0

@FcPortoFan1999 Dioudis to i tak miał szczescie ze 10 nie dostał. Szajbus niezły.

0

@FcPortoFan1999 I fajnie. Karac psycholi :)

0

@takisobiektos Dzieki bogu ze juz go tu nie ma xD

0

4

@urbipl Boli? Ma bolec.

0

https://weszlo.com/2023/11/13/dioudis-agresywnie-zlapal-rekami-za-twarz-szyje-i-oczy-rywala/

Idiota powinien zawieszenie na pół roku dostac. 2x zaatakował Sancheza...

2

@Kgorecki2500 No ta strona to kopalnia dobrego humoru :)

5

0

Netfliks dawaj adaptacje cyrku z wiejskiej

Ofc Kaczynski musi byc czorny :)

2

@Mario96w Niestety

3

Hołownia czuje sie jak ryba w wodzie bo juz nie z takimi wsiokami miał stycznosc w mam talent xD

W zasadzie to zamienił stryjek siekierke na kijek

0

@TheNekro94 Słychac wycie? Znakomicie

4

Takich ludzi jak Hołownia brakuje w polityce. Oby to sie zmieniło ;)

Jesli bedzie kandydował na prezydenta to ma mój głos z automatu

3

@Encore Nie warto xD

6

@OnlyBarca10 Spójrz w lustro to cyrkowca zobaczysz.

1

@BorzyKrzys Jo wiem. Masz prawo. Nie oceniam :)

3

@MesQueUnClub96 Domysły? Nie rób z ludzi idiotów xD

No chyba ze faktycznie w sprawie Haalanda i Kane*a jestes tak odklejony. To wybacz mi xD

5

@MesQueUnClub96 Uuu doniesiesz na mnie? Boje sie.

Może nie wiesz ale trollowanie tez łamie regulamin :]

Jestes ostatnia osoba która moze komus hipokryzje wypominac :)

Najpierw spójrz na siebie i swoje posty. Może odrobina refleksji?

Nikt bez powodu ciebie nie cisnie

1

Komentarz usunięty

6

@MesQueUnClub96 Tak było,nie zmyslam xD

0

@kamilop W guwnianych barwach :]

4

@Androchem To juz inny poziom.

0

Która grupa odklejencow jest głupsza?

Ekoswiry,Płaskoziemcy,Aktywisci klimatyczni czy Antyszczepionkowcy?

I bynajmniej nie chodzi mi o szczepionki na Covida tylko o podstawowe szczepienia.

2

@Ojciec5tkidzieci Selekcja naturalna

0

@Deviler Memcen sie skompromitował..On nie ogarnia ze tylko rzuca kłody pod nogi konfederacji

0

@Ojciec5tkidzieci Nagroda pocieszenia :)

Mimo wszystko lepszy Bosak jak Memcen

15

@J4no Jest inteligentny i ma charyzme.

Czemu oceniasz go na podstawie jakiegos programu rozrywkowego

1

Za 15 minut Radomiak vs Ruch :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?