0

Für Deutstchland

0

@Prorokk Sklej wary. Ile bedziesz tak smęcił

1

Czasami odnosze wrażenie ze Xavi robi zmiany na 2 uda. Albo sie uda albo nie uda :/

2



Kitku zamiast dinozaurów ;)

Owlkitty prosze panstwa

@Kgorecki2500 @tomek8756

3

Dobranoc.
Za dużo frustracji bedzie tu przez kilka dni. Nie dziwie sie.

0

Xavi musi poleciec po sezonie. Kolejny raz jak uczniak został wyjasniony

3

@Rewolucja123 kur ciezko zrozumiec ci ze Girona to klub przyjacielski? Nikt na nich gwizdac nie bedzie bo i dlaczego? Maja sezon życia i nawet kibice Barcy im kibicuja

To nie szmaciarze z Cornella

3

Xavi wyjasniony przez kolejnego trenera. Nie ma sensu ten projekt. Niech dogra sezon i elo

3

Komentarz usunięty

5

Pressing na katastrofalnym poziomie. Klepia nas bo nie każdy doskakuje a potem kilometry wolnego miejsca

14

@Kapitan hawk Wyjątkowa kreatura

3

@blakkudium O cholera ;(

1

@Martwy Dzięki :)

0

Mecz granady bedzie wznowiony?

0

@Emhyr Nie mam zamiaru prowadzic dyskusji z tym gosciem :)

Tak nisko nie upadłem jeszcze :]

Lech sie bardziej sfrajerzył bo dominował a Ishak stracił rozum

0

@Hosh Wez mnie nie dołuj :/

Jeszcze tylko Barca w dupe i bedzie wombo combo

0

Co sie stało w meczu Granady?

1

@Martwy Zrobione :)

0

@FcPortoFan1999 O jakim ty stylu mówisz? Lech w tym sezonie stylu nie ma i bazuje na indywidualnosciach

0

Panie Papszun zapraszamy do Lecha

0

@LukaszFan No nie korzystałem. To pierwszy telefon 3/32

Do tej pory uzywałem samsunga j500 fn

1

@Stinger_ Chce wiedziec na co moge sobie pozwolic w tym telefonie. Czy da rade bez jakis problemów korzystac z tych apek.

0

@Uukasz_93 Marnowany jest potencjał kadry ;(

0

Co myslicie o Galaxy A21 da rade przy niezbyt wymagajacych grach?

Ogólnie korzystac chce tylko z opery,discorda 1 gry i messengera ew jeszcze z muzyki.

To ma byc prezent wiec i tak nic innego nie wybiore.


Co myslicie?

1

Dobrze ze zaraz przerwa. Nowy trener bedzie miał czas na ogarniecie tego syfu. Nie ma sensu kontynuowac tego. projektu. Lech bedzie walczyc o puchary a nie mistrza

1

@FcPortoFan1999 A w ataku kiła xd

1

@Comentateiro Chyba w lecie zmiana trenera bedzie jesli gablota sie nie zapełni jakims pucharem

0

Masa złych decyzji w polu karnym. Lech tu powinien prowadzic

0

Jesli ktos ma stracic pkt to wole by zrobił to Lech niz Barca :))

0

Za chwile ruszamy z meczem Lecha i Piasta.

Mozna w ciemno remis obstawiac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?