0

Makowiec zrobiony. Teraz jeszcze murzynek i sernik xD

0

@FcPortoFan1999 Nawet NBA sie interesujesz? Obtotny jestes xd

2

Będzie wspólne oglądanie Kevina z LaBamba?

1

@VegetaPolska Zajmij sie podrywem nie polityka

0

@FcPortoFan1999 Na szczęscie.

@Cotutajsiedzieje a to wina ukraincow ze czesc polaków nie potrafi niczego? No chyba nie.

2

@takisobiektos Prawda xd

1

@FcPortoFan1999 Mogli ale nie było im na ręke. Na szczescie ludzie byli zmobilizowani i odcieli te bydło od koryta na jakis czas

0

Sama idea referendum była okej tylko co z tego jak PiS wykorzystac chciał to do swoich celów. Wystarczyło przeczytac pytania ale po co sie było wysilac.


W takiej formie jaka pis przygotował to dobrze ze referendum nie przeszło.

W kwestii relokacji jestem przeciw ale ludzi mysla ze tam sami terrotysci sa co jest absurdalnie głupie.

0

@Cotutajsiedzieje Ale po co usuwasz?

0

@Cotutajsiedzieje W łeb sie walnij. Te referendun to wał pisowsk był

Wystarczy odrobina mózgu by wiedziec o co chodziło

3

Jutro o 20 po raz kolejny durni rodzice zostawiaja Kevina samego w domu. Moze teraz bandyci lepkie ręce wygraja ;)

0

@Criss18Barca W punkt o posłach pis :)

0

@FcPortoFan1999 Ale moze bedzie biało xD

3

Ale zamiec za oknem :o

5

Ulubiona potrawa wigilijna?

Dla mnie Barszcz z uszkami i smażona ryba z przepisu babci :)

0

@Cotutajsiedzieje Udowodnij ze ci ze zdjęcia atakowali naszych funkcjonariuszy.

0

@Cotutajsiedzieje Dlaczego? Według ciebie ta sa podludzie czy o uj ci chodzi?

0

@GeneralXavi Mi to nie przeszkadza. Niech sobie zarabia. Widziałem duzo chamskie lokowania etc

1

@Firestone Nie moja półka jak chodzi o te ceny ale słucha sie fajnie. Wiecej retro mógłby robic

2

Nieantyfan fajny kanał o telefonach :)

1

@Deviler Bede miał ubaw przy lub pod stołem xD

10

Nie ma sie czym chwalic ale skowyt wujka narodowca jest cudowny.

Nie mam nic do narodowców póki można z nimi dyskutowac. Zmieniła sie władza i pierwsze co usłyszałem ze Polski juz nie ma, osoby lgbt zaleja polske a Tusk to folksdojcz xD

O hipokryzji względem tvp nie bede wspominał bo to taki poziom ze skali by zabrakło. Taki troche bąkiewicz :[

9

100 choinek w lesie,
Prezentów ile Mikołaj uniesie,
Bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu,
oraz tyle radości co Karp ma ości, życzy @Sulimo

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @mekston @Luciano99 @wpwelement @Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd

1

@tristan87 Napisał korwin który jest wariatem xDD

Bezczelny stary pryk

0

Kto chce kupic dane osobowe ?

Cena 100 tys :]

7

@krol211 Nawet jesli to i tak lepiej jak za PiS bo oni mieli w dupie zdanie polaków

11

Ciekawe czy w piekle tez jest la bamba :)

0

Real jak Barca w poprzednim sezonie

3

@tomek8756 Jezu ale ta sa niedorozwoje xD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?