Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kur lepsze niz kabaret xD
Zastanawiam sie czy ci durnie z pisu wiedza ze Hołownia w sposob inteligentny po nich cisnie xD
1
@MarioVeB! Kimmich
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtJZ7R7FjgqszdxvaTF9JhcBBj_zXFFmqW2w&usqp=CAU
@Luciano99 Tak to u was wygląda xD?
2
@AFA90 Zdecydowanie. Tylko marnuja potencjał.
5
@SteuerFreiMoney Predzej swinie zaczna latac jak Snoop rzuci trawke xD
0
@tomek8756 Nie wazne co mówia..
9
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJCRSkSw0wEXYD0ESTWxGtMwShfUqXQGf2Dw&usqp=CAU
Prawdziwe xDDD
@tomek8756 @Kgorecki2500 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Luciano99
1
https://www.donald.pl/artykuly/EKnkoL4P/mentzen-odpowiedzial-vlogerom-naukowym-co-sadzi-na-temat-hejtu-i-poleca-im-usunac-sie-z-internetu
Ja wale ale to jest totalny dzban.
Memcen to wiekszy mem niz Korwin
W całej sytuacji szkoda tylko Dawida z kanału naukowy bełkot bo to jaki hejt wylewał sie na niego to jakis absurd.
A pan Memcen jak zwykle ostatnio sie kompromituje.
@michal26 W całej tej sytuacji to chyba tylko Bosak wychodzi z twarza z konfederacji.
8
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/kot-odchodze-od-teraz-bede-pracowal-na-siebie-a-na-nas-ananas-tez-odchodzi-do-widzenia.jpg
No i fajnie xD
@Kgorecki2500 @tomek8756
5
Dziki trener to dopiero czubek. Wyskoczył mi na fb i czy on zawsze drze ta morde? Z miejsca blok poszedł.
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRgIk-Y8lsa-F4OpDqPTepgJSBCvdIg15gvQQ&usqp=CAU
@MASTURBINHO To ty xD?
5
San Marino sie rozwija :)
Tymczasem polacy:
Wpier od Albanii Czech i Mołdawi...
Quo Vadis Polsko?
2
Włosi ja was prosze...
0
@DonCarletto Oj tak
1
Mogliby wsiokia z pzpn pogonic bo za jego kadencji kompromituje sie co chwile.
Wiedziałem ze Kulesza bedzie słabym prezesem ale nie sadziłem ze cofniemy sie do czasow rządów Grzegorza Lato...
3
@JimMorrisonFCB Nie wiem i nie chce wiedziec xd
28
https://img.joemonster.org/mg/albums/022022/main_22nasi_gotowi_do_obrony.jpg
Piękna robota panowie @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1
Ministerstwo Obrony juz szykuje kontrakt na te cudo :)
2
@xpop O cie panie xDDD
2
@bartekvisca Oj tak cos w tym jest :/
Współczuje
18
Szczescie w nieszczesciu ze z Babcia ma "Tylko" problem ze stawami. Zapalenie ale dosyc ostre i była ciezka noc w szpitalu.
No ale ważne że żyje bo w głowie były same czarne scenariusze.
1
@VbamboeB Ty jestes dopiero udany xD
Co to ma do urazu mechanicznego? Zwyczajny pech. Inna sprawa ze trener to bezmozg. Nie powinien grac w tym meczu.
Wiekszosc naszych kontuzji to urazy mechaniczne a nie miesniowe
12
Nie idzie usnac jak sie jest zestresowanym..
80 lat wiadomo ze co raz blizej do konca ale człowiek chce by babcia żyła jak najdłużej..
0
@Emhyr Lo Celso moze? Nie widze za bardzo innych alternatyw. Guido z Betisu nie do wyjecis
33
Dramat ten wieczór.
Babcie pogotowie zabrało. 80 latka wiec w głowie czarne scenariusze sie kształtuja...
Ide spac z nadzieja ze bedzie okej.
4
Komentarz usunięty
14
@Deviler Smiano sie z Dembele nie z kontuzji. Bo de facto on skontuzjował Camavinge
0
@SkilledHydra16 I co jeszcze? Frytki do tego?
4
https://m.kwejk.pl/zobacz/4017726/az-milo-przeczytac.html?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=picture
Chamy z LaBamby(Ja tez cham) paczta jaka kulturka xD!
2
@Atlas W punkt :)
0
@Rewolucja123 A ile mozna grac weteranami jak i oni juz odstawali? Ez Abde to jezdziec bez głowy.
Fati potrzebował minut by wrocic do siebie. Potrzebował wypożyczenia.
Akurat Zarzad zrobił wszystko co mogł by kadra była jak najlepsza.