0

O 16 30 powtórka Kevina :)

1

@Mario96w W piekle tez moze zagrac :)

4

Zaraz reklamy a potem pułapki :)

1

@zodiak_10 No shit sherlock

1

Zasrane reklamy

0

Biedny kevin. Znowu sam w domu ;(

1

@tristan87 Nie ma :]

2

15 min do kevina

0

@Muszynianka Tu sa drzwi>>> :]

3

Makowiec>>>>Sernik

Bez dyskusji

1

Wigilia jak zwykle pyszna. Warto było!

Nawet case na telefon dostałem wiec jestem bardzo zadowolony

0

@FcPortoFan1999 Rodzina ma kilka wigilii

0

@FcPortoFan1999 Wyjątkowo w tym toku

1

Ale sie nażarłem xD

0

@tristan87 Niedorozwinięci ludzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@July_6_BcN Na sylwka bez petard pewnie xd

5

Jedz jedz jak będzie trzeba to sie dokroi

1

@TR3YWAY Zapisze se :)

1

Apropo świąt i filmów.

Poza klasykami jak Kevin,Znachor czy Lotr to polecam odpalic jeszcze fantastyczna basn pt Gwiezdny pył z genialna rola De niro.

Film o zgrozo jest dużo lepszy od ksiażki Neila Gaimana

0

@Ojciec5tkidzieci Nie dla mnie :)

2

Ale takiego Lotra obok kevina trzeba obejrzec :)

0

@mekston Bo jest dziadem

0

@FcPortoFan1999 Nie dojde :]

4

Trzeba espumissan naszykowac bo po wigilii bedzie horror na tronie :]

0

@DonCarletto Po co psuc sernik lub makowiec?

0

@Barcasub Nie. Mówie o skrajnych zarówno z lewej jak i prawej strony

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?