Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurła ludzie...
ZIELINSKI JEST CHORY i bynajmniej nie na głowe...
0
@Emhyr Daj boze by tu wylądował. Lubie tego goscia ;)
0
#MuzycznaNostalgia
Europe-The Final Countdown
Co prawda nie było mnie wtedy na swiecie ale regularnie puszczaja na sylwestra :)
1
#MuzycznaNostalgia
Green Day-American Idiot.
Bardzo lubie ta piosenke :)
0
Oho... zaczyna sie.
3
@Ojciec5tkidzieci Nigdy nie zostawia sie kota w takich sytuacjach xD
Przeciez wiadomo jak to sie skonczy :]
16
@DonCarletto To ze to atencjusz to wie każdy xd
@MesQueUnClub96 Na szczescie twoje zdanie nie jest brane pod uwage
10
@MesQueUnClub96 Ja rozumiem ze madytczok i pajacuje ale na boga...
Serio uważasz ze nie zasłużył? Jesli tak to nie ma dla ciebie ratunku
6
#MuzycznaNostalgia
Linkin Park-In The End.
Eh kur brakuje Chestera... Co to za wokal był :(
1
@Kidd I bardzo kurła dobrze. Najlepsze fantasy uniwersum.
Miał rozmach skurczybyk
1
@Kidd Wychodza tez ksiazki nie od samego Tolkiena ale na podstawie jego notatek. Np.Upadek Numenoru która jest juz dostepna za 80-100 zł. Kupie z czasem.
Fajna jest tez encyklopedia Roberta Fostera
1
@Kidd Listy notatki etc :)
Cały cykl to 12 bodajze ksiazek. Duze "DLC" do uniwersum srodziemia :)
3
https://zapodaj.net/plik-kdmi6J5yVv
@TheNekro94 Jeszcze niedawno wyszła ksiazka upadek Numenoru... Musza kupic ja i upadek gondolinu.
Na ten moment mam 3/12 z Historii Srodziemia
@TheNekro94 @Vitoo
2
@Sinirsey Oj juz nie wyj tak xD
6
@bartas97 Fajne uczucie cnie?
0
@Lola120 Kalina
6
@MesQueUnClub_87 Lublin
1
Ale snieg nawala :o
0
@Azi To raczej gdybanie ale patrzac jak wyglada Araujo a jak nasi stoperzy to ciezko nie odniesc wrazenia ze spokojnie by sobie poradził na tej pozycji.
Ogólnie Urusi pod wzgledem fizycznym to bestie sa. Co pokazali z Argentyna
0
@maroon Tylko ze gra ciałem jest dozwolona. A to ze jest przepasc w sylwetkach to juz problem naszych :)
Ja mówie o rozbijaniu w ferworze sportowej walki a nie wjazdu z bara na pełnej
@Azi mało razy w klubie Araujo lądował na 9 w trakcie meczu xD? Zreszta z tej pozycji zdobył gola z baskami
1
Patrzac jakie byki graja w Urugwaju to gdyby nasi mieli grac na nich to xD
Chłopy przeciez by pozabijały naszych i tam dopiero byłoby błaganie o litosc.
Sam Araujo gdyby go na 9 przestawili porozbijał by na raz naszych stoperów ;)
0
@Rust_Cohle A to juz inna sprawa
0
@Rust_Cohle No tak ale oni az tak muskularni nie byli poza Luisem.
Zobacz jakie to sa byki teraz i potem zobacz na naszych... Niebo a Ziemia. Tylko Lewy przy nich okej wyglada a i tak Araujo pewnie gasiłby go jak kiepa
9
Malutki kraj a w składzie same potwory...
Araujo Valverde etc.
37 mln kraj i ciezko 11 dobrych piłkarzy znalezc xD
Przeciez ten Urugwaj by nam manite zapakował. Araujo sam by pozabijał naszych...
0
Jest gdzie powtorka bramki Yamala z polskim komentarzem?
1
@Awtameok_Klana Bokserki.
0
https://m.kwejk.pl/zobacz/4016467/mysle-ze-zasluzyli-na-nagrode-darwina.html
200 iq xd
2
Sezon pS w skokach niebawem sie zaczyna a wiec macie tu kompilacje Stocha ze skokamk za HS
0
@FcPortoFan1999 Nie no zima kupia nowego bramkarza a Grek adios. Po tym co zrobił raczej nie ma po co wracac do klubu.
4
@cchesterr43 A wez nie wrzucaj takich smutnych obrazkow :(