6

Kur lepsze niz kabaret xD

Zastanawiam sie czy ci durnie z pisu wiedza ze Hołownia w sposob inteligentny po nich cisnie xD

1

@MarioVeB! Kimmich

2

@AFA90 Zdecydowanie. Tylko marnuja potencjał.

5

@SteuerFreiMoney Predzej swinie zaczna latac jak Snoop rzuci trawke xD

0

@tomek8756 Nie wazne co mówia..

1

https://www.donald.pl/artykuly/EKnkoL4P/mentzen-odpowiedzial-vlogerom-naukowym-co-sadzi-na-temat-hejtu-i-poleca-im-usunac-sie-z-internetu

Ja wale ale to jest totalny dzban.
Memcen to wiekszy mem niz Korwin

W całej sytuacji szkoda tylko Dawida z kanału naukowy bełkot bo to jaki hejt wylewał sie na niego to jakis absurd.

A pan Memcen jak zwykle ostatnio sie kompromituje.

@michal26 W całej tej sytuacji to chyba tylko Bosak wychodzi z twarza z konfederacji.

5

Dziki trener to dopiero czubek. Wyskoczył mi na fb i czy on zawsze drze ta morde? Z miejsca blok poszedł.

5

San Marino sie rozwija :)

Tymczasem polacy:

Wpier od Albanii Czech i Mołdawi...

Quo Vadis Polsko?

2

Włosi ja was prosze...

0

@DonCarletto Oj tak

1

Mogliby wsiokia z pzpn pogonic bo za jego kadencji kompromituje sie co chwile.

Wiedziałem ze Kulesza bedzie słabym prezesem ale nie sadziłem ze cofniemy sie do czasow rządów Grzegorza Lato...

3

@JimMorrisonFCB Nie wiem i nie chce wiedziec xd

28

https://img.joemonster.org/mg/albums/022022/main_22nasi_gotowi_do_obrony.jpg

Piękna robota panowie @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1

Ministerstwo Obrony juz szykuje kontrakt na te cudo :)

2

@xpop O cie panie xDDD

2

@bartekvisca Oj tak cos w tym jest :/

Współczuje

18

Szczescie w nieszczesciu ze z Babcia ma "Tylko" problem ze stawami. Zapalenie ale dosyc ostre i była ciezka noc w szpitalu.

No ale ważne że żyje bo w głowie były same czarne scenariusze.

1

@VbamboeB Ty jestes dopiero udany xD

Co to ma do urazu mechanicznego? Zwyczajny pech. Inna sprawa ze trener to bezmozg. Nie powinien grac w tym meczu.

Wiekszosc naszych kontuzji to urazy mechaniczne a nie miesniowe

12

Nie idzie usnac jak sie jest zestresowanym..

80 lat wiadomo ze co raz blizej do konca ale człowiek chce by babcia żyła jak najdłużej..

0

@Emhyr Lo Celso moze? Nie widze za bardzo innych alternatyw. Guido z Betisu nie do wyjecis

33

Dramat ten wieczór.

Babcie pogotowie zabrało. 80 latka wiec w głowie czarne scenariusze sie kształtuja...

Ide spac z nadzieja ze bedzie okej.

4

Komentarz usunięty

14

@Deviler Smiano sie z Dembele nie z kontuzji. Bo de facto on skontuzjował Camavinge

0

@SkilledHydra16 I co jeszcze? Frytki do tego?

4

2

@Atlas W punkt :)

0

@Rewolucja123 A ile mozna grac weteranami jak i oni juz odstawali? Ez Abde to jezdziec bez głowy.

Fati potrzebował minut by wrocic do siebie. Potrzebował wypożyczenia.

Akurat Zarzad zrobił wszystko co mogł by kadra była jak najlepsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?