Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@jaras121 A to dopiero 1 z jego zalet
32
@panczo Nie nie wkurza mnie. Irytuje mnie dopuszczanie do głosu takich wariatow
1
@kuz Czarny humor. Lubie to :)
3
@arasz1819 Bareja wiecznie żywy xD
6
@blakkudium Chętnie bym go tu zobaczył
1
@tristan87 Odezwał sie kur samiec alfa. Niereformowalny typ
4
@hayek To na pewno. Ale nadal lepsze niz to guwno które pis zaserwował
2
Tęsknie za czasami gdzie TVP było w miare normalna telewizja.
Dramat co z nia zrobił PiS. To otworzyło droge dla innych partii by robic to samo...
0
@Hellrider Bardzo dobra informacja
4
https://m.kwejk.pl/zobacz/4022575/zupe-ukradli.html
Kto sie nie bał i zawalił zupe xDDD
0
@igoliwerwitaofficial Nie
3
Kot+Kevin piękne combo
Owlkitty to genialny kanał :)
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@norbi77 Zwolniłby ale pieniadze wchodza w gre.
1
@Kgorecki2500 O dziwo ma to sens xd
0
Oni to celowo robia?
0
Bedzie bolec jesli nie awansuja bo rywale im pomagaja xd
4
Raków w 6 meczach w pierwszych połowach nie oddał celnego strzału...
Dramatyczna statystyka
1
@Compadre Niby za co bo chyba nie za gre?
0
@Compadre Kartki chyba
0
Ćwikła czy Chrzan?
#TeamChrzan
0
@Rewolucja123 Nie w tym sezonie. Poza tym to zerwanie moze mocno wpłynac na jego gre
1
@Deviler Tak :)
1
@mekston Z tragedia
0
Gratuluje.
Z dwojga złego wole Legie
0
Legia zacznie grac czy czeka na gonga?
Brawo ja xD
2
@barcelonaLM Piękna perspektywa
1
@norbi77 Dla pieniedzy. Awans dalej to dobry zastrzyk gotówki
0
@hayek Nie oczekuj od niego za wiele :)
1
@Comentateiro Mogłoby na dobre. Ofc mimo ze menda to życze zdrowia
1
@Mario96w Lecze sie dalej ale bynajmniej nie z powodu piłki xd