17

Kibicuje Polsce,Lechowi i Barcelonie :]

Jakim cudem ja jeszcze alkoholikiem nie zostałem :]

1

@Lionel_Messi10 Dziękuje.

Zostawie to włączone

0

Mam pytanie czemu w telefonach zaleca sie ładowanie do 85%. Mam to ustawione w ładowaniu i jestem ciekawy o co chodzi

1

Jak czytam te wypowiedzi Roberto to zbiera mnie na wymioty.

Niech on w koncu odejdzie i nie katuje nas kibicow swoja gra i laniem wody w wywiadach

0

Marquez do konca sezonu czy szukamy na rynku?

0

@Nazio_87 Dej boźe

2

Kolejna kompromitacja Xaviego. Boli :(

2

Mam ogromny szacunek do Xaviego ale prawda jest taka ze jest za słaby na trenera Barcy. Zostaje po raz kolejny wyjasniony a to tylko Antwerpia...

0

@Rewolucja123 W punkt

1

Dymisja albo zwolnienie. Trzeba ratowac sezon

0

@Hasszz Nie. Powtórke zobacz

2

To jest ewolucja ale do tyłu xD

0

Xavi do nowego roku :)

1

Tak mnie zdołował mecz z Girona ze nawet nie chce mi sie tego meczu odpalac. Wracam ogladac Bundych.

1

1

@Commando J500fn xD

0

Wiem ze ludzie mieli obiekcje do samsunga który dostałem w prezencie ale dla mnie to przeskok z malucha do ferrari.

Bardzo płynnie działa i dobrze leży w dłoni.

Przy moim użytkowaniu starczy na conajmniej 5 lat

0

@LS Opera to nie tylko adblock. VpN etc. Bardzo wygodna i wydajna

7

Dzieki ci panie za opere z Adblockiem.

Top przeglądarka na telefon

3

@Zdobywca Braun ich zaszachował. Pójdzie do Korwina a Konfa straci jeszcze bardziej na znaczeniu

1

@Bobo25 Protokół mniej niz 5% xD

Zaraz Korwin zrobi partie i ogra ich xD. To bedzie niezła ironia :)

3

@tomek8756 Szkoda :(

1

Komentarz usunięty

13

@urbipl Obraza uczuc a bezczeszczenie lub niszczenie symbolu to inne sprawy :)

No ale po co sie wysilac

3

@Worny Kitku nakarmiony

2

@BorzyKrzys Pinkny kitku

0

@MOLESTA Hah wypadki chodza po ludziach. Nawet w domu ;)

1

Haha pamietajcie nawet w domu mozna sobie krzywde zrobic. Skręciłem se kostke bo porządki robiłem xd

8

@jedrek7000 Tradycja od bodaj 18 lat. Dziwne ze tyle lat nikt z tym problemu nie miał tylko akurat ten patus Braum

1

@Aragorn33 Dobrze dla Polski :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?