Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Borek mentalnie zatrzymał sie kilka lat temu. On nie potrafi w internety. Juz sprawa Tajlandii pokazała ze nie ogarnia. Biznesowo jak widac partnerem jest tragicznym.
Powinien dac sobie spokoj juz bo przerasta go to wszystko.
5
@barcelonaLM Komentator tez kiepski. Kiedys top dzis go słuchac sie nie da.
0
Ide o zakład ze Aspas jako grajacy trener wiecej by zdziałał niz Benitez :]
1
@FcPortoFan1999 Nie dziwie sie ;)
1
Benitez paszoł won z Celty :)
1
Mingueza xDDD
Los oddał Bilbao to co sedzia im zabrał :)
0
Co robi Jezus na San Mames xD?
12
To jeszcze kot czy lis?
https://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/202112/1638657756_gxpsbt_600.jpg
Ale cudowny okaz. Norweski Lesny to rasa słynaca z urody i swojej adaptacji do róznych warunków
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd @Nazio_87
11
Ale bydlak :o
https://pl.wanimali.eu/wp-content/uploads/654e6f36edf4c.jpg
To Main coon :)
@Kgorecki2500 @Kidd @tomek8756
1
@Kengo Tragiczna(Z małymi wyjątkami)
0
@HighestInTheRoom Fajna kwota tyle ze Lech dostał 2x tyle za samego Modera xD
6
Wychodzi na to ze Borek to totalny gamon i do tego fałszywy w uj.
No co za zaskoczenie xD
9
@KrychaFCB Borek odklejony? A to niespodzianka xD
0
@Nazio_87 Streszczenie prosze xD
1
@Wossi61FCB Pewnie tak ale patrzac na ich gre to smierdzi nuda ten mecz xd
1
o 18 wraca najlepsza i niepowtarzalna ekstraklasa.
Na dzien dobry Warta kontra Puszcza xD
Smierdzi nuda na kilometr :]
@FcPortoFan1999
4
Komentarz usunięty
14
https://repostuj.pl/upload/2022/11/09/30fd06f2-0992-4262-85fd-f4e3c11d2f2d.png
Ale plot twist xD
0
@tristan87 Delikatnie mówiąc xd
0
@tristan87 Nie :)
8
@FCB_dimiC Po co? Dej sie cieszyc chwila :/
3
@esem91 Czekaj zapytam proktologa
21
https://www.antyradio.pl/amp/full/341384/news/22-latka-chce-byc-jak-kot-juz-usunela-sutki-teraz-doczepi-sobie-ogon
Jprdl. Chora na głowe. Takiego "Kitku" kijem bym nie tknał...
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@mekston Byleby wyszli.
1
AV mogłaby łaskawie wygrac ten mecz...
0
@Dari0G Ale jakiej kur pokory. Oceniam to co pokazuje raków na boisku.
Na temat Lecha z trnawa pisałem o wstydzie i kompromitacji. Ale po co ty wyjezdzasz mi z Lechem kiedy gra Raków? Prawda jest taka ze Rakow gra fatalnie w obronie w lidze europy.
0
@Dari0G Uu ale pocisk. Nie pozbieram sie
@Mario96w Jego logika jest imponujaca. Nie mozna oceniac ich gry bo Lech dał dupy xD
Skoro ogladam to mam prawo chyba ocenic ich gre a ten mi z Lechem wyjezdza
1
Bezmyslni sa piłkarze rakowa w tym meczu.
1
@Stinger_ Tez tak uwazam. Najpierw słabszy klub potem top 4 i dopiero po 1 czy 2 sezonach transfer. Niestety kasa jest na pierwszym miejscu ;(
1
@FcPortoFan1999 Szkoda bo na papierze miał wszystko by tam sie wybic.
Lech zrobił co mógł by go przygotowac do gry za granica. Moze to kwestia mentalnosci?