Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://jebzmeme.pl/faktycznie-potrafi-d/
O panie xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
4
@barcelonaLM Hołownia to dobra opcja na Prezydenta.
7
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSu9l0zmMNZyiYuVSlgy_zYzalDqI1v27KzBw&usqp=CAU
Adolf Kitler.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
50
@Sinirsey Nie moze byc gorzej :)
No ale co sie bede produkował. Słychac wycie? Znakomicie
1
Komentarz usunięty
3
@tomek8756 Oglądałbym
0
Moze by tak zrobic igrzyska smierci w sejmie. Kto wygra i przeżyje ten rządzi :]
11
@Tasde Ma pozytywny vibe w przeciwienstwie do wiekszosci politykow.
Ktos taki był potrzebny :)
6
@escarabajo Mały zawistny człowieczek ot co :)
1
@kanver_ Araujo Kounde tak powinno to wygladac.
3
W ogóle dzis 200 iq trenera w pierwszej połowie.
Kounde to top obronca ale wiedzac jakim bykiem jest napastnik Alaves głupota było postawienie Araujo na PO.
Ide o zakład ze gdyby zagrali na odwrót to gra wyglądałaby inaczej. W sensie mniejszy bałagan byłby w obronie.
Zobaczcie jak potem Araujo gasił go jak kiepa...
0
Ivan w formie :)
0
@FcPortoFan1999 O tym mówie :)
0
@FcPortoFan1999 Legia była na musiku.
2
Mimo wszystko dobry wynik dla Lecha
@FcPortoFan1999
4
Nie no szanujmy sie panie Xavi
Gra wyglada gorzej jak za Koemana
5
Niesamowita przepasc
Kiedys Barca swoja gra cieszyła i człowiek chodził zadowolony nawet po porażkach bo grali tak ze mozna było wybaczyc.
Teraz człowiek depresji dostaje jak oglada mecze naszego klubu.
Serio ide Lecha ogladac bo tam jest troche jakosci w grze.
2
Boże niech ktos pójdzie po rozum do głowy i skonczy sie kur szukanie trenera w byłych piłkarzach lub z "DNA"
Tu jest kur potrzebna zmiana myslenia i sposobu gry. Niemiecki Trener byłby zbawieniem.
6
Atletico i Girona 2 kolejne mecze i Porto.
Przegramy sezon w Grudniu?
My nie gramy o mistrza w tym sezonie a o top 4. Dramat
0
@partymaker Jest na to spora szansa i to jest smutne
23
Wiecie co jest smutne?
Gdyby Koeman dostał takich piłkarzy to nie byłoby gorzej. Nie uwierze w to ze z takimi piłkarzami grałby gorzej
Trzeba jasno powiedziec ze Xavi to partacz.
5
Przypominam Felix nie z ataku a z całego zespołu stwarza jakiekolwiek zagrożenie.
Ma straty ale nikt nie powie ze nie próbuje. Robi co moze tylko co z tego jak tam nikt nie chce z nim grac w piłke.
Bede bronił Felixa bo widac kur ze jemu zależy.
XaviWon!
0
@Macio93 W 100% słuszna. Wychodził sam na sam a piłka go nie interesowała a obroncy byli daleko
13
@tomek8756 Nie podoba sie? Adios
Ukrainiec na temat 11 listopada nie powinien w ogole sie wypowiadac patrzac na to co sie dzieje w jego kraju
3
@TR3YWAY A to menda jedna przebrzydła
5
https://elektrykapradnietyka.com/52691/nielegalny-pobor-energii-w-szkolnej-szatni/
No 200 iq. Szkoda chłopaka xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Kidd
0
Ale dzis rozkład jazdy.
Górnik Stal
Barca Alves
2 połowa Legii z Lechem
Oby tylko wyniki sie zgadzały :)
4
@FCB_dimiC Zupełnie inne czasy. Dzieci czesto do pozna przesiaduja w szkole bo brakuje nauczycielów. Wraca do domu i kolejne godziny musi poswiecic na prace domowe. Jak dziecko ma to wytrzymac jak nie ma kiedy odpoczac od tego.
Dzieci to nie roboty. Tez potrzebuja sie zrelaksowac i zresetowac
28
Co myslicie o pomysle z zakazem prac domowych?
Sam uważam ze jest to relikt przeszłosci a dziecko zamiast zachęcac to sie skutecznie zniechęca do nauki.
Dziecko przesiaduje kilka h w szkole a potem kolejne kilka h na prace domowe. Gdzie czas na rozrywke i odpoczynek?
3
Ale jajca. Po meczu awantura przeniosła sie do tuneli gdzie mieli sie tłuc piłkarze Zagłebia z Widzewem.
Dioudis dostał czerwo i grozi mu kilku meczowa dyskwalifikacja. Kolejne kary moga sie posypac.
Jprdl i wszystko przez idiote na bramce. Dał dupy przy golu i nie było tam mowy o faulu...