Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 Bez szans.
1
Pizga jak w Kieleckim a tu trzeba rzyc ruszyc z domu :(
5
@budel17 Nigdy w życiu!
4
@Trojanek23 Wyjdz i nie wracaj :]
1
@Lionel_Messi10 Znajomy pisał ze na wigilie u nich sie podaje xD
1
@_barti Gdyby tak było to bym sie podpisał pod tym. Ale sytuacja jest jaka jest i tu Lech musi wygrac
0
@FcPortoFan1999 Po Widzewie dobry mecz by sie odkuc. Skutecznosc musi byc. Bo z Widzewem był problem z ostatnim podaniem i finalizacja
Po 1-1 Lech zagrał bardzo naiwnie. Mogli i powinnk byli zagrac pod remis
8
Nie wiem kto wymyslił sledzia z ananasem ale dla takich ludzi jest specjalne miejsce w piekle obok ludzi lubiacych Hawajska i sernik z rodzynkami :]
Zamykam dyskusje ;)
3
Pada snieg pada snieg sypie granatami a mikołaj dostał w łeb leży pod saniami!
3
Brawo kibole xD
0
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,30460987,walczyli-z-lechem-i-legia-teraz-ida-na-dno-sprzedaja-wlasny.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
O cholibka. Smutny los Austrii Wieden
2
Z dwojga złego lepiej by odpadło bydło z Holandii.
1
Ale gol warszawioka ładny. Przypomina sie Luis jak dziurawił Luiza xD
0
@AFA90 Nie odwołuj sie. If you know xD
0
@HighestInTheRoom Bo maja do tego prawo? Legii wielu ludzi wrecz nie trawi wiec czemu maja jej kibicowac?
2
@HighestInTheRoom Kibicu Legii czaisz ze Dibu nie gra xD? Az tak ci mózg przezarło że nawet nie ogarniasz takich rzeczy?
5
Kibic legii: Cieszy sie ze kibiców Wisły Kraków nie wpuszczaja.
Tez kibic legii: Jak to 800 kibiców tylko? To naruszenie zasad! Czego sie boicie?! Tchórze z Anglii!
Kibole z legii napędzaja spirale nienawisci wibec kibiców z wisły po czym sami oburzeni ze ktos nie chce wpuszczac ich na obcy stadion patrzac jaki nie raz syf robili
Brawo AV :]
1
@kuz Dzieki ziomuś :)
Siostra zadowolona :)
0
Panowie galowie siostrze wyskoczył ten filmik z life hackami.
Siostrze sie piosenka z początku podoba. Da sie jakos tytuł znalezc? Jesli ktos byłby w stanie mi znalezc to byłbym wdzięczny.
0
@626 słaba skoro nie łapia sie ludzie.
1
@marko111122 Top. Zjadłbym
2
@Luciano99 Mimo wszystko nawet ze srednim składem zdobyli srebro. Tam był potencjał na MS tylko ten Higuain.. To samo było w Copa America
3
Jesli Brazylia z takim pokoleniem nie wygra MS to bedzie to kompromitacja czy rozczarowanie?
Majac taki skład a w perspektywie kolejne perełki jak Roque i Endrick to byłoby grzechen tego nie wykorzystac.
Zabawnie wyglada Argentyna. Majac Aguero Mascherano Di Marie itp piłkarzy zawodzili wielokrotnie. Przyszedł dobry trener zrobił zespół i z miejsca zrobił z nich potwora mimo ze kilku graczy jest mocno wiekowych.
To pokazuje ze nawet ze sredniej na papierze ekipy mozna zrobic zabójcza drużyne.
Brazylia dla mnie jest najwiekszym rozczarowaniem wsrod topowych reprezentacji obecnie
2
@HighestInTheRoom A ty co wróżbita maciej? Predzej zdobeda kolejne niz Brazylia pierwsze od 20 lat.
3
@Androchem A co ma to do piłki? To ze Argentyna to gospodarcze dno to fakt. Sami na to pracowali.
Geniuszu wiem ze duzo wymagam ale on mówi o piłkarzach a nie o narodzie
5
@Gaucho Była okazja to sie smiali. Tak jak z nas. Taka kolej rzeczy :)
2
Odpalamy RSSS
@Kapitan hawk
3
Hahaha Hołownia co wyjasnia ta hołote z PiS xD
2
@MOLESTA Kto tu jest pajacem? Marciniak to najlepszy arbiter obecnie
2
Komentarz usunięty