Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DragonxNF Miedzinsky top xD
Uwielbiam ten kanał
2
https://images.iberion.media/images/750/rtre_c23a357cdb.JPG
Różowy kitku. Jesli to celowy zabieg to własciciele do pierdla. Eksperymenty z kolorem futerka to skrajna nieodpowiedzialnosc bo kot mógłby zlizywac toksyny z farby...
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
2
@hayek Robiony u @Luciano99 ?
8
https://x.com/Nie50929635/status/1731659543103299781
Co to za passat xDD
1
@TR3YWAY I tak bym zrobił ale chciałem babci pokazac jak to wyglada bo ona od smierci dziadka tam nie była bo nie bardzo może chodzic.
Mimo wszystko nie żałuje że sie pomęczyłem troche
0
@4drian0 Btw zawalista ma urode ta pani :)
0
Odsnieżanie grobu to było kurła wyzwanie. No ale po walce i kilku wywrotkach udało sie.
Zapytacie po co to robiłem. Otóż niedawno była rocznica smierci dziadka i chciałem zapalic znicz.
0
@AFA90 Nawet jak nie wyjdzie to mozna bedzie zarobic na nim
0
@tristan87 Byc może a byc może bedzie to top transfer. Na pewno gorzej grac nie bedzie.
Nawet jesli ma dobijac do pustaka to biore to w ciemno
0
@Emhyr Dramat xD
0
@Pedri16Future Zgaduj zgadula ..
0
@Messiah10 Mimo wszystko Lewus. Brait to jeszcze wiekszy drewniak
2
Lewy marnuje sytuacje jakich gruby Suarez by nie zmarnował w schyłku formy.
To jest nieprawdopodobne jaki zjazd zalicza od mundialu. Ni skutecznosci ni techniki. Przeciez z taka forma to Roque szybko go wygryzie.
Nie ma szans ze Vitor grałby gorzej od Lewego. Serio nie moge sie go doczekac bo niemiłosiernie męczy oczy Lewy w takiej dyspozycji.
2
Jesli musi to niech Marc przejdzie tą operacje. Na razie Pena gra bardzo dobrze i nie ma co ryzykowac z Ter Stegenem. Niech się wyleczy porządnie by znowu nie było problemów
3
@JimMorrisonFCB Uwielbiam i Argentyne i Urugwaj. Byle nie wygrała brazylia xD
@budel17 Patrzac na naszych kopaczy to dobrze ze nie ma tu ambasady polski xD
7
Urugwaj ma naprawde fajne pokolenie piłkarzy
Nunez Araujo Valverde Gimenez Ugarte Pellistri Oliviera
Mysle ze spokojnie moga wygrac Copa America i powalczyc moze o medal MS.
@mekston
3
@Cotutajsiedzieje A to dopiero 3 zalety
0
Ale co riquelme był pewny ze nas ograja to jego xDD
0
Inigo zbyt pózno trafił do topowego klubu. No ale lepiej pózno niz wcale :)
Szkoda ze juz za kadencji Tfu Bartomeu tu nie trafił
0
@Pedri16Future Ano nadrabiam :)
8
Co to jest xDDDD
0
@AFA90 Nie ma szans. Nie przy Marcu. Jesli bedzie zdrowy to Pena nie zagra
0
Jak zagrał Pedri?
0
@ludnek Zawszs dobrze mozna zarobic a Cancelo obskoczy LO :)
0
Wygrac z Girona i sytuacja bedzie wygladac znacznie lepiej.
1
Czy ja dobrze widze ze Felix wyjasnił Simeone xD?!!!
0
Ojojoj jaka szkoda kogutów...
Żartowałem ;)
0
Niestety nie moge meczu obejrzec. Mam nadzieje ze wygramy ;(
0
Mimo wszystko Lubinianie moga sie podobac. Szkoda sytuacji kłudki...
0
Co za patałachy z Lubina xD 2-0 w 4 minucie