Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Für Deutstchland
0
@Prorokk Sklej wary. Ile bedziesz tak smęcił
1
Czasami odnosze wrażenie ze Xavi robi zmiany na 2 uda. Albo sie uda albo nie uda :/
2
Kitku zamiast dinozaurów ;)
Owlkitty prosze panstwa
@Kgorecki2500 @tomek8756
3
Dobranoc.
Za dużo frustracji bedzie tu przez kilka dni. Nie dziwie sie.
0
Xavi musi poleciec po sezonie. Kolejny raz jak uczniak został wyjasniony
3
@Rewolucja123 kur ciezko zrozumiec ci ze Girona to klub przyjacielski? Nikt na nich gwizdac nie bedzie bo i dlaczego? Maja sezon życia i nawet kibice Barcy im kibicuja
To nie szmaciarze z Cornella
3
Xavi wyjasniony przez kolejnego trenera. Nie ma sensu ten projekt. Niech dogra sezon i elo
3
Komentarz usunięty
5
Pressing na katastrofalnym poziomie. Klepia nas bo nie każdy doskakuje a potem kilometry wolnego miejsca
14
@Kapitan hawk Wyjątkowa kreatura
3
@blakkudium O cholera ;(
1
@Martwy Dzięki :)
0
Mecz granady bedzie wznowiony?
0
@Emhyr Nie mam zamiaru prowadzic dyskusji z tym gosciem :)
Tak nisko nie upadłem jeszcze :]
Lech sie bardziej sfrajerzył bo dominował a Ishak stracił rozum
0
@Hosh Wez mnie nie dołuj :/
Jeszcze tylko Barca w dupe i bedzie wombo combo
0
Co sie stało w meczu Granady?
1
@Martwy Zrobione :)
0
@FcPortoFan1999 O jakim ty stylu mówisz? Lech w tym sezonie stylu nie ma i bazuje na indywidualnosciach
0
Panie Papszun zapraszamy do Lecha
0
@LukaszFan No nie korzystałem. To pierwszy telefon 3/32
Do tej pory uzywałem samsunga j500 fn
1
@Stinger_ Chce wiedziec na co moge sobie pozwolic w tym telefonie. Czy da rade bez jakis problemów korzystac z tych apek.
0
@Uukasz_93 Marnowany jest potencjał kadry ;(
0
Co myslicie o Galaxy A21 da rade przy niezbyt wymagajacych grach?
Ogólnie korzystac chce tylko z opery,discorda 1 gry i messengera ew jeszcze z muzyki.
To ma byc prezent wiec i tak nic innego nie wybiore.
Co myslicie?
1
Dobrze ze zaraz przerwa. Nowy trener bedzie miał czas na ogarniecie tego syfu. Nie ma sensu kontynuowac tego. projektu. Lech bedzie walczyc o puchary a nie mistrza
1
@FcPortoFan1999 A w ataku kiła xd
1
@Comentateiro Chyba w lecie zmiana trenera bedzie jesli gablota sie nie zapełni jakims pucharem
0
Masa złych decyzji w polu karnym. Lech tu powinien prowadzic
0
Jesli ktos ma stracic pkt to wole by zrobił to Lech niz Barca :))
0
Za chwile ruszamy z meczem Lecha i Piasta.
Mozna w ciemno remis obstawiac :)