Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@ZwyklyKibicBarcy04 Ta? Widziałes co robia oszołomy z Brazylii? Oni sami taka gre sprowokowali walac w twarz De Paula 2x
7
Masakra ten mecz xD
Ich bardziej interere kopanie rywala niz gra w piłke. Dawno takiej rzezi nie widziałem.
0
@HighestInTheRoom Uuu groznie. Psycha siada? Tez by mi siadła gdybym kibicował legii xD
1
@HighestInTheRoom Jestes głupszy niz ustawa przewiduje xD
Najpierw niech Legia awansuje do 1/4 potem mozemy dyskutowac. Chyba ze chcesz pogadac o 4 porazkach z rzedu w lidze z tuzami pokroju Stali Mielec :)
3
@HighestInTheRoom Ty to tez udany jestes. No ale kibice legii lubia lanie po mordach etc
1
@Inko Nic nie wskazywało? A policja pałujaca kibiców Argentyny? Przeciez to pachniało zamieszkami na kilometr. Wez włacz myslenie na boga
11
@Inko Ty jestes zdrowy na umysle?
Mówisz ze Argentyna to panienki? Szkoda ze nie widzisz ze bydło z Brazylii moze komus krzywde zrobic i dotyczy to i kibicow i piłkarzy Argentyny.
Czemu takich scen nie ma gdy mecz jest w Argentynie? Ano dlatego ze tam sa normalni ludzie a nie dzicz z ujemnym iq.
Tam powinien byc walkower z automatu.
2
Brazylijczykow boli dupka od czasu Kataru.
No ale ich policja to puka w dno od spodu. Kolejny raz pałuja kibicow Argentyny. Tam powinien walkower byc i srogie kary dla tej dziczy
1
Czerwo dla idioty powinno byc. Łotysz pomylił odwage z odważnikiem...
9
Ahahahaha
Na strumyku zamiast Polska to jest Patałachy vs Łotwa :)
0
@Benz Nawet koncerniaki typu Perła im smakuja bardziej niz te amerykanskie.
Ofc to tez nie tak ze w USA piwa to same szczyny.
0
https://www.antyradio.pl/news/amerykanin-oczarowany-rzeszowem-jak-w-disneylandzie-290923
Nie pierwszy i nie ostatni taki filmik. Polska to piękny kraj i patrzac na różne kanały to wielu Jankesów bardzo lubi wpadac do nas m.in po piwa :)
0
@LM10GOAT Wez mnie nie obrażaj :)
1
Ile razy Lewy dostał wrzutke taka jak sam posłał? 0
Nie mozna wszystkiego zwalac na Lewusa bo ani razu nie dostał podania takiego jak on posłał do Zalewskiego.
0
@Roobo Przeciez nie jest tak ze Lewy cały czas stoi jak słup. Problem jest taki ze mu nikt piłki dobrej nie potrafi dac.
0
@bari_94 Schodzi bo piłki mu nie potrafia podac. I to jest fakt
Mozna i trzeba krytykowac Lewego ale moneta ma strony...
Nikt nie potrafi nu podac piłki na strzał
2
Ile piłek pomocnicy dali do Lewego i Buksy?
Nie chce bronic Roberta ale kur jak on ma strzelic jak nawet dosrodkowac nie potrafia. A potem dziwimy sie czemu on wychodzi z pola karnego.
0
Jestesmy dziadami
0
Kur my jak dziady wygladamy nawet na tle Łotwy..
Ciekawy jestem kiedy zacznie sie temat trenera :)
2
Rolady dwie macie robic co chce
4
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2020/08/epEtBsq61vgHGq46.jpg
Pszypau xDDD
@Kgorecki2500 @tomek8756
5
@betonito Miejsce klauna jest w cyrku nie w Barcelonie
1
@Kgorecki2500 Bosak juz raz miał szanse i poległ z kretesem. Albo Kosiniak albo Hołownia lub od biedy Trzaskowski
10
Hołownia zrobi sobie takie poparcie ze spokojnie moze wygrac wybory prezydenckie
Szczerze wolałbym go niz Trzaskowskiego. Taki powiew swiezego powietrza by sie przydał.
6
Kur lepsze niz kabaret xD
Zastanawiam sie czy ci durnie z pisu wiedza ze Hołownia w sposob inteligentny po nich cisnie xD
1
@MarioVeB! Kimmich
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtJZ7R7FjgqszdxvaTF9JhcBBj_zXFFmqW2w&usqp=CAU
@Luciano99 Tak to u was wygląda xD?
2
@AFA90 Zdecydowanie. Tylko marnuja potencjał.
5
@SteuerFreiMoney Predzej swinie zaczna latac jak Snoop rzuci trawke xD
0
@tomek8756 Nie wazne co mówia..