Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O 16 30 powtórka Kevina :)
1
@Mario96w W piekle tez moze zagrac :)
4
Zaraz reklamy a potem pułapki :)
1
@zodiak_10 No shit sherlock
1
Zasrane reklamy
0
Biedny kevin. Znowu sam w domu ;(
1
@tristan87 Nie ma :]
2
15 min do kevina
0
@Muszynianka Tu sa drzwi>>> :]
3
Makowiec>>>>Sernik
Bez dyskusji
1
Wigilia jak zwykle pyszna. Warto było!
Nawet case na telefon dostałem wiec jestem bardzo zadowolony
0
@FcPortoFan1999 Rodzina ma kilka wigilii
0
@FcPortoFan1999 Wyjątkowo w tym toku
1
Ale sie nażarłem xD
0
@tristan87 Niedorozwinięci ludzie.
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKX8rIzkzAizSqiyOCTcJaApK9JOeYLOKwjQ&usqp=CAU
A co sie będe rozdrabniał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@July_6_BcN Na sylwka bez petard pewnie xd
5
Jedz jedz jak będzie trzeba to sie dokroi
3
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/12/47b75852663294ba022014de60376aaf.jpg
Wigilijne bingo :)
1
@TR3YWAY Zapisze se :)
1
Apropo świąt i filmów.
Poza klasykami jak Kevin,Znachor czy Lotr to polecam odpalic jeszcze fantastyczna basn pt Gwiezdny pył z genialna rola De niro.
Film o zgrozo jest dużo lepszy od ksiażki Neila Gaimana
0
@Ojciec5tkidzieci Nie dla mnie :)
2
Ale takiego Lotra obok kevina trzeba obejrzec :)
0
@mekston Bo jest dziadem
0
@FcPortoFan1999 Nie dojde :]
4
Trzeba espumissan naszykowac bo po wigilii bedzie horror na tronie :]
0
@DonCarletto Po co psuc sernik lub makowiec?
0
@Barcasub Nie. Mówie o skrajnych zarówno z lewej jak i prawej strony
0
Komentarz usunięty