie ocena. Bardzo dobrze sie ogląda i sporo polskich wątków :)
2
@barcelonaLM Z deszczu pod rynne