Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Kounde gra dobry sezon. Ma zniżke formy po prostu
0
Mysle ze czas przeorganizowac nasza obrone.
Cancelo Inigo Araujo Kounde
Balde bedzie sie uczyc od Joao jak grac na tej pozycji. Kounde bedzie mnie ofensywna ale bezpieczniejsza opcja. Araujo i Inigo jako bestie na SO
Co raz bardziej mysle czy faktycznie Christensena nie sprzedac bo mozna sporo zarobic na nim.
Marc
Kounde Inigo Araujo Cancelo
Pedri Gundogan De jong Gavi
Felix Lewy
Tak bym to widział.
9
Ja rozumiem ze gra w pierwszej połowie była srednia ale i tam mielismy kilka sytuacji...
Natomiast 2 to dominacja nad Porto i tam powinnisny wcisnac ze 2 bramki na spokojnie. Porto tworzyło sytuacje tylko po naszych błedach. Sami z siebie nic zrobic nie mogli
Kur nie zakłamujcie obrazu..
4
@Mazi 2 połowa była pod kontrola i tam powinny pasc conajmniej 2 bramki dla nas
Nie zakłamuj rzeczywistosci
0
@kejdzi Tak. Gdzies na twitterze to wyjasniali
1
@barcelonaLM Nie przy obecnych przepisach niestety. Marciniak nie miał wyboru
0
@kuz 2 połowa akurat swietna. Bardzo mało miało Porto do powiedzenia. Imo ich sytuacje to wynik naszych błedow a nie ich gry
4
@Luciano99 Hahaha xDDD
Mistrzu oznaczaj mnie przy tym
0
Imo wielkie rozczarowanie Milanu.
Beda sie bic z Newcastle o lige europy i raczej tez nie udzwigna z tym szpitalem
0
@_barti Wiadomo. Smiech to zdrowie a juz tym bardziej jak sie czyta twoje posty ;)
5
@_barti Trollowac tez trzeba potrafic. Patrzac jakie ty głupoty piszesz to zbiera sie na usmiech politowania :)
0
@_barti Pite było? On jest 2 klasy niżej.
2
Swietna 2 połowa i kompletna dominacja.
Brawo Ekipa
1
Obiektywnie to jestesmy na poziomie Porto dlatego mecz wyglada jak wyglada.
U nas trzeba przemodelowania ataku. Zbyt dużo nijakich piłkarzy +Lewy w schyłku kariery.
Felix dzis dramat. Rafa wykonczenie dramat.
Gdyby tu byli na skrzydłach lepsi piłkarze to 3-1 spokojnie mogłoby byc.
3
Dobry wieczór.
Wróciłem po krótkiej przerwie. Potrzebowałem sobie zrobic reset. Byłem troche zbyt toksyczny i zbyt sfrustrowany. Potrzebny był detoks
@FcPortoFan1999
Mecz wyrównany ale finalizacja to dramat zwłaszcza Rafy ;(
2
Komentarz usunięty
0
@KRISU77 5-0 od razu.
@Emhyr XG potrafi zakłamywac. Lech od straty gola napierał Widzew
0
Bardzo dobrze gra Lech w 2 połowie
Widzew tez dobry mecz gra
Wynik bardzo fair
2
Komentarz usunięty
1
Boli mnie wielki Messi. No i co mi zrobicie?!
1
@aqqi Ty jestes głupszy jak ustawa przewiduje. Stoch ma swoje lata i swoje ograniczenia. On chce skakac bo to lubi. Kim ty typie jestes by go oceniac?
0
@aqqi Ma 3 złota olimpijskie? Jak nie to zamykam dyskusje
0
Cieszy strata 3 pkt przez Ruch :)
Teraz meczycho Lecha z Widzewem
0
@FcPortoFan1999 Poziomem tyz xD
0
Ale ze Stoch walczy o 50 miejsce z kebabem? Kto to widzioł.
0
Quo Vadis skoki?
1
@takisobiektos A to tez prawda
0
@takisobiektos Ale co rozwijac? Nie ma infrastruktury poza skoczniami. A i chętnych mało.
Nie mamy poza skokami infrastruktury m.in na biegi etc.
Długie lata kryzysu nas czekaja bo tylko ew mozna liczyc na łyzwiazy
0
Finlandia vibe :)
Ile lat bedziemy czekac na sukcesy? 10 czy az skoki spadna z lowelka?
Małysz moze sie dwoic i troic tylko co z tego jak u nas młodzi maja problem w pucharze kontynentalnym a co dopiero w PS.
Ilu młodych polakow zakotwiczyło w PS na dłużej niz 1-2 sezony?
Z gówna bata nie ukręcisz.
2
@MesQueUnClub96 Kolejny.. Wiesz jak uzywac tego zwrotu poprawnie?