Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Makowiec zrobiony. Teraz jeszcze murzynek i sernik xD
0
@FcPortoFan1999 Nawet NBA sie interesujesz? Obtotny jestes xd
2
Będzie wspólne oglądanie Kevina z LaBamba?
1
@VegetaPolska Zajmij sie podrywem nie polityka
0
@FcPortoFan1999 Na szczęscie.
@Cotutajsiedzieje a to wina ukraincow ze czesc polaków nie potrafi niczego? No chyba nie.
2
@takisobiektos Prawda xd
1
@FcPortoFan1999 Mogli ale nie było im na ręke. Na szczescie ludzie byli zmobilizowani i odcieli te bydło od koryta na jakis czas
0
Sama idea referendum była okej tylko co z tego jak PiS wykorzystac chciał to do swoich celów. Wystarczyło przeczytac pytania ale po co sie było wysilac.
W takiej formie jaka pis przygotował to dobrze ze referendum nie przeszło.
W kwestii relokacji jestem przeciw ale ludzi mysla ze tam sami terrotysci sa co jest absurdalnie głupie.
0
@Cotutajsiedzieje Ale po co usuwasz?
0
@Cotutajsiedzieje W łeb sie walnij. Te referendun to wał pisowsk był
Wystarczy odrobina mózgu by wiedziec o co chodziło
3
Jutro o 20 po raz kolejny durni rodzice zostawiaja Kevina samego w domu. Moze teraz bandyci lepkie ręce wygraja ;)
0
@Criss18Barca W punkt o posłach pis :)
0
@FcPortoFan1999 Ale moze bedzie biało xD
3
Ale zamiec za oknem :o
5
Ulubiona potrawa wigilijna?
Dla mnie Barszcz z uszkami i smażona ryba z przepisu babci :)
0
@Cotutajsiedzieje Udowodnij ze ci ze zdjęcia atakowali naszych funkcjonariuszy.
0
@Cotutajsiedzieje Dlaczego? Według ciebie ta sa podludzie czy o uj ci chodzi?
0
@GeneralXavi Mi to nie przeszkadza. Niech sobie zarabia. Widziałem duzo chamskie lokowania etc
1
@Firestone Nie moja półka jak chodzi o te ceny ale słucha sie fajnie. Wiecej retro mógłby robic
2
Nieantyfan fajny kanał o telefonach :)
1
@Deviler Bede miał ubaw przy lub pod stołem xD
10
Nie ma sie czym chwalic ale skowyt wujka narodowca jest cudowny.
Nie mam nic do narodowców póki można z nimi dyskutowac. Zmieniła sie władza i pierwsze co usłyszałem ze Polski juz nie ma, osoby lgbt zaleja polske a Tusk to folksdojcz xD
O hipokryzji względem tvp nie bede wspominał bo to taki poziom ze skali by zabrakło. Taki troche bąkiewicz :[
9
100 choinek w lesie,
Prezentów ile Mikołaj uniesie,
Bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości co Karp ma ości, życzy @Sulimo
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @mekston @Luciano99 @wpwelement @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
1
@tristan87 Napisał korwin który jest wariatem xDD
Bezczelny stary pryk
0
Kto chce kupic dane osobowe ?
Cena 100 tys :]
7
@krol211 Nawet jesli to i tak lepiej jak za PiS bo oni mieli w dupie zdanie polaków
11
Ciekawe czy w piekle tez jest la bamba :)
0
Real jak Barca w poprzednim sezonie
3
@tomek8756 Jezu ale ta sa niedorozwoje xD
0
@Nonameforlife Tusk?